Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-06-15, 11:58   #21
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Chyba nie na takim pograniczu, skoro bany dostajecie
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 23-06-15, 20:52   #22
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

pogadamy o zachowaniu collegium sprzed resetu, albo obecnym?
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 23-06-15, 21:03   #23
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Powiem tak, wy żeby tylko wam skille fajnie leciały i wszystko było cacy to wykorzystywaliście błędy gry jak się dało i ile się dało. Kiedy już wbiliście skille, to Altrel z jakiegoś powodu oznajmił, iż wbijanie skilli w taki sposób i w takich miejscach (dla tych co znają temat) jest już niemożliwe. Teraz zostały pozmieniane systemy pkt pvp ponieważ collegiumy przejęły "władzę" - czytaj - pograły rpg jak my pkt nie mieliśmy (stare czasy securum vs reszta altaronu historia powraca) i się wożą jak świnie po kapuście. No offence, ale to Ty Artezon wielokrotnie w nocy dzwoniłeś do swoich największych przydupasów, zeby na rsie w trapie nie paść z full setem. Aż się palił telefon, co nie? Na bocie leciała połowa z was a to co słychać u was na tsie na każdym filmiku pokazuje wasz stan umysłu. "KOPAĆ KURWĘ, NIECH MU MATKA ZDECHNIE". "NOŻEM W BRZUCH CHUJA!!!"
Collegium od zawsze wyglądało jak crap. Wasza uczciwość zaczynała się tam, gdzie jakiś mistrz gry wchodził do teamu i wam pomagał cały czas. To u was w teamie były historyjki, które do dziś wywołują sraczkę ze śmiechu. Info o bossach, tp po plecaki i wiele wiele innych. Jeśli chcecie zarzucać komuś, że nie jest uczciwy, to najpierw popatrzcie na siebie.. dzieciaki.
Sacred jest nieaktywny  
Stare 23-06-15, 21:09   #24
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sacred Zobacz post
No offence, ale to Ty Artezon wielokrotnie w nocy dzwoniłeś do swoich największych przydupasów, zeby na rsie w trapie nie paść z full setem. Aż się palił telefon, co nie? Na bocie leciała połowa z was a to co słychać u was na tsie na każdym filmiku pokazuje wasz stan umysłu. "KOPAĆ KURWĘ, NIECH MU MATKA ZDECHNIE". "NOŻEM W BRZUCH CHUJA!!!"
Collegium od zawsze wyglądało jak crap. .
Hahahaha co się uśmiałam xD Artezon musiał się chyba mocno ukrywać przede mną z tymi telefonami, nie wiem, do piwnicy schodzić najwidoczniej :D
Kurczę, taki poziom rozmów na vc, wstyd...
Sacred, Ty chyba korzystasz z usług wróżbity Macieja. Dobrze radzę, przestań :*
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain

Ostatnio edytowane przez beta2468 ; 23-06-15 o 21:15
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 23-06-15, 21:43   #25
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Nie wiem, Ty byłaś offline, pewnie spałaś. Akcje typu 3 w nocy i z dupy logują się 2 osoby i biegną odrazu do artezona by mu pomóc to trochę beka. Pewnie tak im przyszło do głowy, że artezon jest w trapie i pada i trzeba wstać by mu pomóc. Fuck yeah. Macie zajebiste zdolności.. telepatia itd... rozumiem :x.. pomijając fakt iż miał na sobie syf wart jakieś 2.5k talarów w sumie... hueh. ale co ja tam się znam?
Sacred jest nieaktywny  
Stare 23-06-15, 23:04   #26
Buhajek
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Skąd: Racibórz
Postów: 23
Domyślnie

@up
Nie wiem co ćpasz,ale następnym razem weź pół
Buhajek jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 06:58   #27
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Wasza uczciwość.. Pingowanie naszych kolegów nazywasz uczciwością? Bieganie na bocie to wasza domena ; )
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 07:05   #28
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

cóż... ostatnimi czasy to ja i Ezzak zajmowaliśmy się kantowaniem, dziwne, że używaliśmy do tego Waszego oprogramowani :-)
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 07:26   #29
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Autorskiego? :-)
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 24-06-15, 07:50   #30
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

skąd, że znowu. Autorski to Wasza zabawka, z Ezzakiem używałem raczej... polecanego.

Swoją drogą... ładnie się bawicie skoro Wasz autorski system trafił w ręce administracji.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin