Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-05-14, 22:37  
Koniec testów
pregusia pregusia jest nieaktywny 11-05-14, 22:37

Witajcie!

Z dniem dzisiejszym zamykamy publiczny serwer testowy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym za wiele godzin testów, długie dyskusje na forum i ogólną chęć pomocy. Dzięki Wam, drodzy gracze, udało nam się naprawić ponad 20 błędów różnej natury oraz dokonać potrzebnych zmian i poprawek w balansie profesji. Cieszymy się, że tak bardzo zależy Wam na tym, by rozgrywka była jak najbardziej wyrównana. Podczas tygodnia testów odnotowaliśmy ~3500 logowań a gracze obalali siebie około 900 razy! Spędziliście setki godzin na forum opisując swoje wrażenia i pomysły. My z kolei czytaliśmy każdą wypowiedź i dyskutowaliśmy nad jej sensem i możliwymi skutkami wprowadzenia danej zmiany. Podsumowując - przez czas trwania serwera testowego udało nam się dopiąć balans postaci na ostatni guzik oraz wyeliminować wiele błędów.
Dziękujemy!


Teraz, gdy już wszystkie prace związane z aktualizacją zostały wykonane, śmiało możemy poinformować, iż aktualizacja odbędzie się

19 maja

w godzinach nocnych. W tym czasie serwery gry, strona oraz forum poddane zostaną aktualizacji i będą niedostępne dla graczy.

Jak pewnie wiecie, razem z wprowadzeniem aktualizacji bronie, które posiadają bonus stworzony w kostce transmutacji, ten bonus stracą. Dlatego wszyscy Ci, którzy chcą zachować bonusy w swojej broni proszeni są o wysyłanie ich paczkami do MG Altrel na serwerze pvp oraz MG Altrel II na serwerze npvp do miasta Neolith.
Po aktualizacji bronie te zostaną odesłane adresatowi paczki.


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 16-05-14 o 13:14.

pregusia
niby admin
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Odwiedzin: 29973
Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-14, 23:48   #11
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Rycerz po aktualizacji będzie posiadał najwięcej udźwigu, a co za tym idzie będzie najszybszy, nie będziemy nic w tej kwestii zmieniali.

Stackowania mikstur nie planujemy w żadnej formie.
przeciez predkosc ie zalezy od maksymalnej ilosci capa a od stosunku czyli rycerz nie bedzie najszybszy mag i palek maja hape odes ktore trwa dosc dlugo a rycerz ma tylko repito co trwa bardo krotko i po nim jest duzy exaust na odes i to moglibyscie dopracowac
co do mikstur dodajcie chociaz zeby mozna je w bp kupowac
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 00:05   #12
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ale chodziło o wątek z udźwigiem i dostałeś odpowiedź dotyczącą odpowiedniego wątku.
czary to inny wątek. po za tym odes z 5k capa a hape odes z 10 capa (chyba, nie dopatrywałem się za mocno) nie ma dużej różnicy. pierścienie szybkości dają aż 40% co w końcu robi je użytecznymi na wielką skale! i pewnie podniesie to ich wartość :D

i czemu tak płaczesz o te mikstury :D
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 00:56   #13
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

boli mnie jak mam kupowac 60 bp na miksturki zeby isc expic
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 00:59   #14
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kennis Zobacz post
boli mnie jak mam kupowac 60 bp na miksturki zeby isc expic
Zawsze możesz zatrudnić sobie ludzi od kupowania mikstur
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 01:10   #15
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Kupienie 60 bp mikstur to jest kwestia 30-60 sekund (mi to zajęłoby jakieś może 10sec). Ba, będą one nawet poukładane :P
Póki nie można wprowadzić możliwości stackowania, to niech pozostanie tak jak jest.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 01:25   #16
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Uwaga spoil jak kupować mikstury!
Jak masz domek i odpowiednią ilość capa ściągasz wszystko z siebie, zakładasz w wolne miejsca (tam gdzie tarcza, miecz, bełty, zwykły bp) 4 MULTIBP (1 multibp=20 bp w środku).
W 1 bp w miejscu na pierwotny bp wkładasz najlepiej odliczoną ilość talarków (np. dla mikstur maga to 28 talarków)
Ot cała filozofia.
Ja chodzę do Rojena się obkupić raz na miesiąc, bo poświęcam godzinę miesięcznie na jednorazowe kupienie Multibp'ka multibp'ków.
Po co domek? Żebyś miał gdzie to składować.
Co bym zmienił? SPRZEDAWANIE pustych powtarzam SPRZEDAWANIE wszystkich pustych butli, żeby za jednym zamachem się śmieci pozbyć. I tyle.

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 12-05-14 o 01:32
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 02:23   #17
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał pregusia Zobacz post
Dlatego wszyscy Ci, którzy chcą zachować bonusy w swojej broni proszeni są o wysyłanie ich paczkami do MG Altrel na serwerze pvp oraz MG Altrel II na serwerze npvp do miasta Neolith.
Po aktualizacji bronie te zostaną odesłane adresatowi paczki.
Tylko drodzy gracze, nie bierzcie przykładu z niego! Bo jeszcze popsujecie depo mistrzowi i potracicie bronie!

To się Altrelowi trafiła robota z odsyłaniem tego wszystkiego
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 14:49   #18
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Byłoby miło jakby ktoś jeszcze raz wypisał zmiany jakie zajdą. Nie było mnie jakiś czas, a chciałbym wiedzieć jak to teraz będzie wyglądać. Ile będę miał tego udźwigu na lvl, jak mi to poprzelicza itd. Tabelkę ze skilami o której ktoś wspomniał. W ogóle ile teraz będzie many i punktów życia na lvl w każdej profesji?
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 15:48   #19
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Wejdz na forum serwera testowego
Ezreal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 16:33   #20
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ezreal Zobacz post
Wejdz na forum serwera testowego
Jak ma wejść bez linku? Ja osobiście takim linkiem nie dysponuje więc nie pomoge.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin