Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-04-12, 12:59   #11
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Zostałeś osądzony i skazany na karę śmierci na podstawie dowodu rzeczowego odnalezionego już w połowie poprzedniego miesiąca jakim była zawieszka do paczki pocztowej, która to była adresowana przez Naburmuszony do Eomer. Następnie nasi śledczy obserwowali czujnie poczynanie ww. postaci i na podstawie dokonywanych przez nie relogów stwierdzili, że jest to jedna i ta sama osoba, która jest ściśle powiązana z działalnością gildii Exorit. Wyrok został wykonany dopiero teraz, gdyż wcześniej szkoda było marnować na Ciebie fraga, a i Ciebie by śmierć na niższym poziomie nie zabolała. Uwielbiam propagandę prowadzoną przed Exorit jakoby Collegium miało zabijać graczy neutralnych bez żadnych konkretnych dowodów.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 09-04-12, 13:04   #12
slawek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 20
Domyślnie

nom zwalcie teraz na alkochol omfg ...
slawek jest nieaktywny  
Stare 09-04-12, 13:13   #13
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

aby nie alkohol*?
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 09-04-12, 14:40   #14
phenixioo12
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 13
Domyślnie

Ludzie jakie Naburmuszony ma powiązania z Exoritem? K..wa takie że Horsu, Eastside, Procentowy i Fardon Pal mnie nienawidzą? Jakie powiązania? Jakie k...a jakie???? Prosze o dowody!!!! pomagałem w wojnie? NIE! Oni nawet mnie nie znają. Po co zrobiłem nową postać?? Żeby kurwa mieć z nimi spokój. Wasze obserwacje prowadził chyba ktoś ślepy albo poje..ny. Dobrze Naburmuszony to ja. Od początku biłem sie z Procentowym i Fardonem jeszcze za czasów jak byli w MM. Potem zapłaciłem payment i zrobiłem nową postać. Gra nią i nie pomagam żadnej ze stron. Jeżeli myślicie inaczej to myślcie tak dalej. GRATKI!!!!

ps. jeszcze wczorej byłem na hunted liście od
Exoritu ale to pewnie też wiecie bo jesteście tak super poinformowani i tak mądrzy i bezbłędni i najpiękniejsi i wasz wywiad jest taki super i taki dokładny że napewno wiecie co jadłem wczorej na obiad a co dziś wysrałem.

Ostatnio edytowane przez phenixioo12 ; 09-04-12 o 14:37
phenixioo12 jest nieaktywny  
Stare 09-04-12, 15:52   #15
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

naburmuszony i jego kolega vanguard to podobno noobhary colegium xD
aczkolwiek teraz grają pod innymi nickami.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 09-04-12, 16:11   #16
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał phenixioo12 Zobacz post
(Zao nieogarnoł i trzymał się z tyłu)
Haaaaaa dobre,tego jeszcze nie było,żeby gracze collegium zabijali typów z naszej hunted listy :D dobre dobre panowie!
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 09-04-12, 16:13   #17
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Zostałeś osądzony i skazany na karę śmierci na podstawie dowodu rzeczowego odnalezionego już w połowie poprzedniego miesiąca jakim była zawieszka do paczki pocztowej, która to była adresowana przez Naburmuszony do Eomer. Następnie nasi śledczy obserwowali czujnie poczynanie ww. postaci i na podstawie dokonywanych przez nie relogów stwierdzili, że jest to jedna i ta sama osoba, która jest ściśle powiązana z działalnością gildii Exorit. Wyrok został wykonany dopiero teraz, gdyż wcześniej szkoda było marnować na Ciebie fraga, a i Ciebie by śmierć na niższym poziomie nie zabolała. Uwielbiam propagandę prowadzoną przed Exorit jakoby Collegium miało zabijać graczy neutralnych bez żadnych konkretnych dowodów.

I to wszystko pisane z konta strażnika gry który ma być obiektywnym i cichym obserwatorem..

__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny  
Stare 09-04-12, 16:18   #18
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

Jak Naburmuszony ma powiązania z Exorit to ja śmiało mogę rzec, że Master'Bolter liduje COLLegium ( chociaż i tego bym nie wykluczyl po dzisiejszej akcji aka "zaspamujmy ich może sie przestraszą").

@Naburmuszony
Nic juz niemam do Ciebie po tym jak sie wypłaciłeś przestałem się Tobą interesowac.

@COLLegium polecam zainwestować w dokładniejszych dedektywów bo ci których macie dostarczają wam słabe informacje.

@Mervakis.
Propaganda? Może jednak nie jesteście tacy na jakich sie kreujecie Panie Prawy i Sprawiedliwy.
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny  
Stare 09-04-12, 16:26   #19
phenixioo12
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 13
Domyślnie

Dziękuje Fardon że się wypowiedziałeś. Chciaż wszystko świaczy za mną nie za wspaniałym wywiadem collegium to i tak bd huncony

Felczy to że padłeś odemnie i Vanguarda jak przysłowiowy kawałek materiały do mycia podłogi to nie znaczy że jestem z collegium. Z Exoritem też nie.
phenixioo12 jest nieaktywny  
Stare 09-04-12, 17:01   #20
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

@Sadysta

Bycie SGiem nie oznacza, że nie mogę być też graczem, ja umiem pogodzić te 2 role, natomiast Wy wiecznie szukacie dziury w całym. Walczcie w grze, a nie na forum. Temat zamykam, wszystko co miało zostać napisane już napisane zostało.
Mervakis jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin