Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-07-11, 10:09   #1
Beno
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 5
Domyślnie Małe co nie co

Użytkownik zbanowany za wstawianie prac nie swoich, lecz sądzenie inaczej. Temat nie usunięty, by można było podziwiać, ale autorzy są różni.

Tutaj jak coś powstaje






Assasin



Wodny Miecz


Łowca Altarończyków :D ^ ^



Krystaliczne Ostrze



Hełm Demona



Ostrze Cienia



Różdżka Magicznego Oka



Zbroja Zabójców



Miecz Czaszki



Czerwona Zbroja Rycerza



Amulet Życia



Zbroja Księżyca



Zbroja Łucznika



A to moje prace stare :) ( z miesiąca temu ) dla ots'a robiłem Możę się przyda ;)


Ostatnio edytowane przez Beno ; 24-07-11 o 19:46
Beno jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 11:24   #2
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

ostrze cienia przejdzie, reszta to kicz :D ta zbroja wyglada jak miliard pozszywanych ze sobą szmat ;)
Kosky jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 11:28   #3
Beno
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 5
Domyślnie

Miecz Czaszki



Czerwona Zbroja Rycerza



Amulet Życia



Zbroja Księżyca



Zbroja Łucznika



A to moje prace stare :) ( z miesiąca temu ) dla ots'a robiłem Możę się przyda ;)


Ostatnio edytowane przez Beno ; 24-07-11 o 19:25
Beno jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 11:36   #4
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

Ostrze cienia bardzo mi się podoba i dam za nie 8,5/10. Nie mam żadnych zastrzeżeń, aczkolwiek można by to jakoś urozmaicić, bo na razie nazwa nie pokazuje pixeli. Cień można by zobrazować mieszając fiolet z czernią. To natomiast jest Mroczne Ostrze bardziej.

Pomysł magicznej pałki fajny, zresztą jak i wykonanie. Jednak znowu ta nazwa ;/ Pierwsze co się rzuca w oczy to oko w powiece i na tym bym zbudował nazwę. I jeszcze pałka. Raczej nikt okiem nie bije... Uważam, że powinna to być bardziej laska/różdżka. Magiczna może być, jednak to jest pojęcie zbyt ogólne.. Na pewno za dużo rzeczy pasuje do magiczna, ale z magiczną kojarzy się bardziej magia i właśnie dlatego bym sobie tego podarował. Można użyć np. Laska Obserwacji czy coś w tym stylu. Ocena za wykonanie - 9,5/10.

Ostrze światła najlepiej usuń, tylko brzydzi twoją galerię... Widać, że zrobione na odwal i jeszcze nie mieści się w 32x32. Wolę nie oceniać. Po prostu usuń :)

Zbroja zabójców. Hmm... Bardziej mi się kojarzy zabójca z ninją, lub z lekkim ubraniem, to natomiast jest dość spora zbroja. No właśnie zbroja... Nazwę bym zmienił na pewno. Nawet już na Pancerz. Uwaga co do wykonania: Można ją przedłużyć ciut w dół, a ręce(elementy je osłaniające) poszerzyć lekko. Mężczyzna bym powiedział jest dobrze zbudowany, a do takich by się anorektyczka ledwo zmieściła ;D Dam ci za nią 7,5/10.

Twoje pixele są bardzo dobre, ale pamiętaj, żeby nie dawać wszystkiego co zrobisz do galerii, tylko te rzeczy już ciut pożądniejsze(na razie chodzi tylko o ostrze śwatła). Pewnie myślisz, że doczepiam się co do tych nazw, bo w wykonaniu nie ma problemu, i masz po części rację, ale chcę, żebyś nauczył się nazywać tylko i wyłącznie po to, bo nazwa daje nowe możliwości co do wyobrażeń. Właśnie wiedząc, że coś się nazywa np. Laska Obserwacji, to od razu znajdujesz elementy świadczące właśnie o tym, że to jest najlepsza nazwa jaka może być. Wiedząc, że coś to magiczna pałka, to tak jakbyś nic nie wiedział. Magiczną pałką jest praktycznie wszystko co się świeci :D Naprawdę, bardzo mi się podoba to co robisz, i rób to jak najbardziej dalej. Zapraszam do mojej galerii :P
Shikate jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 11:48   #5
Beno
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 5
Domyślnie

thx bede pamietał :)

Komentarze mile widziane :)
Beno jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 14:16   #6
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

Chłopie, jeśli to są twoje prace to jesteś niekwestionowanym mistrzem PixArtu!!

GENIALNE!! 1000x lepsze niż w Tibii i ,15x lepsze niż w altaronie!!


GOOD JOB!!
__________________
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą."
A. Sapkowski
Acolt jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 14:21   #7
Beno
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 5
Domyślnie

Miło mi to słyszeć ( raczej przeczytać :) )
Beno jest nieaktywny  
Stare 24-07-11, 22:32   #8
darkduda3
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Hmm monety i assassin , sa twoje ? Bo zdaje mi sie ze juz je kiedys widzialem :)
Wypas ots. :P
darkduda3 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin