Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-12-12, 23:08   #1
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie Popsuty czar skrytobójca

Witam.

Dobrze mi poszło negocjowanie naprawy błędów ostatnio wiec chciałbym napisać o jeszcze jednym może go tez sie uda.

Od blisko 3 tygodni czar skrytobójca podczas niewidzialności zadaje zawsze, jeden określony DMG i jest to atak minimalny. Nie jest to przedział, tylko jeden najmniejszy możliwy atak.

Jest to mocno irytujące bo będąc słabszy o blisko 25 lvli zadawałem często większe obrażenia niż zadaje teraz.

Zgłaszałem to na wiele sposobów, ciągle słyszę ze zajmiemy sie tym i nic sie nie dzieje. Nie wiem, może moje zgłoszenia odebrały osoby które nie zajmują sie ta dziedzina i gdzieś sprawa przepadła.

A jesli jest to naprawdę tak ciężko naprawić, to nie można chociaż ustawić średniego dmg jako jeden hit ? skoro powinien walić od 700-900 to niech wali te 800 a nie zawsze minimum bo to w dłuższej mecie naprawdę powoduje duże straty finansowe i utrudnia exp.

Proszę jesli to możliwe o naprawienie tego problemu zaczął sie on juz dawno przed swietami.

dziękuje
krrystian jest nieaktywny  
Stare 03-01-13, 14:27   #2
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

Witam, podepnę się pod ten temat, bo zauważyłem podobny problem.

Otóż po użyciu mikstury natężenia (mlvl +4) siła leczenia jest stała i wynosi u mnie 48 punktów życia. Wydaje mi się, że jest to, podobnie jak u kolegi wyżej, wartość najniższa z możliwych, gdyż mój mlvl z bonusem wynosi 10.
Hpplttlbzr jest nieaktywny  
Stare 03-01-13, 15:22   #3
Demon Hunter
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 25
Domyślnie

jakie minimum? Co lvl bijesz średnio o 4 mocniej, co ty byś za 100 many chcial bic po 1500?
Demon Hunter jest nieaktywny  
Stare 03-01-13, 15:51   #4
Bogo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 39
Domyślnie

Nie chodzi mu o 1,5k dmg tylko ustawienie min-max. Chwilowo zadaje stałe obrażenia minimalne na dany lvl zamiast różnych od-do w danym zakresie.
Bogo jest nieaktywny  
Stare 03-01-13, 16:56   #5
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogo Zobacz post
Nie chodzi mu o 1,5k dmg tylko ustawienie min-max. Chwilowo zadaje stałe obrażenia minimalne na dany lvl zamiast różnych od-do w danym zakresie.
Tak dokładnie.

Nie chodzi o to czy zadaje dużo czy mało, po prostu jest popsuty. Kiedyś zadawał przedział a teraz tylko jedne minimalne obrażenie na niewidzialności.

Według moich obliczeń przez ten błąd tracę:

Z obserwacji wynika że puginał atakuje na zasadzie 3/4.
Czyli przedział np 900-1200. Teraz atakuje zawsze minimum czyli 900. Gdyby działał to średnia byłaby 1050.

900x 7 = 6300
1050x 6 = 6300

W praktyce gdyby nie było błędu atakowałbym 6 puginałami taka sama wartość jak teraz 7mioma.


Jest to strata 100 puginałów na godzinę które kosztują 3k. Oraz 100x100many za czar to 10k many czyli 5.5k przy potach.

Łącznie daje to 3+5.5k = 8.5k kasy straty na godzinę !!


To ma znaczący wpływ na końcowy bilans czy jest waste czy nie podczas expa u mnie.

Idąc dalej błąd trwa już blisko miesiąc. Przez ten miesiąc nabiłem 30 poziomów, zakladając ze expilem 2-3 h na lvl to jest 60h expa x 8.5k= 510k
PÓŁ Miliona straty.


Nie wiem jak dla ADM ale według mnie to są ogromne straty.

Gdy dodamy do tego ze muszę nosić więcej puginałów i potów by zadać ten sam atak, to wyjdzie ze tracę około 400 capa.

Gdybym miał te 400 capa mógłbym expić o spory czas dłuższy na 1 refilu.

Dalej, atakowałbym średnio o 1/7 więcej. wiec zabijał bym też o 1/7 szybciej co zwiększyłoby expa o 1/7 czyli zamiast 300k to 350k na h. 50k to duża różnica.

Ja rozumiem ze zwiadów na non pvp którzy expią z puginału jest może z 3 czy 4 i wam się nie chce dla tylu pracować ale to naprawdę nie jest sprawiedliwe.

Gdyby popsuł się tawis to by został naprawiony od razu, a ze skrytobójce używa tylko kilka osób to można olać ;/

Naprawdę proszę o naprawienie w końcu tego błędu

Ostatnio edytowane przez krrystian ; 03-01-13 o 17:50
krrystian jest nieaktywny  
Stare 03-01-13, 20:59   #6
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Twój problem został już zgłoszony. Proszę o cierpliwość :)
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Stare 03-01-13, 21:58   #7
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Domyślnie

W istocie myślałem nad nim długo, od jakiegoś czasu. No cóż - jutro wejdzie troszkę zmieniony ten czar pod względem obrażeń żywiołowych spod osłony niewidzialności. Chętnie poznam opinie na jego temat.
Trav jest nieaktywny  
Stare 03-01-13, 22:18   #8
Bogo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 39
Domyślnie

Trav może przybliżysz nam jego mechanizm w teorii, żeby było go jak porównać z rzeczywistością?
Bogo jest nieaktywny  
Stare 03-01-13, 22:23   #9
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Domyślnie

W teorii tam, gdzie Krrystian bił Górskiego Trolla z ognistego puginału ciągle po 771 teraz będzie równie dobrze mógł walnąć za mniej lub więcej o pewien przedział, tak jak gracze na niższych poziomach, którzy chyba tego stałego ataku nie mają. Ataku nie-w-niewidzialności nie zmieniłem.

Tj. sądzę, że będzie już jakiś drobny przedział ataku. Nie jestem w stanie sam sprawdzić wszystkiego, ale mam nadzieję, że sprawa nie odbije się zbytnio na innych graczach (np. bardzo zmniejszone przez to obrażenia), a jedynie im pomoże i urozmaici rozgrywkę. To drobna zmiana jest. Wkrótce pewnie zresztą więcej takich będzie w różnych elementach gry.
Trav jest nieaktywny  
Stare 04-01-13, 00:10   #10
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

A co z problemem leczenia po miksturze natężenia (2. post tego tematu)? ;)
Hpplttlbzr jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin