Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-07-18, 22:06   #81
gosczklasa08
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 11
Domyślnie

Ale takim większym expem z potworów bym nie pogardził albo taki darmowy ss, o panie na samą myśl mam mokro.
gosczklasa08 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 17:53   #82
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

[QUOTE=Obles;166486



Restartu oczywiście nie będzie, o czym zapewniałem wiele razy. Startu nowego serwera również nie przewiduję.

[/QUOTE]

Selbo serio uważasz że brak nowego serwera lub restartu obecnego cokolwiek da? Choćyby nie wiem jak dobrą aktualizacje zrobisz to i tak ludzie nie wrócą.
Patrząc z mojej strony(grałem tu ładne pare lat) wchodzi duża aktualizacja (wow) pograłbym ale patrze jak ludzie powbijali sobie lvle na war modzie i już mi sie ku.wa niechce.
Patrząc ze strony nowego gracza dowiaduje sie o aktualizacji z myśla ze sobie pogra wbija na forum/ranking i dowiaduje sie ze na serwie sa 200+lvle z czego większosc wbiła expa na warmodzie i na tym etapie juz większosc zrezygnuje z gry.
Moja propozycja jest zostawienie tego cpvp i zrobienia 2 servera pvp. Start nowego serwera sam w sobie przyciąga ludzi do tego aktualizacja zacheci do powrotu starych wyjadaczy.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-18, 18:09   #83
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Ciekawiej byłoby potraktować nowy serwer jako taki swego rodzaju test-serwer, na którym można by robić szybkie, ale małe zmiany w balansie profesji i przetestować wszystko jeszcze przed update. Ludzie chcący bitki by się wyżyli przez te kilka miesięcy, a w momencie wejścia aktualizacji oba serwery zostałyby połączone.
To tylko propozycja na urozmaicenie - Bardzo Proszę Was wykażcie mi (jak zwykle), że nie ma najmniejszego sensu xD
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin