Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-07-11, 21:27   #71
MagicDragonp
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 9
Domyślnie

I tak colegium wygra tę wojnę zwłaszcza że plan b nie daje grać graczom.
:|
MagicDragonp jest nieaktywny  
Stare 28-07-11, 22:10   #72
MagicDragonp
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 9
Domyślnie

Waski czemu zabijacie neutralnych graczy za freE?

"Edit Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka" to jest odwieczne prawo natury, Wy lejecie graczy za free, nakładacie hunty i myślicie że tak będzie zawsze? niedługo skończy się wam dzień dziecka i uważam że Collegium powinno rządzić tym serwem pod ich rządami nie było by takich sytuacji.
Teraz jadę do gdańska i wreszcie wypocznę mam nadzieję że jak wrócę to wy Ignis będzie grzać dp, i skończy się wasze PA, nieuchwytne bocenie, (waski) Sharowanie z braćmi (wawro ) szczekanie jak pies (noon) oraz ich pieski mało znaczące.
Życzę wam grzania pz z uwagi na to że ja grzeję pz przez was. Dlaczego ? bo nie podobało się wam że szybko lvl biję, nie chodziło o bota, bo bot w waszym gronie to normlność. Wy poprostu chcecie być najlepsi pod każdym względem bo się dowartościowujecie tym dlatego tępicie graczy.
Róbcie tak dalej , to pół serwa się zwróci przeciw wam.
Hail Colegium
MagicDragonp jest nieaktywny  
Stare 29-07-11, 11:46   #73
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

2011-07-29 12:45:38 Gracz zginął na poziomie 42 , zabity przez Keavira Aman,



Jeśli tak ma wyglądać wasza wojna, że 83 czarodziej zdejmuje na jeden strzał 42 poziom pod depo i cieszy sie jakby wydropił mpa to ja dziękuję za takie coś. Odchodze z gildii Collegium, i daje sobie odpocząć od tego chorego altarona, Gdzie nikt nie ma honoru i jakielkolwiek godności. Całe collegium siedzi na war otsie, zamiast walczyć o wolność a ja padam, mimo, że zadeklarowałem że nie biore udziału w wojnie. Pierd**e was serdecznie wszystkich...
__________________
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą."
A. Sapkowski
Acolt jest nieaktywny  
Stare 29-07-11, 12:05   #74
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Acolt Zobacz post
2011-07-29 12:45:38 Gracz zginął na poziomie 42 , zabity przez Keavira Aman,



Jeśli tak ma wyglądać wasza wojna, że 83 czarodziej zdejmuje na jeden strzał 42 poziom pod depo i cieszy sie jakby wydropił mpa to ja dziękuję za takie coś. Odchodze z gildii Collegium, i daje sobie odpocząć od tego chorego altarona, Gdzie nikt nie ma honoru i jakielkolwiek godności. Całe collegium siedzi na war otsie, zamiast walczyć o wolność a ja padam, mimo, że zadeklarowałem że nie biore udziału w wojnie. Pierd**e was serdecznie wszystkich...
Po pierwsze nie zabiłem ciebie przed DP, tylko koło alchemika. Nie płacz że padłeś jest wojna i czemu miałbym cb nie bić jak jesteś w gildi zwłowrogiej?
mario jest nieaktywny  
Stare 29-07-11, 13:02   #75
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

nie u alchemika tylko prawie pod depo.
a niezabijać mógłbyś chociażby dlatego, ze napisałem ośwaidczenie, ze w dupie mam waszą wojnę i paru twoich kolegów napisało, ze jeśli nie bede sie angażował(bił was) to zostawicie mnie w spokoju. Wczoraj po mnie wlatuje na expa 4 ludzi, każdy po 70 lvl. teraz ty 83 vs. 42. naprawde wam gratuluje odwagi. Zmierzcie się z kimś na waszym lvlu a nie żerujecie na low-lvl. jest to poprostu że-nu-ją-ce... I tak punkcików nie nabiłeś bo nie jestem w gildii Collegium...
__________________
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą."
A. Sapkowski
Acolt jest nieaktywny  
Stare 29-07-11, 13:16   #76
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

byłeś w gildi i się liczy ; ] nie moja wina że całe Collegium sra żeby wyjść przed dp. Więc nie mam kogo bić ; ]
mario jest nieaktywny  
Stare 29-07-11, 15:12   #77
MagicDragonp
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 9
Domyślnie

Sir Acoltero gdybym był na twoim miejscu był bym dumny że jestem/bylem w colegium i nie odchodzilbym.
MagicDragonp jest nieaktywny  
Stare 29-07-11, 15:28   #78
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

Widzisz Wąski? Nie posłuchał Cię ;d Kolonia pojechała bez niego.
Maffy jest nieaktywny  
Stare 29-07-11, 15:33   #79
MagicDragonp
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 9
Domyślnie

Pewnie kolonia pojechała, ja nie jade na kolonie tylko sam jadę. noob.
MagicDragonp jest nieaktywny  
Stare 29-07-11, 15:44   #80
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

Magic zamknij paszcze bo nie wiesz jak i co sie dzieje tylko pierdzielisz głupoty na forum jak to ty bardzo nienawidzisz Ignis... nie znasz sie to morda w dupe i żryj kupe...
__________________
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą."
A. Sapkowski
Acolt jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin