Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-11-15, 07:47   #11
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Skończ pan, wstydu oszczędź.
Innymi słowy - wypierdalaj z Altaronu, proszę.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 08:34   #12
Maciek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 45
Domyślnie

Maciek jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 08:47   #13
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Skończ pan, wstydu oszczędź.
Innymi słowy - wypierdalaj z Altaronu, proszę.
Ja się świetnie bawię, warto wchodzić na forum od czasu do czasu.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 09:01   #14
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Czytając twoje posty stwierdzam, że jesteś osobą, która myśli, że jest mądrzejsza niż wszyscy. Mało tego, jesteś typem chorego introwertyka do tego zamiast wiedze pochłaniasz hipokryzję jak wode gąbka. Siedzisz przed komputerem nawet więcej niż ja, różnica jest taka, że spędzasz ten czas w samotności. A samo to, pokazuje nam jakim człowiekiem jesteś. Trudno się z tobą dogadać, masz chore ambicje związane z Altaronem, odrzucasz wiele mądrych rad nie przemyślając ich bo jesteś pewnym siebie ignorantem.
(jbc to jest zbiór opisów Ciebie kilku osób, które utkwiły w mej pamięci).

Ponadto twoja ocena Nas uległa mocno zmianie odrazu po tym jak zabiliśmy jednego Hertagona. Faworyzacja? Oj, nie ładnie.

A więc komu tu już nawet psychiatra nie pomoże ? :|
Polecam Sznur / Pętelka/ Piwnica / RIP

To ty Tutaj jesteś nic nie warty.
Chłopaczek wyzywa neutrali , a sam przez pierwsze 4 miechy łowił ryby na bekalelu i skillował { Wielki Zawodniki PvP] z Altaronu. hahaah
Teraz sie ujawnił kiedy nikt nie gra i zamierza walczyć na empty servie.

Zapraszamy Na 7.4 pokażesz co potrafisz
Mefisto63 jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 09:08   #15
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Ahahah Selbo mistrz :D

Co ja czytam na tym forum....O nie, Luffy przejął serwer i chce sprowokować wszystkich do walki:( Strach się bać.
Ide grać w simsy, tam jest lepszy klimat niż na pvp :S
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 09:09   #16
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Ładne rymy :D

A co do hertagonu sie zgodze sa ta zasrane cieniasy padli raz i uciekli na non-pvp zamiast pokombinowac i cos zdziałać przeciwko swoim"nowym wrogom".
Opowiem wam historie :) gdy przed resetem bylem sobie neutralem ktory tej gry wogule nie znal i powoli sobie expilem dobilem 80 lvl no i zaczeli mnie huncic exority i collegium mowili mi ze jestem "zagrozeniem". Nie mialem po co wychodzic z dp bo odrazu ktos po mnie wpadal wiec sie zdenerwowalem i zaczalem planowac bunt przeciwko wladcom tego serwera, zbieralem ludzi, w 2tyg wyexpilem ponad 20 noob charow(po 30-60lvl) , moja armia skladala sie z wszystkich ludzi przeciwnym temu serwerow,byly wsrod nas osoby ktore nalezaly kiedys do gildi walczacych i to oni mieli nas doprowadzic do zwycięstwa. Gdy zebralo sie juz 30 osob i mieliamy sie zaczac nawalac nastapil reset :( pomimo ciezkiej sytuacji nie ucieklem na non pvp chociaz wiele osob mnie do tego namawialo. Wiec moze niech hertagon tez cos pokombinuje i nas wyj***e z tego serwera :) czekam z niecierpliwością :)
kacpinio1 jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 09:15   #17
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Siema Malarz . A może To ty zbierz swoja armie i podbij jak że majestatyczny niczym chuj wie co server ? Luffiego ? HAAHAHAHAHAHAAHAHAH
Mefisto63 jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 09:20   #18
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Taka mała rada ode mnie, tak, od tego nie ogara w pvp...
Żeby walczyć, trzeba mieć o co. O jakieś wartości, o dobrę imię itd. Swoim zachowaniem, pokazujecie, że nie ma o co walczyć. Zazwyczaj gra się dla ludzi, po to, by ludzie, którzy spędzają z Toba czas, dalej go spędzali, bo przecież to Twoje ziomki.
Nie ma po co walczyć o ludzi, bo większość poszła na non-pvp, nie ma o co walczyć o dobrę imię, bo wszyscy się z was śmieją, nie ma po co walczyć o serwer, bo tylko wy zostaliście i nowych graczy nie będzie.
Podsumuję, wasz plan jest chory. Wygraliście w gildi, która już nie istnieje. Kilka z gildii Podziemny krąg to nobki, które pozostawione na pastwę serwera uciekły by po pierwszej desce do kąta. Chore ambicje, które były ograniczane i tłumione przez kilka trzeźwo myślących osób spowodowały, że niczym nastolatki chcecie uciec spod tyrani rodzica. I teraz jak psy spuszczone ze smyczy niszczycie wszystko, co wam stanie na drodze.
Nawoływanie neutrali do wojny, memy, posty.... Śmiechu warte, to pokazuje jak bardzo jesteście na dole, bo głośno krzyczycie by was usłyszano. Najbardziej współczuje administracji, bo to im zabieracie graczy. Ich pozbawiacie przychodu. I powiem to, choć niechętnie - dobrze, że jest drugi serwer. Bo to jest jakaś alternatywa dla tych zagubionych owieczek.
A Altaron grą jest super, tylko ludzie k...
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 09:27   #19
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

Beata jak to nie ma o co walczyc ?
A moze o to zebyscie mogli wyjsc z dp ? Moze o to zebyscie mogli sb poexpic ? Moze o to zebyscie mogli grac rpg ?
I jesli polowa z nas odejdzie po pierwszej desce to zabijcie te osoby bedziecie miec o polowe wrogow mniej (taka rada od navaroga )
kacpinio1 jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 09:54   #20
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Kurwa, nawet z Casualem mógłbym wspolpracowac byle tym gowna pokazac gdzie ich miejsce... Kolejne tortugi co walczyly przez klamek wojny a po wojnie gwiazdorza :D za 2 tyg wracam.

Navarog ma nowego chara czy chce walczyć 80lvlem?
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin