Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-06-13, 21:48   #1
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie Pirackie miasto! Łubudu!

Miasto.

Opis: Za czasów świetności było to porządne miasto portowe, jednak przez wojnę statki przestały przypływać. Miasto zaczęło upadać, tam gdzie wcześniej były zakłady rzemieślników i sklepy teraz są karczmy i burdele w których biedni mieszkańcy wydają swoje ostatnie pieniądze. Miasto w którym nie ma żadnej władzy, stało się oazą spokoju dla wyjętych spod prawa kryminalistów którzy zaczęli zjeżdżać się do niego z najdalszych zakątków altaronu.

Cel: Zebranie w jednym miejscu największych szumowin, morderców, złodziei i oszustów z całego altaronu. :D

Jak to osiągnąć?
  1. Umożliwić graczom hazard i okradanie innych przy pomocy kostek do gry**, które leżałyby na specjalnych stolikach w karczmie.
    (Jednak nie dałoby się ich podnieść.)

  2. W mieście strefa ochronna powinna być tylko w depozycie i świątyni. Powinno być dużo snake'ów i wąskich przejść w których można by blokować i zabijać ludzi.

  3. Nowa misja dzienna, by rozbudzić żądze krwi:

    • Dostępna co 4 godziny.

    • Nagroda to exp i czarna czaszka na czas jednej godziny.
      Działanie czarnej czaszki:
      Posiadając tą czaszkę frag który zdobędziemy się nie liczy.
      Czaszka jednak znika gdy zdobędziemy fraga, opuścimy miasto lub upłynie czas jednej godziny od momentu oddania questa.


    • Dodatkowo fragi zdobyte gdy zabijemy kogoś posiadając czarną czaszkę są nagradzane starożytnymi monetami(?) których odpowiednią ilość możemy wymienić na nagrodę. Np strój pirata***.

  4. Npc w mieście byliby przeważnie wrogo nastawieni.
    Oferowaliby np. takie ''atrakcje":
    -Odbieranie życia
    -kradzież miedziaków z plecaka
    -oszustwa jak to ze złotym kłem w neolith
    Przykład:
    Ukryty tekst:
    W namiocie za karczmą śpi bardzo groźny typ który nie lubi jak się go budzi. Dostajemy ostrzeżenie od karczmarza który mówi, że wczoraj wykończył podróżnika który go obudził. Jak podejdziemy i napiszemy witaj do npc który śpi w namiocie dostaniemy hita za 100% hp.

  5. ****

---

Ogólnie w takim mieście było by dużo przypadków kradzieży i pk ale o to właśnie chodzi.
Każdy gracz miałby świadomość co go czeka gdy przekracza bramę tego miasta, więc myślę że nie było by płaczu na forum.
Gdy ktoś chce grać spokojnie i bez nerwów wybierze Neolith które oferuje wiele bezpiecznych stref i w którym gracze nie mają możliwości się okradać.
Gdy natomiast ktoś lubi ryzyko, hazard, alkohol i zabijanie to... witamy w [nazwa]!

---

*Czekam na wasze pomysły dotyczące nazwy. Może jutro sam coś wymyślę.
**Jeśli ktoś ma pomysł na wprowadzenie gry która umożliwia kradzież, ale może też być dobrą zabawą gdy ktoś nie oszukuje - piszcie.
***Nie wiem jak na serwerze non pvp umożliwić graczom zdobycie tych pradawnych monet. Piszcie jak macie pomysły z tym związane.
****Możecie również pisać w temacie własne pomysły jak dodać więcej klimatu takiemu miastu, a ja umieszczę je w głównym poście.

Dla administracji:
Ukryty tekst:
Wiem, że na chwilę obecną wiele rzeczy z tych które wymieniłem nie da się wprowadzić ze strony technicznej. Wiem też, że są ważniejsze rzeczy do roboty, jednak piszę tą propozycje tak na przyszłość. Nawet jak zostanie dodane za kilka lat to i tak warto będzie czekać. :D

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 21-07-13 o 18:07
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 18-06-13, 23:43   #2
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

Jak dla mnie super pomysł :)
Zly On jest nieaktywny  
Stare 19-06-13, 06:21   #3
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

Dobree ! :D
9891404 jest nieaktywny  
Stare 19-06-13, 08:33   #4
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Może i dobre, ale nie na Altaron. Ta gra jest zbyt prosta na takie rzeczy to raz, a dwa nastawiona na Rpg a nie na pvp.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 19-06-13, 14:10   #5
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Może i dobre, ale nie na Altaron. Ta gra jest zbyt prosta na takie rzeczy to raz, a dwa nastawiona na Rpg a nie na pvp.
A w jaki sposób takie miasto przeszkadzałoby w Rpg? Nawet by go troche dodawało, poza tym kto powiedział, że altaron musi być prosty, jak jest prosty to sie szybko nudzi, a jak sie szybko nudzi to nie za dobrze, a takie miasteczko trzymało by całkiem fajny klimat ;)
cewix jest nieaktywny  
Stare 19-06-13, 16:26   #7
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Trochę głupio to wygląda bez nazwy, a ja nie mam żadnego pomysłu więc ogłaszam konkurs. 100k nagrody dla osoby która poda jakąś ciekawą nazwę dla miasta! Piszcie propozycje tutaj, w grze lub przez prywatną wiadomość na forum. :D
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 19-06-13, 16:43   #8
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Witamy w Las Banditas ;DD
Kleikk jest nieaktywny  
Stare 19-06-13, 17:05   #9
Wusz
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 0
Domyślnie

El Do Piratos :D
Wusz jest nieaktywny  
Stare 19-06-13, 17:23   #10
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Bandora / Bandorea / Bantika / Bantica
Fajny pomysł z tym miastem. Może jakieś pradawne bossiki z tymi monetkami? :)
Arkadiasz jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin