Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-09-13, 22:18  
Dzisiejsza łatka
Majkul Majkul jest nieaktywny 23-09-13, 22:18

Drodzy Gracze!

Przeanalizowaliśmy wasze uwagi i sugestie, dziękujemy wam za cenny głos w ankietach. Opinie nie są wyrzucane do kosza, większość z was była zdania że rozgrywkę należy utrudnić. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić pierwsze zmiany które mają na celu spełnienie waszych oczekiwań. Co przygotowaliśmy dla Was?

1) Wszystkie potwory mają teraz 70% właściwej wartości doświadczenia. Jako rekompensatę za to zamierzamy wprowadzać co jakiś czas mniejsze aktualizacje, które będą dodawać zadania pozwalające zdobyć trochę doświadczenia.

2) Co do potworów, szansa i tylko szansa, na zdobycie przedmiotu z potwora będzie wynosić 0,7 aktualnej wartości. Poza tym, jeśli walczycie w drużynie, to za każdego członka ta wartość się podniesie o 0,05. Tym też, w 6 graczy będziecie mieli taką szansę na zdobycie przedmiotu, jak do tej pory w pojedynkę. Nie będzie można przekroczyć wartości 1, pamiętajcie.
Ad. 2) Może to mętnie brzmieć dla niektórych, dltego też dam przykład. Powiedzmy, ze zbroja jest możliwa do zdobycia z potwora z szansą 70%. To jest nasze obecne 1. Jeśli gracz jest sam, wartość 1 spadnie do 0,7. Tym też szansa na zdobycie przedmiotu to 70%*0,7 = 49%. Jeśli w drużynie jest jedna osoba, to będzie to 70%*0,75 = 52,5%, aż do obecnej wartości 70%.

3) Straty po śmierci zostały naprawione i zmienione, oto aktualne wartości*:
Z błogosławieństwem:
1) Od gracza na świecie PvP = 4%,
2) Od potwora na świecie PvP = 3%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 3%.

Bez błogosławieństwa =
1) Od gracza na świecie PvP = 6%,
2) Od potwora na świecie PvP = 5%,
3) Od potwora na świecie nPvp = 5%.

*Wartości te mogą się wahać o około 0,2%!
Jednocześnie naprawiliśmy błąd, przez który błogosławieństwo życia chroniło przed stratami ekwipunku.

4) Zmiany cen błogosławieństw. 10 talarów za każde, łącznie 20 talarów. Dodatkowo doszła nowa rzecz. Każde kolejne kupno błogosławieństwa zwiększy jego cenę o 1 talar. Po tygodniu od pierwszego kupna cena wróci do wartości 20 talarów.
Ad. 4) W poniedziałek, 23 kupiłem błogosławieństwa, zapłaciłem 20 talarów. Poległem, kolejne błogosławieństwa będą mnie kosztować już 22 talary. Kolejne 24 talary i tak dalej, aż do kolejnego poniedziałku. Wtedy znowu zapłacę 20 talarów, a cała sytuacja ze wzrostem pieniędzy się powtórzy

5) Jeszcze jedna mała funkcjonalność, mianowicie raportowanie błędów. Teraz CTRL+R wyśle wiadomość na zamknięte forum, dzięki czemu ani Wy, ani my nie musimy siedzieć w grze, by dostać wiadomość.

Zachęcamy również do dalszego czynnego udziału w ankietach, oraz zgłaszania propozycji na forum. Nawet jeżeli nie zawsze odpowiadamy, to każdą czytamy i bierzemy pod uwagę. To tylko początek zmian jakie czekają Altaron. Od tej pory takich mniejszych łatek możecie spodziewać się częściej. Prace nad większą aktualizacją i nowymi terenami wciąż trwają i niedługo pojawią się pierwsze zapowiedzi.

Co więcej, nie są to jeszcze ostateczne zmiany. Do jutra powinniśmy poprawić znacznie sytuację graczy z najniższym poziomem, by początek przygody w Altaronie był dla nich prostszy i ciekawszy.

Życzymy powodzenia w grze.
Ekipa Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 24-09-13 o 16:07.

Majkul
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Odwiedzin: 47771
Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 10:37   #151
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Ej tam, wspominacie stary altaron. Fajna wtedy była tylko wojna. Mag nie miał gdzie expić bo wszędzie miał waste i tłukł 24/7 oświecone. Zwiad tłukł kościane do usr... śmierci. Wojownik męczył abitance. I tyle. To dobiero zabawa........ Na 100 lvl siedziało sie na oficerach żeby raz na wrl pójść i podbić lvl. Ta gra w ogóle nie była fajna, tylko nudna. Siedzenie przed monitorem i 0 fun.

Tamten altaron był nudny, a nie k**** trudny! Ja nie mam czasu expić xxxxxx godzin, żeby wbić lvl. Dlatego te zmiany nie są mi na rękę.

Dziwicie się, że na serwerach macie 250 lvl?? Wasz błąd. Było nie usuwać STAMINY!!!!!!!!!!!!!!!:zas koczony:
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 12:07   #152
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Sis a co powiesz o respie piaskowych hyder ktory jest 2x wiekszy niz cala ankardia?
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 13:03   #153
pezet
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Sis a co powiesz o respie piaskowych hyder ktory jest 2x wiekszy niz cala ankardia?
A co z nim nie tak ? xd
pezet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 13:39   #154
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

To,ze resp potworow jest 2x wiekszy niz jedno miasto :D
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 14:57   #155
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

bo maja rozmach skurwiesyny to i jebli duzy resp
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 17:13   #156
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Jak dla mnie dobrze, ze zaczeli te respy robić konkretne od jakichś 2 mniejszych upów, wpierw górskie, pozniej profany poprawili, hydry zwykle, a teraz piaskowe. Ale jak powiedziałem w teamcie co irviz screna wrzucił, ten resp jest niewypoziomowany, aczkolwiek nie wiem co z nim zrobić, żeby ogarnąć :P
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 17:50   #157
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
co do wawra to na samym poczatku nie byl dobrze drop ustawiony z fanatykow i z kazdego zawsze lecial ciern :) wawro mial wtedy kasy multum dlatego bardzo szybko tego chara wyexpil. Potem przyszly zmiany,gre utrudnily lecz gdy zaczelo przychodzic wiecej graczy zostaly utworzony nowe respy,ktore uzwazam,ze sa zbyt duze i to wlasnie przez nie tak szybko dalo sie wbic teraz poziom. Gdyby piaskowe nie bylo tak duze jak sa na pewno by tyle tam sie expa nie robilo,bagienne tak samo,nowe gorskie trolle rowniez :)
Co ty, za przeproszeniem, pieprzysz?
Fanatyki z Wawrem cisnęliśmy na zmianę i wcale nie sypało w ten sposób.
O hajs było trudno i zwykle go brakowało. To co piszecie w tych postach to przejaw najczystszej hipokryzji. Nie chciałem wypowiadać się w tym temacie, bo w sumie i tak zbyt wiele czasu już "zmarnowałem" na ten projekt, ale te bzdury, które piszesz i poziom, a raczej jego brak, który reprezentujesz woła o pomstę do nieba. Znasz historię o kamieniu? Zapytaj Pawła, to ci opowie.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 18:01   #158
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

@ Ormo

Z fanatyków ciernie leciały dużo częściej niż obecnie.
Na początku było bardzo dużo graczy i co chwila ktoś ci na respa wbijał. Na krasnalach było tylu graczy, że moby się nie respiły.
Waski był o krok przed wszystkimi dlatego expił szybciej (mógł bić bagienne jak MASA na cyklopach biegała).
Stros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 18:04   #159
85985
 
Avatar 85985
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 66
Domyślnie

Skoro nie macie czasu grać pare/parenaście h żeby wbić jeden czy dwa poziomy to droga otwarta. Wpisać w google "Ots list" I macie :)
85985 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-13, 19:18   #160
Harpagaan
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Skoro nie macie czasu grać pare/parenaście h żeby wbić jeden czy dwa poziomy to droga otwarta. Wpisać w google "Ots list" I macie :)
Czyli sugerujesz że ta gra kierowana jest do ludzi bezrobotnych, tudzież debili? Okey.
Harpagaan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin