Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-08-15, 17:35   #1
kenia1100
 
Avatar kenia1100
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: Wrocław, Polska
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do kenia1100 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do kenia1100
żarówka Usunięcie postaci. Proszę o pomoc

Witam. Nie wiem gdzie mam napisać to zgłoszenie to piszę tutaj :) Nie grałem od kilku miesiecy i nie logowałem nie na konto bo po prostu nie miałem czasu. Teraz nastała na chwila, że ponownie mogę poswięcić swoje chwile Altaronowi ale jak wchodze do gry przez klienta to nie ma żadnych moich postaci. Na stronie także żadna nie widnieje ani żadne info ani wzmianka na ten temat. Miałem postać na non-pvp. W miarę możliwości proszę ogromnie administratorów o przywrócenie mi poprzedniej postaci. Będę niezmiernie wdzieczny :) A także o wyjaśnienie w czym problem. W Tibi nie logowałem sie rok i nie usuneli mi żadnej postaci. Z góry dziękuję za pomoc
kenia1100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-15, 17:38   #2
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał kenia1100 Zobacz post
Witam. Nie wiem gdzie mam napisać to zgłoszenie to piszę tutaj :) Nie grałem od kilku miesiecy i nie logowałem nie na konto bo po prostu nie miałem czasu. Teraz nastała na chwila, że ponownie mogę poswięcić swoje chwile Altaronowi ale jak wchodze do gry przez klienta to nie ma żadnych moich postaci. Na stronie także żadna nie widnieje ani żadne info ani wzmianka na ten temat. Miałem postać na non-pvp. W miarę możliwości proszę ogromnie administratorów o przywrócenie mi poprzedniej postaci. Będę niezmiernie wdzieczny :) A także o wyjaśnienie w czym problem. W Tibi nie logowałem sie rok i nie usuneli mi żadnej postaci. Z góry dziękuję za pomoc
Był reset kompletny. Wszyscy stracili i zaczynali od zera =)
Aceb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-15, 17:39   #3
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Kolejny xD

Usiądź.

Jakoś początkiem tego roku nastąpił restart serwera.

Skierowanie do psychologa?
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-15, 17:52   #4
kenia1100
 
Avatar kenia1100
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: Wrocław, Polska
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do kenia1100 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do kenia1100
Domyślnie

do psychologa? poprosze :D

a czemu ten rest? O.o nawet te wysoko poziomowe stracioly wszytsko? ;/
kenia1100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-15, 18:01   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Wszystko opisaliśmy tutaj: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=14299 jedyne co aktualnie mogę zapewnić to fakt, że do takiej sytuacji więcej nie dojdzie.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-15, 17:56   #6
kenia1100
 
Avatar kenia1100
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: Wrocław, Polska
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do kenia1100 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do kenia1100
Domyślnie

A czy istnieje możliwość, że po bardzo długim czasie nielogowania się na konto (powiedzmy kilka lat) postacie mogą zostać w przyszłości usuniętę z tego powodu? Czy trzeba zalogować się na konto przynajmniej raz na jakiś czas? Jeżeli tak to co jaki?
kenia1100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-15, 18:02   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
5. Konta w grze Altaron bez Statusu Szlacheckiego, na które nie logowano się od ponad 90 dni, mogą być skasowane przez administrację.
Jednakże nie jest to stosowane ze względu na znaczną poprawę wydajności jaką udało się osiągnąć przez te kilka lat trwania projektu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-15, 04:50   #8
kenia1100
 
Avatar kenia1100
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: Wrocław, Polska
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do kenia1100 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do kenia1100
Domyślnie

A przy jakiej juz nieobecności dłużej jest to bardziej stosowane? W sensie po jakim czasie na pewno usuniecie niekatywne konto? I to tyczy sie odnośnie KONTA jako całego w grze i portalu czy konkretne niekatynwe postacie?
kenia1100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-15, 05:21   #9
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Miałem i mam kilka postaci z czego niektóre w przedziale poziomowym 1-5 (na pewno nie tylko ja). Zdarzało mi się nie logować na Altaron na żadną z nich mniej więcej przez czas połowy roku i żadnej z postaci nic się nie stało, więc możesz być spokojny :P. Skoro nie znikają postacie z bardzo niskimi poziomami to nikt nie usunie Ci bohatera na bardziej zaawansowanym poziomie... no chyba, że za jakieś przewinienie :P. Pozdrawiam!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-08-15, 15:10   #10
kenia1100
 
Avatar kenia1100
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Skąd: Wrocław, Polska
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do kenia1100 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do kenia1100
Domyślnie

Wolałbym być upewniony o tym przez MG ;) Bo nawet jak zacznę grę w Altaron to chciałbym wiedzieć jakie jest kryterium końcowe. Nie wiem, może kopie zapasowe do chmury Amazonowej już będą zbyt dużo ważyć i będziecie chcieli je odciążyć usuwając niekatywych graczy, a może regularnie raz na jakiś czas po prsostu robicie czystki, a może wygląda to jeszcze inaczej?
kenia1100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin