Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-18, 00:51   #1
Baron
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 5
Domyślnie Khan Czarnego Topora

27 wrz 01:42 29 Pokonany przez Khan Czarnego Topora

ja się kurwa pytam skąd się ten stwór wziął pod depo w Neolicie...
przez niego straciłem ostatniego blessa...
Baron jest nieaktywny  
Stare 27-09-18, 00:59   #2
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Prawdopodobnie jakiś złośliwy gracz przyciągnął go do miasta.
Rozważaliśmy ten temat, nie jest to błąd. A blessy są m.in. na takie wypadki, na czas nauki i zdobywania informacji na temat świata Altaronu.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 27-09-18, 01:13   #3
Baron
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 5
Domyślnie

Czyli mój czas nauki i zdobywania informacji na temat świata Altaronu właśnie dobiegł końca... ciesze sie że nie zdążyłem kupić tutaj premium...
Baron jest nieaktywny  
Stare 27-09-18, 02:36   #4
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Altaron to gra, która czasem - zwłaszcza na początku - wystawia gracza na próbę. Nie zawsze jest prosta, czasem mocno daje w kość - zwłaszcza nowym graczom. Aby wesprzeć tych ostatnich jakiś czas temu przyznaliśmy im 3 darmowe błogosławieństwa, by mogli spokojnie zwiedzać świat Altaronu. I właśnie dlatego Khan ma raz na jakiś czas wstęp do miasta, gdy ktoś pomysłowy postanowi go przyciągnąć (to boss - pojawia się raz na kilka tygodni). Z jednej strony przypomina to złote czasy wielkich mysmenii przyciąganych pod schody w jednym mieście, które siały postrach na całym świecie. Z drugiej strony - nie powoduje strat wśród nowych graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji zaznajomić się z rozgrywką.

Ale to Twój wybór. Zwłaszcza, kiedy rezygnujesz jeszcze zanim cokolwiek wystawiło Cię na próbę. Zachęcam jednak do zostania, bo jest tu masa ciekawych rzeczy do zrobienia.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 27-09-18, 05:30   #5
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Altaron to gra, która czasem - zwłaszcza na początku - wystawia gracza na próbę. Nie zawsze jest prosta, czasem mocno daje w kość - zwłaszcza nowym graczom. Aby wesprzeć tych ostatnich jakiś czas temu przyznaliśmy im 3 darmowe błogosławieństwa, by mogli spokojnie zwiedzać świat Altaronu. I właśnie dlatego Khan ma raz na jakiś czas wstęp do miasta, gdy ktoś pomysłowy postanowi go przyciągnąć (to boss - pojawia się raz na kilka tygodni). Z jednej strony przypomina to złote czasy wielkich mysmenii przyciąganych pod schody w jednym mieście, które siały postrach na całym świecie. Z drugiej strony - nie powoduje strat wśród nowych graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji zaznajomić się z rozgrywką.

Ale to Twój wybór. Zwłaszcza, kiedy rezygnujesz jeszcze zanim cokolwiek wystawiło Cię na próbę. Zachęcam jednak do zostania, bo jest tu masa ciekawych rzeczy do zrobienia.
To nie żadna próba, tylko głupota jednego z graczy.
Nie pierwszy raz ta sama osoba luruje Khana pod dp.
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 27-09-18, 07:58   #6
Baron
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ale to Twój wybór. Zwłaszcza, kiedy rezygnujesz jeszcze zanim cokolwiek wystawiło Cię na próbę. Zachęcam jednak do zostania, bo jest tu masa ciekawych rzeczy do zrobienia.
Próbą może być to że się zrobi trudne zadanie a nie zginąć w sekundę bo jakiś debil ściągnął bossa do depo kolejny raz...
Macie na to wyjebane to ja będę miał wyjebane na tą grę. Chciałem zostać na dłużej ale jak mają być takie numery to podziękuje za taka grę...
Baron jest nieaktywny  
Stare 27-09-18, 08:01   #7
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Patrzyłam na filmik z 2015, to dziadostwo potrafi walnąć za 600.. Przecież to nawet doświadczonego gracza by ubiło, gdyby na moment odwrócił wzrok.. To jest przesada i tak przynajmniej moim zdaniem nie powinno być.. Doświadczony gracz z niskim poziomem nie ma żadnych szans, a co dopiero ktoś nowy.. Wszyscy się tak pruli, że jak wejdzie non-pvp to ludzie będą lurować i nie będzie ich można ubić, a gdy na c-pvp zdarza się sytuacja, że ktoś luruje to nikt na to nie reaguje i jeszcze administracja daje przyzwolenie na tego typu zachowania. Piszesz Catthon o tym, że to nie powoduje strat wśród nowych graczy i tu się mylisz. Traci się jedno z błogosławieństw, które wg Ciebie jest po to by nowi gracze mogli spokojnie zwiedzać świat Altaronu. Tylko wiesz.. Stanie pod depo to nie zwiedzanie, Khana można lurować co jakiś czas, a błogosławieństwa są tylko 3.. Poza tym można stracić chęć do gry.. Przypomnę co Arkon (doradca) napisał, gdy była podobna sytuacja z pokutnikiem:

Cytat:
Ale co wy jeszcze chcecie? pokutnikiem latać po mieście? potem się dziwicie że nie ma graczy. Chodzi o wygodę graczy, która jest ważna, to, że było można pokutnika aż pod depozyt zlurować nie było błędem. A wygoda gracza sprawiła, że zmieniona została mapa, by uniemożliwić zabijanie niewinnych, niskopoziomowych graczy, któzy z tego powodu cierpieli najbardziej.
Wtedy mistrzem gry był Altrel, zobaczmy co napisał:
Cytat:
Nie, nie wymagało to "naprawy" tak jak naprawy nie wymaga większość zmian mapy, które jednak są wprowadzane dla wygody Graczy.
Droga administracjo, może pomyślcie w końcu o nowych graczach i dla ich wygody zmieńcie mapę tak, żeby nie można było Khana lurować.. Znajdą się oczywiście głosy, żeby tego nie zmieniać, bo istnieją "pomysłowe" osoby, które lubią wykorzystywać taką możliwość i uprzykrzać życie innym, ale na litość.. nie kosztem nowych graczy.. Czasami mam wrażenie, że administracja specjalnie daje przyzwolenie na takie rzeczy, żeby pozbyć się części graczy. Mam nadzieję, że się mylę.

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 27-09-18 o 08:21
 
Stare 27-09-18, 08:29   #8
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Zostaje tak jak jest. Cath bardzo dobrze to opisał - to element gry, który tworzy charakterystyczną rozrywkę. Czy trochę niesprawiedliwy? Pewnie tak, jak i samo życie.
Dla jednych będzie sprawiał frajdę, dla innych może być niemiłym zaskoczeniem, cóż - tak już jest.
A co do samego Baron Von Rychu... skoro ta sytuacja spowodowała, że zniechęciłeś się do gry i rezygnujesz z dalszej przygody - może i dobrze, że teraz, szkoda Twojego czasu i pieniędzy, które miałbyś wydać. Mam nadzieję jednak, że w życiu nie poddajesz się tak łatwo i nie tracisz nerwów przy byle porażce.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin