Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-08-13, 17:19   #1
jestemproo121
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 30
Domyślnie Zwiadowca nekromanta upośledzenie

Z przykrością muszę napisać ,że zwiadowca nekromanta jest upośledzony w porównaniu do zwiadowcy duchownego co bije tyle samo a ma tapen tawis ... .W tym temacie chcę też poruszyć temat dmg zwiadowcy a rycerza. Rycerz bije znacznie więcej niz zwiadowca, moim zdaniem powinien byc jakis balans a nie że zwiadowca był kiedys <zajebisty>, w porównaniu do rycerza, a teraz jest kompletnie na odwrót.
jestemproo121 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 17:25   #2
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

I napisał to człowiek bez paca.
Ser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 17:47   #3
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ser Zobacz post
I napisał to człowiek bez paca.
a skąd wiesz czy pacc mu sie nie skończył dzień przed?

wracając do tematu to ogólnie nekro jacyś tacy nijacy... dysponują najpotężniejszym żywiołem jakim jest śmierć według mnie tutaj leży sedno balansu między duchownym a nekro, śmierć powinna zadawać o wiele mocniejsze obrażenia w żyjące potwory wszystkie żyjące, zaś duchowny ma swoje leczenie i było by gut
Gekko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 18:24   #4
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

tzn tak Nekromanta zwiad a duchowny zwiad

Proste, masz puginały mozesz biegac na nich i bic 1 strzalem za bardzo duzo. - jest to drogie po prostu.
Leczenie mozesz używac UHów - i masz takie same leczenie jak zwiad duchowny - wymaga tylko założenia sobie jakiegos uhmakera czy cos.

Czyli duchowny ma "tanie" leczenie w sumie. Nigdy nie zada takich obrażeń jak nekromanta. Macie puginały, tylko z założenia administracji nie maja one służyć do expienia.


Nekromanta - jest w sumie droższy do wyexpienia ale za to ma super zrobiony przez (Trava chyba) Outfilt, i nawet gdyby byla mozwliosc zmiany profesji, a powinna być bo jak np Agri zalozyl postac rycerza nekromante byl on inny niz obecnie i np teraz zeby grac duchem musialby robic nowa postac? Nie oczywiscie, ze nie powinien dostac mozliwosc ponownego wyoboru.


Co do kwestii balansu rycerz - zwiad bez komentarza.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 19:05   #5
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Z puginalow się nie bije więcej niż z kpiro!!! Jedyną zaletą jest instant dmg. Z kpiro uderze 80+80+80 a z puginalu 150-200. ( przeciętnie w 75 maga )
Kleikk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 21:00   #6
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kleikk Zobacz post
Z puginalow się nie bije więcej niż z kpiro!!! Jedyną zaletą jest instant dmg. Z kpiro uderze 80+80+80 a z puginalu 150-200. ( przeciętnie w 75 maga )
Chciałbym bić z 1 ciosu po 1k + w moby jak bije np Dark Shooter. Niż z kpiro, łatwo to policzyć - rzadko z kpiro wchodzą mi hity za 1k. (łacznie) Jest ogromny rozrzut obrażeń przy kpiro czy z puginału tez uderzysz raz za 400 a raz za 150? Chciałbym grac nekromantą chociażby dla outfiltu. To, że puginały są drogie zawsze można sobie je isc zloocic albo skupywac na handlu. Nekromanta nie ma być OP bic z puginałów po 2,5k bo to bez sensu. A obrażenia kprio nie są zbyt duże jak by się mogło wydawać.
Mogę powiedzieć tyle obecnie bije w sumie adekwatnie do poziomu. Co to jest dmg czasem za 600 w single target. Byle rycerz elementalista na uderzy w maksymalnie 12 mobów na raz za tyle.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 21:42   #7
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kleikk Zobacz post
Z puginalow się nie bije więcej niż z kpiro!!!
Jesteś pewien? Bajerant twierdzi inaczej, ba, różnica jest spora szczególnie z potkiem potęgi.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 22:04   #8
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Tak. Jestem pewien. Nie podawajcie mi tu przykładów 250 lvli jak Dark. Zapraszam jak chcesz jutro pod depo, pokaże Ci ile bije z puginalow, a ile z kpiro.
Kleikk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 22:16   #9
majster.bro
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 8
Domyślnie

Dokladnie... Ja na 100lvlu w moby z pugi wale po 500, natomiast z kpiro i czasem za 450 wejdzie z 1 hita..
majster.bro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-08-13, 22:35   #10
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Nasmieszniejsze jest to że 115 lvl wojo ele bije po 800-900 z eamo rago w górskie rolę .
Czy to nie przesada ??
Hitow po 800-900 nie ma z tego co pisał kiedyś Agri 215 ryc nekro


Pozdrawiam
Lectre
jakub00s jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin