Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy mag powinien mieć odblokowany mlv po 100lv?
Tak 30 66.67%
Nie 15 33.33%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-17, 22:31   #91
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Mag na poziomie 200 z setem na hp powiedzmy 15% ma jakies 2300 hp jak nie wiecej gdy łyknie suma. Przy takiej ilosci hp moze spokojnie na wojnie balansowac mana ringiem, jest to opcja ktora robi z niego solidnego tanka na hlvlach( tutaj wchodzi kewstia ogarniania tego maga ). Kulki z sd bez seta na takim poziomie bije sie spokojnie za 600+ kostur. Sam widzialem jak juz teraz 2 magow nekro 120 lvle gasza 90 zwiada bez wiekszego problemu. Nie mag jest problemem a tak jak napisal levi, czyli w przyroscie dmg zwiadka. Na poziomie 100 jest on za duzy(puginaly) na h lvlu jest juz dobry. To samo zwiad 120 lvl (bije za mocno) na h lvlu bije dobrze(sęp, kruk) .
Pozdro
Ale z was sa boby, teraz jak juz mamy 4 setnych palkow nekro to nagle nekro za duzo bije, ale jak pilarka sciagal 80 magow na hita to bylo dobrze... Ladnie wszystko chcesz pod siebie robic, smieszny jestes dziewicza dlon
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 22:45   #92
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Katamaran Zobacz post
Ale z was sa boby, teraz jak juz mamy 4 setnych palkow nekro to nagle nekro za duzo bije, ale jak pilarka sciagal 80 magow na hita to bylo dobrze... Ladnie wszystko chcesz pod siebie robic, smieszny jestes dziewicza dlon
Wez typie przepadnij XD. Na moje balans moze pozostac nie ruszany(nie plakalem jak wy magami na 30 lvlach robiliscie co chcieliscie) wyjebane mam co kto u was wbil bo ja jak i wiele innych osob widzi jakimi jestescie cieńkimi zawodnikami . Macie 4 zwiadkow z puginałami to moze w koncu akceptujesz war moda płaczku? A zapomialem wolisz dawac logi w 10 osob na piaskowych. Na wiecej nie bede tobie odpisywal i zignoruje to co napiszesz bo jakies 80% spoleczenstwa altaronskiego wie jak kłamiesz gdy nie masz argumentow. Wymyslaj sobie dalej swoje historyjki i dopowiadaj sobie co tylko chcesz, w grze nic nie znaczysz i od poczatku tego serwera nic nie znaczyles w sumie w rl pewnie tez nie skoro twoje argumenty sprowadzaja sie do mojego zycia prywatnego. Takiego spotkac w rl i nastukac po głupiej "dorosłej" główce moze bys sie czegos nauczyl. Kto wie, moze tylko przez kable tak wojowac potrafi??
Na dole podsumowales sam swoja wiedze, macie usmiejcie sie


P.S war moda anuluje jutro rano bo sie obsralem (no w koncu macie 4 zwiadow nekro z egiptuzem na czele).

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 27-01-17 o 23:04
Trixis jest nieaktywny  
Stare 27-01-17, 23:24   #93
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Czyli magowi został źle poblokowany mlvl, gdyż na 100 lvlu powinien mieć z 15-20 mlvli więcej, by osiągać porównywalny dmg.


Nie.

Najlepiej należało by zmniejszyć zależność przyrostu dmg zwiadkowi i rycowi od ataku w bełtach/broni, a zwiększyc od walki dystansowej, 1/2h. Wtedy dmg rósł by im stopniowo, tak jak magowi. Tylko to wymaga wiele testów, żeby osiągnąc identyczny dmg w taki sposób. I uważam, że jest na to za późno, z tego względu, że macie dużo zwiadów w teamie i jeszcze ciężej było by wam się wyexpić, a mi się nie chce czekac na warmode pół roku.

Obecnie mag na 130 lvl bije z sd dokładnie tyle samo co 100 zwiad z yase unar. Mag na 150 lvl będzie bił już więcej. Na 200 lvlu jeszcze więcej. Też warto zwrócić uwagę na te redukcje z kratek, celność, saim bale, pancerz. Pancerz dużo daje, we mnie Pilarka bije z yase unar o 120~ mniej niż w Nefalema, gdzie nefalem bije maćka i mnie tyle samo z sd.

Pisząc, że 130 mag bije z sd dokładnie tyle samo co 100 zwiad z yase unar to miałem na myśli, że tylko wtedy, gdy oboje biją maga. Gdy biją już takiego zwiadka, to zwiadek mniej. W ryca jeszcze mniej. Też zalezy od ich seta, ja śmigam w bitewnym i jest kozacko. Na 120 lvlu po 4 kościane już sobie biłem, gdzie 100 rycek w mosieznym wysypiał od 2. A uciec na 120 lvlu przed kościanymi to patola, zawsze minimum jednego miałem na klacie. Seta jeszcze mam ulepszonego na +1, +2, zwykłymi zwojami :P

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 27-01-17 o 23:45
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 29-01-17, 16:19   #94
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Co do filmiku ue to sobie przypomnij na jakim lvl miało się maksymalny mlvl (83mlvl wtedy był maxem). Tutaj wątpię, że masz maksymalny mlvl, stąd to porównanie jest całkowicie bez sensu.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-01-17, 16:43   #95
Vito Corleone
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Co do filmiku ue to sobie przypomnij na jakim lvl miało się maksymalny mlvl (83mlvl wtedy był maxem). Tutaj wątpię, że masz maksymalny mlvl, stąd to porównanie jest całkowicie bez sensu.
No tak, bo kiedys nie bylo barier mlvlowych i dlatego jezeli ktos poswiecil duzo czasu na trenowanie mlvla, ewentualnie wydal duzo pieniędzy to go osiągał.
Teraz do 130 lvla albo nawet wyzszego mag jest tak nikim w porownaniu do innych profesji.
Vito Corleone jest nieaktywny  
Stare 29-01-17, 22:30   #96
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To może napisz jakiś sensowny pomysł zmiany ograniczeń mlvl/lvl, dla poziomów powiedzmy 90+ żeby nie rozwalać early game.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 29-01-17, 23:25   #97
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Merv ja wiem co by sie sprawdzilo. Wyjebac te pociski i sd, dac im cos ala hape odes kpiro ale wiadomo z zywiolu na jaki naladowana jest rozga.

Badz jest druga opcja, hape odes kpiro dac na poziom ~120 by magowie do tego lvla robili wieksze expy solo. Wiadomo zwiadowcy maja jeszcze swoje zwykle odes kpiro ktore jest nieuzywane

Ja problem widze jedynie w tym zakleciu
Hehehe
Trixis jest nieaktywny  
Stare 30-01-17, 00:02   #98
Vito Corleone
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
To może napisz jakiś sensowny pomysł zmiany ograniczeń mlvl/lvl, dla poziomów powiedzmy 90+ żeby nie rozwalać early game.
Zrobiłem mały test na szybko i wyszły takie hity ( hity w maga w pełnym koscistym secie, wpakowane w rozne itemy +5).

*Hity Hoppre(111 zwiadowca nekromanta elementalista)
- Yase Unar ( 385, 419, 338, 432 ) srednia 393,5
- Kpiro ( 258, 312, 295) srednia - 288

*Hity Wirujący Bolt( 95 Zwiadowca duchowny elementalista )
- Kpiro ( 276, 330, 283), srednia - 296

*Hity Aurinko ( 145 rycerz 2h)
- Rago Tote + autoattack ( 242, 342, 292) - srednia 292

* Hity Eastside ( 90 mag, zwiadowca nekromanta alchemik, max mlvl)
* SD w zwiadowce - 280, 252, 255, 249, 236, 233, srednia - 250.

Wnioski.

Zwiadowca z podobnym lvlem bije srednio o 40 wiecej od maga z kpiro
Zwiadowca z lvlem wiekszym odemnie o 20 bije srednio o 150 wiecej z yase unar, magowi dmg z sd rosnie od 105 lvla, więc na 110 lvlu bilby o 120 wiecej ( do tego ma 2x wiecej hp i wiekszy def).
Rycerza nie bede komentowal, bo to roznica 50 lvli.

Matematyka nie kłamie :)

Jedyną zaletą w tym wszystkim jest to, ze sd bije w jednym hicie. W rycerza uderze jescze mniej, w maga troche więcej, ale to kwestia +- 30 dmg. Oczywiscie dochodzi do tego kostur czyli +30dmg, ale i tak to nie robi duzej roznicy.

To jest potwierdzenie, ze mag do 120-140 lvla jest duzo slabszy od innych profesji biorąc pod uwage dmg. Dodam, ze mag ze wszystkich profesji ma najmniej hp, co powinno przełożyc sie na dmg i powinien bic wiecej niz kazda profesja.



PO LEWEJ TABELKA OBECNA, PO PRAWEJ MOJA PROPOZYCJA(wkradl mi sie blad przy 86mlvlu, powinno byc 112 i skonczyc sie na 144)

Zmiana mlvla od 85-100 co 2 mlvle. Umocni to maga na tych lvlach a dalej bedzie wrastał co 1, czyli jezeli juz osiagnie troche wiekszy dmg, znowu zacznie sie wolniejszy wzrost

Ciezko jest mi stwierdzic ile mag bedzie bił z takim mlvlem, bo nie ma juz testa. Jeżeli przy 145 mlvlu biłby tak samo jak yase unar to trzeba by było zmniejszyc dmg z yase unar albo zwiekszyc jescze mlvl.
Vito Corleone jest nieaktywny  
Stare 30-01-17, 01:52   #99
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

To nadal będzie wam rósł stopniowo ten dmg. Myślę, że lepiej było by tak od 105 lvla odblokować całkiem magię, wtedy magiem będzie jeszcze większy przeskok w dmg jak zwiadkiem na 100lvlu z yase i 120 z kpiro. Do 105 lvla musicie się pomęczyć, tak jak zwiadki muszą do 100/120. Ewentualnie podnieść ten yase unar do 105lvla

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 30-01-17 o 01:59
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 30-01-17, 07:52   #100
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

yase unar od 50 lvla, puginały od 150, odblokować yase unar do złotego miotanego noża ;)

wtedy kiedy puginały się odblokują to mag będzie już miał przewagę nad pallkiem, a jednocześnie pallek nie będzie musiał czekać do 150 zeby cos znacyzć w tej grze ;p
ezzak jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin