Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-12-18, 04:18   #21
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Bo taka sama obrone bd miał 90 rycerz co 280 endgejm mag. Porownalem dlatego ze lezy u mnie w domku bitewny i tak jakos kliknalem kiedy naprawiałem swój chaosu. Nie porownywalem z niczym innym bo nie wierze w balans, rozsadek w zmianach i dobre zmiany. Dyskusja nie ma sensu, administracja ma zawsze racje i lepszy pomysl. Przyjemniej się gra kiedy akcpetuje się wszystko bezkrytycznie i szuka nowych sposobow grania po każdej zmianie bo wszystko czego uczysz się od lat tej gry to to ze będziesz się uczyl nowych zasad co łatke do końca swojego lub altaronu. #selbowroc
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-12-18, 15:03   #22
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Widziałem tu dyskusję na temat lodowych, hydr itd.
Ba, nerf hydr nie powinien mieć miejsca, ze względu na zmiany wprowadzone w graniu ryckiem necro. O ile dobrze zrozumiałem, że o to poszło.

Co do lodowych, to z nimi był zawsze problem, miały zbyt dużo hp, dawały za mało expa, paraliżowały, upijały i ogromne wave od niektórych. Mowa tu o Chillerach i Ymirsonach. Resp słaby, słabo wyrabiał, w 2-3 os. nie opłacało się tam nigdy chodzić. Więc jedynym dobrym sposobem było by im zwiększyć expa i zwiększyć czas respawnu. HP może już zostać takie jakie jest. Loot tam w sumie też był lipny, zależy jak kto biegał i po co biegał. Z reguły expiło się same Chillery, Ymirosny, a Hrimtury to kilkanaście przy okazji. Jeżeli coś wypadło GROM itd, to i tak wychodziło się czasami po 2-3t profitu, chyba, że spadły legi czy coś i było na to zapotrzebowanie, no to wtedy wiadomka więcej, ale to raz na ruski rok jak nie rzadziej.

Lodowe wiwerny, niedaleko Hrimturów, też moim zdaniem do poprawy w formie loota i ew. lekko zwiększyć expa. Exp jest tam średni, a jednak jest to expowisko rzadko odwiedzane, a na trochę większy lvl. + upijają. Kółka jest się tam wstanie dobrze kręcić. ( To tak temat co by tu jeszcze zmienić ;p )
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-02-19, 12:59   #23
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Pozostałe zmiany:
Wprowadzono instruktaż dot. sakiewki do samouczka Altaronu; Nareszcie.

Ograniczono maksymalną liczbę żywiołaków do zabicia w misjach dziennych elementalisty (testowo); <--- Coś więcej ile było ile jest maximum

Poprawiono błąd z crashami klienta przy utracie pakietów;<--- Mam nadzieję że to jest ten problem przez który nowy klient był dla mnie zupełnie niegrywalny.
Srednio parę razy dziennie miałem crash a jak zacząłem przez to oraz 10 sekundowe ładowanie klienta tracić EXP to dałem sobie spokój z nowym klientem.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin