Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-05-13, 19:48   #11
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Nie głupie tylko mógłbym przyczepić się co w aptece robi tyle pomieszczeń a jak już są one niezbędne to przydałoby się więcej SQM, dodać jakieś biurko, fotel prezesa ;) więcej szafek z asortymentem. To taka moja wizja tej apteki, rób co robisz bo idzie Ci to dobrze!.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-13, 19:53   #12
tanekaze
 
Avatar tanekaze
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Belgia/Bialystok
Postów: 56
Domyślnie

Dobrze! dobrze! ze mówisz takie rzeczy ;) Pewnie beda jakies zmiany w rzeczach ktore zrobie :D Dzieki za mile slowa ;)
__________________
tanekaze jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-13, 20:10   #13
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Ładnie, ale każdym pomieszczeniu użyłeś takiego samego rodzaju podłoża, co wygląda lekko monotonnie. Z różnymi rodzajami ścian też możesz kombinować.

Jeśli jest to apteka, to brakuje tam większej ilości ziół, które wskazywałyby, że to apteka. Mały ogródek dzięki której apteka byłaby samowystarczalna? No i te krzaczki sztucznie ułożone dookoła domku niezbyt pasują jak na mój gust, ale ty możesz mieć inną wizję oczywiście.

Bardzo możliwe, że to wczesny projekcik, ale dwa pomieszczenia po lewej bym połączył i stworzył z tego jeden większy magazynek, a do tego dodałbym pięterko mieszkalne dla właścicieli tejże apteki. A jak już iść na całość, to można by dorobić piwnicę z kadzią (id: 10351) i może małą plantacją podziemnej roślinności.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-13, 22:34   #14
tanekaze
 
Avatar tanekaze
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Belgia/Bialystok
Postów: 56
Domyślnie

@Tron, dzięki ci wielkie za rady! Zazwyczaj uświadamiam sobie nie które rzeczy w momencie jak mi ktoś o nich powie. Ogólnie ciężko mi się jeszcze pracują z nowa grafika bo jestem nieprzyzwyczajony.

A o to zmiany! dosyć duże?

Apteka Część II


Jestem bardzo zadowolony z łazienki i prysznica :D





Zawsze marzyłem mieć taki domek w Altaron :D ogródek z ziołami, łazieneczka, kuchnia! Lubie bardzo takie domowe klimaty a nie nawalone itemy na ziemi.

Mam nadzieje ze i wam sie podoba taka wersja Apteki ;)
__________________
tanekaze jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-13, 23:31   #15
Isioffy
 
Avatar Isioffy
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 6
Domyślnie

Piękna apteka. Chciałbym zobaczyć to w grze.
Isioffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-13, 23:45   #16
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Bardzo mi się podoba, szczególnie pierwsze piętro, fajny pomysł na łazienke :D

Mieszkałbym :)
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-05-13, 23:54   #17
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Bardzo fajnie wyszła Ci poprawka kolego, jednak znów się przyczepie, prawą stronę budynku ładnie zakryłeś różnymi opcjami a co z lewą? nic nie ma sama trawa. Może jakieś drzewo albo nie wiem czy są takie rzeczy jak kwiatki doniczkowe, mały stawik też by myślę pasował.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-13, 00:13   #18
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Faktycznie, bardzo ładna łazienka! Przyczepię się do dywanu na trzecim piętrze w tym przedpokoju, który zajmuje całe kratki - źle to wygląda. Na balkonie brakuje jakiegoś przedmiotu, aby tak łyso nie było. Może krzesło bujane? Teleskop? Fajka wodna? Bluszcz w magazynku pasuje, ale na ścianie w łazience już nie bardzo.

Pierwsze piętro potrzebuje więcej instrumentów alchemicznych (ekstraktorów, zlewek, destylatorów). Przyczepiłbym się też do tego paleniska przy wejściu do apteki. Brakuje też tam sofy dla oczekujących klientów. Ale to już błędy stylistyczne, ogólnie o wiele lepiej niż wersja początkowa :)

Pamiętaj też, aby nie przesadzać z najróżniejszymi rzeczami. Co za dużo to nie zdrowo, tapety na ścianach fajnie wyglądają, ale nie w hurtowych ilościach i tak dalej. Ma być ładnie, ale i też przestronnie. Sam się często na tym łapie.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-13, 11:36   #19
tanekaze
 
Avatar tanekaze
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Belgia/Bialystok
Postów: 56
Domyślnie

Poczta I

Co do Apteki zrobiłem ostatnie poprawki które pokażę jakoś przy okazji, teraz zrobiłem coś nowego! Pocztę która znajduje się obok Apteki.



Z tylu znajduje się magazyn w którym zostają odebrane wszystkie paczki i listy i zostają rozwożone.




__________________
tanekaze jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-13, 12:32   #20
Isioffy
 
Avatar Isioffy
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 6
Domyślnie

Bardzo fajne podoba mi się motyw z rozwożeniem paczek. W trzecim zdjęciu na pięterku zrób jakieś barierki bo ktoś jeszcze wylecieć może :)
Isioffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin