Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-04-19, 22:35   #31
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Brawo w końcu go ktoś dojebał
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-04-19, 20:29   #32
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Widzę Gerwalt, że Ci się pozmieniały priorytety i trzymasz sztamę z donosicielem i złodziejem, który ponoć okradł parę osób i donosił za kasę na gildię, w której siedział. Może przypomnę co pisałeś.

19:51 Gerwalt Z Lyrii [LIC]: Ta, ale Jedi opierdolił pare osób
19:51 Gerwalt Z Lyrii [LIC]: -został ubity - został w gildii

20:46 Gerwalt Z Lyrii [LIC]: Obecny Jedi złapał passy do tego konta
20:46 Gerwalt Z Lyrii [LIC]: za to dostał bana
20:46 Gerwalt Z Lyrii [LIC]: Jediego nie ma od ponad roku onlin
20:46 Gerwalt Z Lyrii [LIC]: no może 8-9 miechów
20:46 Gerwalt Z Lyrii [LIC]: przestał grać po spvp
20:47 Gerwalt Z Lyrii [LIC]: i obecny Jedi = Fryzu
20:47 Gerwalt Z Lyrii [LIC]: = złodziej

Oczywiście teraz Jedi jest pokrzywdzony, bo mu Rudy po tej akcji zabrał 50 talarów. O dziwo nikt już nie pamięta co Jedi wcześniej odwalił, tylko z Rudego robicie tego złego, hmm...
Dla niewtajemniczonych :
1 część odnosi się do tego, że pomimo tych rzeczy nie został wyrzucony z gildii
- bo Ruda chciał go ubijać bez fragów.

2 część odnosi się do tego, że byłem spytany kim on jest - odpowiedziałem.

Do karmeli...

Słuchaj głupia babo.

Teraz - "Jedi" ma inny nick, więc można to skreślić.

Teraz - Wbił sam lvle z można powiedzieć zerowego chara.

Teraz - nauczył się pokory.

Nie donosił na nikogo z gildii, skąd ten pomysł - przynajmniej nie mi bo wywalone w ten GKN mam.
Polako był zbanowany, posiedział na banicji - teraz sobie gra.


Trzeba potrafić komuś przebaczyć - nie zapisywać sobie skrzętnie w notatniczku coś czym można kogoś opierdolić później.
Trzymam z nim sztamę?
Expie z nim czy coś?
Ja nie jestem konfliktowy - jak ktoś mi zajdzie za skórę to raczej na krótką piłkę, ale Rudy "główna ofiara" konfliktu już od dłuższego czasu się przypierdalał - pisze poważnie na forum - expie w tym czasie z siocherem, wbija na discord i mówi coś o moim trollowaniu
+ ostatnie tematy w których oddałem pałeczkę.

Gdybyś do diabła czytała to co napisałem widziałabyś, że 50 talarów to nie jedyny powód - dla Ciebie tak.
Niezbyt wiele potrafisz pojąć jak na tak długi staż bronienia rpg playerów.
Dla mnie powodów jest wiele i kilka wypisałem.

Zresztą essa z Tobą, nie chce mi się już dyskutować ze ścianą.
I tak jak na discordzie tak też tutaj - leci permanentny ignored.




Taktyczna wyprawa na klasztor


Skorzystam z okazji.
Z góry przypominam - 13 kwietnia jakoś w godzinach wieczornych ( 17-20) chcemy zorganizować wypad na klasztor duchownych (cały quest).
Trzeba 100+ lvl i postać z subprofesją duchownego - zapraszamy każdego, wymagamy tylko tego byś miał możliwość wejścia za drzwi na klasztor.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-04-19, 23:50   #33
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
król

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Słuchaj mądry mężczyzno.

Sama zmiana nicku nie zmienia człowieka. To nie jest inny człowiek tylko ten sam.

Wbicie lvla od zera nie zmienia człowieka i nie sprawi magicznie, że jego przewinienia znikną.

Nie nazwałabym tego pokorą, bo do pokory to mu daleko, bardziej lizaniem tyłka odpowiednim osobom. No ale możesz to sobie nazywać pokorą. Niech Ci będzie.

Fakt. Nie ma pewności, że donosił. Ale nie ma też pewności, że nie donosił, w każdym razie kradzież jest faktem i o kradzieży sam pisałeś.

Piszesz o przebaczaniu, a sam trzymasz w sobie urazę do pewnych osób i nie potrafisz im wybaczyć, widać Twoje ego Ci nie pozwala.
Tak, trzymasz z nim sztamę, ciekawe kto pomógł mu zabić Rudą. Hmm..
Fakt, wyraźnie widać, że nie jesteś konfliktowy. Powinni wołać na Ciebie "oaza spokoju".

Piszesz, że się do Ciebie "przypierdalał". Inni by może podeszli do tego inaczej, bez spin, ale widzę, że w Twoim przypadku przydałby się jakiś preparat do smarowania obolałych części ciała.
Prawilnie Przypominam
PADŁEŚ TO PADŁEŚ NA CH*J DRĄZYĆ TEMAT ?
__________________
Powracamy :)
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-04-19, 17:27   #34
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Jedynie co moge powiedzieć o całej sytuacji to 3 rzeczy ;) po pierwsze Huntz złapał pakt z GKN, więc PSH jest gówno warta gildia bez słowa.

Po drugie Gerward jest idiota z omamami, od 2 miesiecy na discordzie byłem z 3 razt pogadac z Huntzem, widocznie ma typek omamy lub nie wzia proszkow od swojego lekarza.

Po trzecie, jak wpadaja 3 osoby 200+, groza siochera ktorzy mnie lecza zakonczeniem kariery, a cala sytuacje sprowokowali piszac z inego konta ktore wzialem na expa by zobaczyl tereny, aten ze musi odejsc sie zalatwic ;) to po prostu brawo ze wykorzystaliscie to ze nie jestem waszego pokroju i go pilnowalem by go smoki nie ubily ;) jeszcze kazac mu jak idiota wlazic w moje czary pewnie na discordzie co mnie dziwilo czemu tak robi ;).

No nic, i tak bywałem juz malo na gierce bo sie sezon skonczyl i pustki tutaj xD teraz bez zalu moge opuscic ten patologiczny serwer, pozdrawiam ekipe debili, idiotow i pozbawionych wielu innych cech ludzi siódmego sortu ;).

Po raz kolejny pokazuja ze monopol na zdanie na forum i balans maja tylko Ci gracze bo posiadanie odmiennego zdania konczy sie jak widzimy :P

P.S.

Bicie 30 min nekro alcha ktory byl po expie nakoncowce potek.. jestescie boscy.. kupcie sobie prawe ręce ;)
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-04-19, 17:39   #35
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

A wiesz co - podsumuje to :D

Lider gówno wartej gildii raczej nie powinien mówić innym, że ich gildia jest gówno warta :pogg.


Najwięcej potów zużyłem ja - coś koło 300 na finto i leczenie od visko, huntz z 4 manaski zużył bo kradł Ci mane - a kyogre tylko aluka dokleił.
Nie dziw się, że padałeś wolno - ale nie 30minut tylko coś koło 10 minut biegania za Tobą, ale co poradzić gdy gość nadal ma 700healu co ture (tawis + mocna pota wyzdrowienia).

To nie czyjeś inne zdanie jest problemem tylko Twoje zachowanie dzbanie xD.

Siemandero wariacik
Zrób blessy - na krewety miałeś hajs, a pakiet na organy to 40t.

pis joł
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-04-19, 18:02   #36
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=23837

To jest podstawa argumentacji, jak większość rzeczy które mówie jest uzasadniona. Tak jak to że jesteś nie słowny, odrealniony i nie warty wspolpracy, chyba ze ktoś lubi lizodupstwo, bo Tobie analne zabawy widać się podobaja ;)

Widac nudzi sie wam skoro ostatnich aktywnych graczy ubijacie ;)

I dodajecie jeszcze do tego argumentacje po fakcje... typowe dla Ciebie, pierw coś robicie, a pozniej wymyslacie uzasadnienie.. albo ktos wam wymysla bo sami nie potraficie uzywac odpowiedniego organu.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-04-19, 18:40   #37
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Nom ;)

Niezbyt aktywnych skoro głównie na dzienną.
Ale luz - później przyprowadzę kilku ziomków z br otsa - zastąpią Ciebie godnie, a zadeklarowali się, że jak się skończy serwer to wbiją tu.

No ale cóż - zadeklarowałeś pokorę - zmianę zachowania - nie zmieniłeś i essa pakt złamany.
Chociaż ja w psh nie jestem więc co tam wiem.

Powodzonka w innym miejscu i innym czasie.


p.s
dzisiaj 19:30 boruta

jak ktoś chce rune ognia to come, jeśli masz zrobioną rokite to możesz też zrobić skrót na demony
- do erazmusa wypowiedzieć trzeba podła kreatura.
discord altaroński

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 10-04-19 o 18:47
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin