Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-08-15, 18:33   #11
adrianos20
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 45
Domyślnie

wczoraj mialem 2 promile, dzis mam 4 promile , zabralem z tibi gfb by iganasia odkryc, kupie plecak pierscieni trzezwozsci i zrobilem plecak silych bomb,lecimy na ignasia? ashuhaha solo bez paniki robie,ale dobra zabawa byla ☺

szerywek, nie zadales nawet dmg , skupiales sie na swoim hp, panika. Aliczku, jako jedyny nie patrzac na innych, zadales 60 % obrazen , reszta patrzyla , dzieki.
adrianos20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-15, 19:38   #12
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie

Ok dzięki, nie bilem stary bo latales z ingiem jak pojebany. Miales luurnac go na stacka.. A nie latac z nim i luurac magi. Ja spamowalem bala hape tawis, ale Ty chyba nie wiesz że jest taki czar. Luurnac inga pod stacka, tak trudno? Jak mam go bić jak ledwo co Cię widziałem? Zresztą koniec tematu, nie spodziewałem się po Tobie takiego nieogara wszędzie. 4h stracone na czekanie aż dojedziesz, weźmiesz misje itd. I później kolejne godziny na dedzie przez Twoj nieogar. Powiedz kto normalny biega z ingem na follow? No I później na całą drużynę masz sapy. KONIEC TEMATU plax
Xerion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-15, 20:13   #13
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Ktoś nagrywał? :D
__________________
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-08-15, 21:12   #14
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie

Szeryw mowil do mnie, zebym wlaczyl frapsa (moglem nagrywac, bo Szeryw udostepnil mi ekran na Skypie wiec bylem TRZEŹWYM OBSERWATOREM ), ale pomyslalem "no lel, co moze sie stac". Teraz w sumie żałuje, zaczynajac od tego, ze Barbarian przyszeel po x czasie. Po 2 nikt nie mial klucza, po 3 caly epizod z Barbarianem, ktory przede wszystkim BLOKEREM mial problem wejsc na TSa, byl jedyna osoba bez TSa, zero komunikacji z blokerem, serio? Nie wiem czy ty byles pijany, bardziej mi to wygladalo, jakby Pan był ofiara tego slynnego "mocarza ". Telepales sie tam jakbys padaczke mial, nic do Ciebie nie docieralo, schodziles co chwile na dol i czekales az ktos Cie ropnie wtedy rzeczywiście mogło Ci zlecieć pełno uhów, jak nic nikomu nie powiedziałeś, że schodzisz, nie wspomne o akcji z ignawiusem, gdzie op ma juz zolto hp, a ty postanawiasz, ze klikniesz follow i zaczynasz zanim biec, lurujac 5 magow, serio kurwa? Gdy Cie mocno trzepaly postanowiles, ze spierdalasz stamtad i wszedles na gore, zostawiajac cala ekipe na dole i nic nie mowiac nikomu, a ja tylko obserowalem "xxx opuszcza druzyne, yyyy opuszcza druzyne". Jak zobaczylem jak padasz to nie wiesz nawet jak sie cieszylem, kolejny nieogar. Tak samo jak dawniej Orenishi, ktory 200 wojem zamiast exetowac inga, bil go z Rsgo i ludzie popadali, jednak nie, ty jesteś zdecydowanie gorszy. Idź zrobić Inga solo, ale najpierw zgłoś się do szpitala na badania, niech sprawdzą czy mocarz z Ciebie "wyszedł". Btw czasami sie zastanawiam czy ty masz rozdwojenie jaźni, czy 2 osoby graja, bo raz jestes 'ćwokiem', a raz spoko, niestety czesciej jest to 1, zmieniałem wiele razy zdanie o Tobie, ale teraz już go nie zmienie, jesteś tak nieogarniętym człowiekiem. Teraz tylko czekam na Twoje hate na moją osobe, za przykre słowa w Twoim kierunku, przykre, aczkolwiek prawdziwe. Wybacz, prawda boli.


Zapomniałem o DMG, myslisz, że ty jako jedyny robiłeś dmg? Człowieku, ty tam byłeś do cholery blokerem... oni to kurwa bili, a ty miałeś tam stać.
__________________
'...milion sposobów na to, żeby żyć - wybieram wszystkie...'

17:40 Arkon [CBA]: pozatym ja nie zgłaszam ja działam
brave jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-08-15, 14:17   #15
adrianos20
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 45
Domyślnie

Broom, nie chce mi sie nawet chytać twoich wypociń, ja sie dobrze bawiłem , wystarczy.
adrianos20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-08-15, 14:32   #16
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie

W sumie i tak by do Ciebie to nie dotarlo.
__________________
'...milion sposobów na to, żeby żyć - wybieram wszystkie...'

17:40 Arkon [CBA]: pozatym ja nie zgłaszam ja działam
brave jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-08-15, 15:07   #17
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

Cytat:
Napisał adrianos20 Zobacz post
Broom, nie chce mi sie nawet chytać twoich wypociń, ja sie dobrze bawiłem , wystarczy.
rzeczywiście ubaw po sam pas 8 ludzi poniosło straty bo nie ogarniasz

dla niektórych byłeś jedyna nadzieją na klasztor nekro teraz wątpię czy ktokolwiek pójdzie z Tobą na górskie chociażby

i to Ty mi mówiłeś że umie grać chyba w warcaby a nie altarona
i to Ty mi mówiłeś że pokażesz mi jak się expi

#krzaked
Kapralski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin