Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-09-17, 20:02   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie Czary maga ele

Czary maga ele są bezużyteczne. Mam na myśli: oflando, haper taiw harga, haper eamo aluk oraz śnieżyce. Wszystkie te czary w porównaniu do obrażeń efo oreh i jego łatwości trafienia są do dupy. Ponadto w przeciwieństwie do efo oreh nie da się z tym nawet expić.



haper taiw harga - 600 many? 180-200 w pvp. Tyle samo bije się z identycznej efo owli, która zabiera 220 many.
haper eamo aluk - bije się trochę wiecej od efo oreh, ale cel musi stać w bezczynności. Bezużyteczne na expie.
Oflando - trafić w tym to jak trafić w totka, 900 many, bezużyteczne w pvp i pvm.
Śnieżyca - bezuzyteczne w pvm. W pvp jedynie może się przydać, gdy solujesz kogoś.


Czego mi brakuje? Brakuje mi combo ue w altaronach.
Moim zdaniem elementalista powinień mieć silne i przydatne obszarówy.
Zamienił bym hapera lub oflando w jedno mocne uderzenie, z dużym cooldownem jak w tibii.



Dla sprostowania, 3:23 przewińcie sobie:

https://www.youtube.com/watch?v=AxI9CBvSF78
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-17, 20:12   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Combo ue - chyba kpisz. Pierwsza rzecz na liście, która niszczy pvp.

Haper Eamo Aluk - rozkręca się wraz z poziomem magicznym, zostało poprawione - dobry mag potrafi siać tym spustoszenie podczas ob.

Oflando - zawsze było bezużyteczne, fakt, ale fajnie wygląda!

Śnieżyca - czyli jednak przydatne.

Haper Taiw Harga - również rozkręca się wraz z poziomem magicznym, niemniej sprawdzę.

Efo Oreh - może faktycznie potrzebować lekkich zmian (obniżenie dmg).
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-17, 20:15   #3
Orochimaru
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 39
Domyślnie

Nie, i jeszcze raz nie.
Orochimaru jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-17, 20:26   #4
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Sprostowanie dla śnieżycy. Może się przydać gdy znajdujesz sie z przeciwnikiem w zamkniętym pomieszczeniu o obszarze maksymalnym do 8x8. Inaczej po prostu sobie odejdzie od niej 5 kratek ;c Kiedyś po zmianie poziomu (stakowania) nie znikała, i wtedy była przydatna. Zmieniono to na 2 edycji, bo sobie expiłem w ten sposób na upiorach xd

Haper eamo aluk - potrafi siać spusztoszenie na ob? Ok, to będę mówił na ts podczas ob, chłopaki odejdzcie, będę walił hapera xD. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś tego używał na ob. Problemem nie jest dmg, ale trudność trafienia. Zmiana na 2 hity chociaż, trzy to przesada, była by odpowiednia.


Aktualnie wygląda to tak, że nekro jest tak przekokszony, że ma wszystko co mu potrzeba, obszarówy, sdki, parale, taiw fomesy, a czary elementalisty to takie 'zapchaj hotkeye'. Dlatego nikt nie robi ele-alcha. Dlatego zawsze pisałem, żebyście zreworkowali tą podprofesję, nawet jeśli nią wtedy nie grałem.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 20-09-17 o 20:53
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-17, 21:10   #5
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ele alch był robiony przez jedną osobę, nie rozdawał pnów na npvp i wbił ponad 73 mlvl, bił po 500-600 z eamoofli (tutaj może z 300-400 nie wiem).

Chwalił sobie taką mieszankę poprzez bonus do obszarowych.

Możliwe że w bólu i pocie jakbyś wbił takim duży lvl to haper eamo aluk byłby kosą w pvp.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-17, 21:21   #6
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Też jestem za tym, żeby urozmaicić trochę tego ele. O nieprzydatności czarów już sam kiedyś pisałem.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-17, 21:26   #7
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Gościu na non pvp ele-alch ma 35% bonusu do żywiołów, tutaj ma 5%.

Nekro-alch - 105% żywioły, 110% mrok
Nekro-ele - 105% żywioły, 105% mrok

xDDD

Nekro-Alchemik - lepszy dmg z mroku, mgiełki, lepsze potowanie, profit po 50 talarów na refil. (3h na pszczółkach i masz 50 talarów w potach). Wszystkie najlepsze czary.

Nekro-Elementalista - mniejszy dmg z mroku, taki sam dmg z żywiołów, bezużyteczne czary elementalisty, o 50x mniejszy profit.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 20-09-17 o 21:31
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-09-17, 22:40   #8
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Haper eamo aluk --eastside,paralek,karrim tyle w temacie czar dobry, ale bardzo skillowy
oflando-bezuzyteczne;/
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-17, 00:27   #9
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

kończę grę bo mnie żydy zabiły siema
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-09-17, 01:42   #10
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Jeśli chodzi o temat Mag Nekromanta to fakt czary większości ma bardzo prostych i łatwych w ich używaniu i korzystaniu np z nut efo ofli , nuty dla Maga Nekro powinny być zawsze atutem jego w jego klasie ale też aby nie robił takiego oro że podejdzie paru magów i boom zdychajcie, czar powinien zostać wydłużony nuty. Mag Ele zawsze był taka jednostką subklasy która kulała i była odmienną w czarach i powinno się popracować nad jego rozwinięciem co do trafień bo skoro Mag Nekro może z łatwością bić z czarów to i powinno działać dla każdej klasy magów żeby były jakieś lepsze szanse. Jeśli chodzi co do combo ue to nie róbmy z tego wariactwa w grze gdyż znajdzie się zawsze paru cwaniaczku co by gasili na combo odliczając kogoś lub możliwość zabicia pojedynczych jednostek bo o to spór jest że teraz że obrażenia stanowczo są mniejsze i ciężej kogoś zabić i padnie jak mu się suple skończą albo gdy go napadnie grupa bandytów większa :D :P
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin