Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-01-19, 21:18   #51
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

W sumie to nie rozumiem w czym niektórym ten cpvp przeszkadza. Nowi/starzy ludzie tam sobie grają, mają frajdę, kupują ss - przynajmniej serwer na siebie zarabia ;P

Gdy update zostanie dokończone, zostanie wgrany najpierw na sezonowy (może nie 3 miesięczny, a bez ustalonej daty zamknięcia, tylko po prostu zamknąć go jak sam z siebie umrze - wtedy ofc bez nagród, albo i z nagrodami, ale po wyznaczonym czasie, a nie przy zamykaniu serwera).
Po dokładnym przetestowaniu nowego kontentu na sezonowym, update zostanie wgrany na cpvp (nie wcześniej, żeby ludzie nie wbili tam swoimi pewnie już wtedy 300+ lvlami, odkryli wszystko w kilka dni i narzekali, że meh update do dupy ;U + wtedy gracze z cpvp też będą mieć motywację, żeby pograć razem z innymi na nowym serwerze i rywalizować na nowych terenach).

A po zrobieniu update wersja angielska = nowy serwer i Altaron pozyskuje nową rzeszę fanów ;]
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 21:27   #52
Isildurr
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 7
Domyślnie

Nie musi być resetów, ale nikt nie obiecywał, że Cpvp będzie jedynym serwerem na altaronie. Zawsze można otworzyć drugi globalny z updatem, reklama itp. Żaden nowy czy stary gracz nie wejdzie na serwer sprawdzić Altaron po wielkich zmianach i update, gdzie biegają 300lvle i na forum w co 3 temacie spam o wyexpionych postaciach na bugu.
Isildurr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 21:45   #53
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Dokładnie tak, chce swoim 350 magiem biegać po nowych terenach skoro nie mam dostępu do testa. Wreszcie ta dyskusja przestała mnie irytować.

@eremce
Może jestem niemyslacym człowiekiem, ale po co blokować dostep do cpvp i usuwac go z listy? Czy to nie jest to samo co reset tylko wydluzone w czasie? Skoro na serwer stary nikt nowy by nie wbijal, a stare grono się kurczy. Bo jeśli nikt nie będzie mogl tam zrobić postaci to po co mialby stać ten serwer? A sezonowy nie mialby mieć powiedzianej daty końca czyli mialby być podpucha dla nowych żeby wchodzili, a potem się rozczarowali w chwili resetu? Daloby to tylko kolejny argument bandzie dominando ze nie ma po co trzymać cpvp wiec go zresetujmy. Być może nie umiem czytac ze zrozumieniem i nie o to ci chodzilo, ale nie potrafie sobie wymyslic jakie to mogloby mieć długoterminowe plusy oprócz skierowania wszystkich zagonionych reklama na serwer sezonowy. Spoko pomysl, ale w chwili resetu oni znikają jak wszyscy gracze z poczatkow altaronu, temu to ma sluzyc? Czy w daleszej perspektywie, ubrane w ladniejsze słowa, jest to zwykle "zamknąć cpvp"?

@gwander
ok, ale zawsze się znajda ludzie którzy powbijaja te 300tne lvle po nieważne którym resecie i po każdym takim momencie altaron ma się resetować?

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 15-01-19 o 22:27
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 22:19   #54
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Śmieszy mnie to wasze pieprzenie o postaciach wyexpionych na bugu. xD

W top 10 cpvp są 3 osoby wyexpione na tym "bugu" (który de facto nadal można wykorzystać). I co z nimi? Nie grają =)

Żeby się wbić do top 10 wystarczy 5 miesięcy zbijania staminy i bez żadnej spiny macie ten 230 lvl

Pozdro
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 22:26   #55
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Ruda
Kim ty człowieku jesteś i skąd się wziąłeś nie mam pojęcia, ale wiem jedno, zabijaliśmy cię 20-stymi levelami w 3 osoby jak miałeś 90 knicza necro, więc pojęcia o pvp nie masz żadnego. Giniesz 150 levelem na rokicie, myślę, że to tylko wypadek przy pracy. Podejrzewam, że właśnie stąd bierze się hejt i niechęć do serwera na którym będzie pvp. Wyskillowałeś postać i jest Ci szkoda tego stracić... Zbytnio przywiązujecie się do cyferek Ty jak i mój ex kolega konrad. Graj jako neutral, znajdziesz fun i na servie na którym będzie wojna.
Otworz slownik jezyka angielskiego, znajdz literke C, znajdz community. Jak wytrzeszcz Ci zejdzie z mordki to odpisz. Lec na sezonowy.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 22:39   #56
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Śmieszy mnie to wasze pieprzenie o postaciach wyexpionych na bugu. xD

W top 10 cpvp są 3 osoby wyexpione na tym "bugu" (który de facto nadal można wykorzystać). I co z nimi? Nie grają =)

Żeby się wbić do top 10 wystarczy 5 miesięcy zbijania staminy i bez żadnej spiny macie ten 230 lvl

Pozdro
Im nie chodzi o top 10 ani o cyferki, im chodzi ze nie maja co robic, bo sami zrozumieli ze sezonowy w poprzedniej formie był porazka. Szuja podczas trwania sezonowego logowal się do pelnego depo cpvp i mowil jaki ten serwer pusty, bo na sezonowym był sam. Z kim bym nie rozmawial o sezonowym to się z tego smial. Pewnie woleliby mieć tutaj postacie zawsze w wolnej chwili mogliby zaczaić się na kogos więcej niż 60 czy tam 90 rycerza 20stymi lvlami. Zaluje ze nie screenowalem i nikt w to nie uwierzy, ale jak sam rozmawiałem z szuja mowil ze po co im tutaj duże postacie, skoro dużo lepsza robote robia zniechecajac nowych graczy do gry pkujac low lvli. Ale sezonowy miał jedna super zalete, faktycznie odnioselm wrazenie jakby jacys nowi ludzie wtedy wchodzili, a nie starzy znudzeni wyjadacze.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-01-19, 23:46   #57
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@szuja
Chodźcie na cpvp robić wojnę, za Konrada tyle expa dostaniecie co tydzień gargow. Wiem, to nie to samo co zresetować serwer i nie dać mu grać od startu, ale chyba lepsze niż nic.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-19, 01:20   #58
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Mam ważniejsze sprawy na głowie :)
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-19, 11:35   #59
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Padło sporo ciekawych uwag i propozycji, które weźmiemy pod uwagę w przyszłości. Tematu i dyskusji nie zamykam.

Chciałem jedynie zaznaczyć i podkreślić, że nie ma mowy o zamknięciu lub resecie serwera CPVP.


Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-19, 11:44   #60
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie



No to fajnie.

__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin