Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-08-18, 17:11   #101
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Najbardziej mnie śmieszy to ze wypowiada się tutaj aby max 10-15 osób. Wiec tak reasumując więcej ludzi się nie interesuje ta gra :p albo wypowiadaniem tutaj. Więc co by nie zrobić to dalej będzie max 20-30 osób po 2 miechach gry:p a sorry jeszcze teraz jest kłótnia jaki to ma być server pvp czy non pvp, Więc te 10-15 osób podzielmy na pół xD
Nie ma tu żadnej kłótni, gracze z npvp chcieliby grać na takim właśnie serwie a nie innym czy im to będzie dane? pewnie nie, reszta która jest odpowiedzialna za obecny stan cpvp (balans, ożywiony handel xD itp) nie gra, chcieli by tylko się po napierdalać od nowa ot cała tajemnica wiary a jest jeszcze 3 kategoria która krzyczy żadnych resetów (naszych skilli i przedmiotów nie oddamy x)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 17:45   #102
Nehoslav
 
Avatar Nehoslav
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 12
Domyślnie

Przez te wszystkie rozmowy tak mnie wzięło nagle na rozmyślania filozoficzne o przemijaniu... razem expiliśmy, poświęcaliśmy swój czas... i przeminęło. Zostały jedynie wspomnienia.
Dzisiaj wielu też expi, szaleje... ale nie będzie to wieczne. Koniec nastąpi prędzej czy później i nie zostanie nic. Zostanie pytanie - czy mogłem/mogłam spożytkować ten czas inaczej? Zrobić coś wartościowego dla świata? Jednak co?
Rodzimy się sami i umieramy sami.
Nehoslav jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 18:01   #103
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Ja was nie rozumiem . Dla was lepiej kisić jeden serwer na którym gra 5-10 osób? Ile można bez przerwy grać na serwerze gdzie gra tyle osób + masz zrobione all questy etc . pół roku ? rok ?
Czy nie lepiej jest godzić się na regularne resety co pół roku lub rok? Generalnie jest z tego większy fun. Grasz intenstywnie przez 3-4 miesiace na serwerze gdzie gra nawet po 100 naprawdę aktywnych osób i są ,że tak powiem dymy ?

Jestem za jednym serwerem stałym - takim jaki jest teraz, zostawić nie ruszać. Ale dać drugi serwer "przygodowy" który jasno będzie miał dane zapewnić radość dla ludzi którzy wolą pograć intensywniej przed wlasnie te 3-4 miesiące ( a jest ich znacznie więcej ) niż kisić ogóra na empty serwerku rok...

Ja rozumiem teraz płacz Konradka który po prostu nigdy sobie nie poradzi startując od 0 gdy na serwerze trwa wojna okej. Zostawić mu ten empty serwerek i niech tam kiśnie do 300 lvla


@Ememems
Pstryczek w nos to mało co bym Ci zrobił za tego typu posty. Napisałem, zostawić jeden stały serwerek na którym gra 5 osób - nie bylo by nikomu trudno się z czymś godzić . Skoro ktoś uwielbia walić konika expiąc rok czy dwa wbijając 200-300 lvl na serwerze który tak czy siak zdechnie za 2-3 lata - proszę bardzo

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 05-08-18 o 18:09
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 18:11   #104
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
Nie ma tu żadnej kłótni, gracze z npvp chcieliby grać na takim właśnie serwie a nie innym czy im to będzie dane? pewnie nie, reszta która jest odpowiedzialna za obecny stan cpvp (balans, ożywiony handel xD itp) nie gra, chcieli by tylko się po napierdalać od nowa ot cała tajemnica wiary a jest jeszcze 3 kategoria która krzyczy żadnych resetów (naszych skilli i przedmiotów nie oddamy x)
Prawda jest taka ze większość tu ludzi chce servera albo postaci pod Siebie.
Selbo napisał ze nie zrobi servera na starych zasadach, Wiec Zwiad nie dostanie trzeciego kpiro bo zostało to zabrane dla nerfa zwiada. Każdy kto tu grał chciałby żeby to wróciło pod pewien sposób stara grę. Po części nawet to rozumiem aczkolwiek jako gracz który nigdy nie grał na wcześniejszych edycjach nie widzę większych problemow. Altaron w co by nie ubrać to dalej będzie tibia czyli spędzenia setek godzin na tym samym spawnie. Odkąd tu gram to słyszę ze na tibii było inaczej bo się gdzie indziej expilo, było w chuj miejsc do expienia, itp itd.( Gdzie to tez jest gowno prawda bo zeby walic pg na rl tibii to tez była aby Penisula oraz stone tomba). Bo Gwander siedział od 30 do 120 lvl na obozie a potem rekiny i nic więcej bo się nie opłacało itp itd. Problem w tym ze każdy jakoś expil na tej edycji. Szybciej albo wolniej. Sam spędziłem masę godzin na umarłych mnichach bo pozwalała mi na to motoryka gry.

Więc tak kończąc mój post ta rozmowę można zakończyć bo to co chce każdy z tutaj wypowiadających się graczy jest niemożliwe dla dużego Developera gier a co tu mówić o Selbie/Pregusi. Sam poczekam na ten magiczny update jak kiedyś wejdzie a może nie, albo na nowy server w co w chuj wątpię. No chyba ze ktoś chce kupić expa to zapraszam do pozostawienia wiadomości prywatnej.

Ps Selbo teraz rozumiem co mówiłaś o mrówkach.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 18:21   #105
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Też jestem za czymkolwiek nowym - przestałem grać kilka miesięcy temu i myślę nad powrotem, ale kiedy patrzę na te wasze "wojny" - czytaj: oddawanie expa i jak postać exploitując system może wbić kilkadziesiąt poziomów w moment to mi się rzygać chce. Altaron miał być trudny ;] a to co się tam dzieje całkowicie zepsuło frajdę z pokonywania kolejnych wyzwań.
Co ty Selbo na taką propozycję:
1. Postaw nowy serwer pvp (dla walczaków, zapewne na 3-4 miechy, ale who cares?)
2. Zmień na jakiś czas obecny pvp na non (głównie dla tych płaczek no i żeby zatrzymać chore expienie na niegrających kumplach za rl hajs)
Tym sposobem będzie wilk syty i owca cała ^^

Edit: w sumie to troszkę zbyt oryginalny pomysł xD Po prostu nowy serwer z wyborem na początku czy jesteś pvp czy non (ale bez możliwości zmiany)

Ostatnio edytowane przez wilddd ; 05-08-18 o 18:32 Powód: zmiana koncepcji
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 19:57   #106
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@exo aka tygrysie
Ja natomiast nie jestem w stanie zrozumieć ciebie. Na takim resetowalnym serwerku nie kupisz ssa za talary, nikt nie będzie oprócz petow tam grał i ewentualnie ekipy która będzie się z wami chciała powyglupiac, brak neutrali, ssy pewnie będziecie przelewy sami robić, bo chyba nie spodziewasz się nowych, którzy będą potrzebowali talarow. Nie wyexpilbym się na wojnie, może, ty się nie wyexpilbys na cpvp. A pomysł z resetowalnym serwerem jest absurdalny conajmniej.

Nie rozumiem po co caly czas sa propponowane zmiany na poziomie zmiany serwera, a nie rozgrywki. Zadanie zostało sprecyzowane(nie chce mi sie cytowac): proponowac zmiany na poziomie profesji itd. zamiast tego trwa wyscig kto wymysli lepszy sposob zeby odpalic jakis serwer podajac coraz bardziej kosmiczne pomysly, a juz najbardziej niesmaczą kompleksy blazeja. Nie podoba sie wam obecna wizja altaronu to nie graj, to co jest teraz bylo konsultowane z graczami, zapadla taka decyzja w jakis sposob demokratyczna(pamietam ankiety) i ludzie byli zadowoleni. Przez jakis czas serwer byl zywy, potem sie znudzil ludzie poszli. Wejdzie apdejt, znowu zaludni sie altaron na czas poznawania nowych terenow. A jak super dominatorzy maja znowu smaka na rujnowania resztek grajacych graczy to niech rujnuja to na cpvp. I jeszcze co do tak hejtowanego warmoda, przeszkadza ci- nie korzystaj, potrzebuje on zmian, bo jest to za proste, ale nad tym selbo zapowiedzial prace i utrudnią to, a sam pomysl warmoda jest genialny(popatrz na to, jak mnie zbaijesz z petami, a napewno masz na to plan i ochote, macie do podzialu ponad 2kk expa za jedna deske, znajac wasz apetyt nie zabijecie mnie raz- rokujecie mnie i macie 150 lvle).
@selbo
Chciałbym żebyś w chwili, w której bedziesz mial dość czytania tego, napisał posta lub temat, w którym powiesz co zadecydowałeś, jako osoba do której należy ostatnie słowo, żeby każdy biorący udział w tej płomiennej dyskusji wiedział, czy może tu grac czy jednak nie Altaron dla niego umarł. Bo sam osobiście nie wiem co myśleć, a już wgle co myślisz ty.

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 05-08-18 o 20:17
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 20:24   #107
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
@exo aka tygrysie
Ja natomiast nie jestem w stanie zrozumieć ciebie. Na takim resetowalnym serwerku nie kupisz ssa za talary, nikt nie będzie oprócz petow tam grał i ewentualnie ekipy która będzie się z wami chciała powyglupiac, brak neutrali, ssy pewnie będziecie przelewy sami robić, bo chyba nie spodziewasz się nowych, którzy będą potrzebowali talarow. Nie wyexpilbym się na wojnie, może, ty się nie wyexpilbys na cpvp. A pomysł z resetowalnym serwerem jest absurdalny conajmniej.

Nie rozumiem po co caly czas sa propponowane zmiany na poziomie zmiany serwera, a nie rozgrywki. Zadanie zostało sprecyzowane(nie chce mi sie cytowac): proponowac zmiany na poziomie profesji itd. zamiast tego trwa wyscig kto wymysli lepszy sposob zeby odpalic jakis serwer podajac coraz bardziej kosmiczne pomysly, a juz najbardziej niesmaczą kompleksy blazeja. Nie podoba sie wam obecna wizja altaronu to nie graj, to co jest teraz bylo konsultowane z graczami, zapadla taka decyzja w jakis sposob demokratyczna(pamietam ankiety) i ludzie byli zadowoleni. Przez jakis czas serwer byl zywy, potem sie znudzil ludzie poszli. Wejdzie apdejt, znowu zaludni sie altaron na czas poznawania nowych terenow. A jak super dominatorzy maja znowu smaka na rujnowania resztek grajacych graczy to niech rujnuja to na cpvp. I jeszcze co do tak hejtowanego warmoda, przeszkadza ci- nie korzystaj, potrzebuje on zmian, bo jest to za proste, ale nad tym selbo zapowiedzial prace i utrudnią to, a sam pomysl warmoda jest genialny(popatrz na to, jak mnie zbaijesz z petami, a napewno masz na to plan i ochote, macie do podzialu ponad 2kk expa za jedna deske, znajac wasz apetyt nie zabijecie mnie raz- rokujecie mnie i macie 150 lvle).
@selbo
Chciałbym żebyś w chwili, w której bedziesz mial dość czytania tego, napisał posta lub temat, w którym powiesz co zadecydowałeś, jako osoba do której należy ostatnie słowo, żeby każdy biorący udział w tej płomiennej dyskusji wiedział, czy może tu grac czy jednak nie Altaron dla niego umarł. Bo sam osobiście nie wiem co myśleć, a już wgle co myślisz ty.
Expaleś nie wiadomo ile czasu 220lvl i teraz straszysz ,że ktoś osrany bo się nie wyexpi ??? Tak na dobrą sprawę wyexpić by się każdy wyexpił od nowa i nakopał ci do dupy bo zapewne po kilku deskach poplakał byś się o ilosc doswiadczenia spadającą na tym lvlu ale komu się będzie chciało ? Tutaj musi być jakiś impuls do tego by ludzie wrócili . Myślisz ,że jakaś zmiana/update przyciagnął by na serwer graczy ? Okej ilu? 20 - 30 ? pograli by chwilę zrobili nowe questy i sajo nara nie ma ich po miesiacu
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 20:31   #108
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

@blazej
exo jasnowidz. Powinienes wstąpić do kadry zarzadzajacej projektem. Ciesze sie ze ci sie nie chce, nazwij to strachem lub jak chcesz, ale bez ciebie panuje duzo zdrowsza atmosfera, tak ogólnie.

i powstrzymaj troche swoj jezyk, tak jak ja sie powstrzymuje przed pisaniem wszystkiego co o tobie mysle, to nie ten temat.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 20:39   #109
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

XD, wszystko co chciałem napisać to napisałem a co z tym zrobi administracja to zrobi . Ja juz nie mam siły na jakieś przepychanki słowne z tobą, myśle, że wiem trochę więcej na temat tego jak ogólnie rzecz biorąc powinien wyglądać ten serwer by miał się dobrze i odżył . Cieszę się ,że panuje dużo zdrowsza atmosfera, w końcu to 10 zadowolonych graczy gl&hf
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-08-18, 20:47   #110
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Nie no, ten update to jest jak jakaś nowa gra. Sama mapa, która zostanie wprowadzona jest ogromna jak mój... stół. Do tego nowy serwer i normalnie bajka.
A może najpierw nowy serwer, w raz z którym zostaną wprowadzone zapowiedzi update'a?
Dobry motiwejszyn byłby do gry z takowymi zapowiedziami. No i przybyłyby tłumy, a w raz z nimi wiele propozycji i wypowiedzi merytorycznych, których nam tu brakuje bo jest zbyt mało aktualnie aktywnych graczy...

To co Panie Selbo, chyba nadszedł czas, żeby podjąć męską decyzje.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin