Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-08-14, 15:05   #1
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie Oreh wrek

Zakładam w tym dziale ten temat, ponieważ uważam, że to jest błąd. Jeśli admin uważa, że powinno to być w dziale propozycje - proszę o przeniesienie.

A więc sytuacja tyczy się najważniejszego czaru blokera. Problem polega na tym, że czary odes/repito, como lefa/kostelnaar i prawdopodobnie coś jeszcze czego nie mam, blokuje używanie oreh wreka. A przecież jest to czar do expienia drużynowego. Zaczęło mi to przeszkadzać gdy chcąc podbiec to kompana używając przy tym odesa, nie mogę zabrać potwora ponieważ mam exhaust. Nie ja na tym cierpię, ale moi kompani w drużynie - czasem te milisekundy odgrywają ważną rolę, np. na bosach.
Proszę, aby te czary nie dawały blokady czasowej na używanie oreh wrek, ponieważ to tylko szkodzi. A przecież Altaron nastawiony jest na expienie drużynowe:)

Pozdrawiam
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 15-08-14, 22:23   #2
encorre95
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 32
Domyślnie

Też ostatnio zwróciłem uwagę na to że na hydrach jak expiłem i podbiegałem do hydry używając chwile wcześniej czaru odes nie mogłem przez chwilę użyć oreh wreka.
No coś takiego bardzo utrudnia grę dla takiego rycerza ponieważ każdy rycerz jak najszybciej powinien zabrać ze swoich kompanów moby czy bossy a nie czekać sekundę czy dwie bo chwilę wcześniej użył czaru odes czy jeszcze jakiegoś inne.
Jak najbardziej jestem za tym pomysłem
encorre95 jest nieaktywny  
Stare 09-06-15, 18:37   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Czas oczekiwania zostanie tu skrócony z sekundy do 300ms ze względu na kilka pozostałych zmian.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin