Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-04-14, 19:58  
Zapowiedź I
Altrel Altrel jest nieaktywny 11-04-14, 19:58

Witajcie drodzy Gracze!

Nadszedł czas na pierwszą zapowiedź zbliżającej się wielkimi krokami aktualizacji!
Dzisiejszym tematem przewodnim będą nowe wyzwania, które dla Was przygotowaliśmy.
W zadaniach, nad którymi pracowaliśmy, duży nacisk położyliśmy na opis fabuły, w jakiej znajduje się Gracz. Podczas rozmów z NPC będziecie mogli dowiedzieć się wiele interesujących faktów na temat historii Królestwa jak i o wydarzeniach z czasów dzisiejszych. Chcieliśmy również, by wyzwania były długie i wymagające, a nagrody, które będziecie mogli uzyskać - satysfakcjonujące nawet dla najbardziej wybrednych.

Cytat:
Służba w szeregach Smoczych Jeźdźców wymaga poświęceń. Szczególnie, gdy podszywamy się pod inną osobę i stąpamy po kruchym lodzie... Czy w chwili próby podołasz wyzwaniu, które narzuca Ci los? Czy stawisz czoła złu, jakiego dotąd nie widziały te ziemie? Jaką drogę wybierzesz? Mroku? Światła? A może jeszcze inną? Zdołasz rozwikłać misterne intrygi i spiski? Zdobędziesz się na odwagę i stawisz krok do przodu?
Od Twoich decyzji zależeć będzie los tego świata...

Spotkasz tych, których wolałbyś nie spotkać...


Zobaczysz to, czego wolałbyś nie widzieć...


Kto wie? Może nawet uda Ci się wzbić w powietrze na jednym ze smoków!


Przeciwnicy będą podstępni i silni!


Od tego, jaką ścieżkę wybierzesz będzie zależało kogo (lub co) spotkasz na swojej drodze.

Cytat:
Po raz kolejny wojna, która nas otacza, daje się we znaki. Zapasy się kurczą, a ochotników z Archipelagu Licor wciąż przybywa. Nie dopuść do kryzysu i przyczyń się do uratowania gospodarki w Królestwie!

Praca dla armii nie polega jedynie na walce z najeźdźcą. Równie ważne są zapasy, o które trzeba dbać.


Weź udział w szeregu interesujących misji, które rzucą światło na wiele intrygujących spraw.

Cytat:
W ciemnej głuszy, gdzie matka natura może odetchnąć, pewien badacz pracuje nad dziełem swojego życia. Człowiek ten zwiedził niemalże cały świat i ma wiele ciekawych historii do opowiedzenia, lecz najpierw musisz zapracować na jego szacunek. Odkryj tajemnice, które skrywa starzec i zmierz się z siłą czystej natury!

Edmund niechętnie powie coś więcej dla młodzieniaszków, których nawet nie zna...

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Nie zdradzimy Wam jednak wszystkich misji, które będą tylko czekać na odkrycie!
Mamy nadzieję, że szereg nowych wyzwań, przed którymi staniecie, zaspokoi Waszą chęć doświadczania przygód w Altaronie na dłuższą chwilę!

Następnej zapowiedzi, w której poruszymy tematy nowinek i usprawnień technicznych możecie spodziewać się już w nadchodzącym tygodniu!

Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z1.png
Wyświetleń:	6193
Rozmiar:	278.7 KB
ID:	2528   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z2.png
Wyświetleń:	6106
Rozmiar:	286.2 KB
ID:	2529   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z3.png
Wyświetleń:	6163
Rozmiar:	340.6 KB
ID:	2530   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z4.png
Wyświetleń:	6108
Rozmiar:	339.7 KB
ID:	2531   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z5.png
Wyświetleń:	84566
Rozmiar:	316.0 KB
ID:	2532  

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z6.png
Wyświetleń:	6088
Rozmiar:	324.6 KB
ID:	2533   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z7.png
Wyświetleń:	5949
Rozmiar:	315.2 KB
ID:	2534   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z8.png
Wyświetleń:	84738
Rozmiar:	419.5 KB
ID:	2535  


Ostatnio edytowane przez Altrel ; 12-04-14 o 13:52.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 18210
Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 12:56   #11
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Jedni płaczą o to, że dostali sygnet jako nagrodę w evencie, drudzy płaczą, że w końcu pojawiła się zapowiedź. Polsko jestem z Ciebie dumny.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 13:05   #12
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

hejtero nie dogodzisz. zawsze będą hejtować z byle powodu. Rozumiem jak coś naprawdę jest złe, ale nagrody? zapowiedź? D:
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 13:09   #13
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Ja już przywykłem, że obojętnie co administracja nie zrobi to na forum tylko HEJT !!!
Event = Hejt, Nagrody = Hejt, Zapowiedź "up" = Hejt.

Zdajecie sobie ludzie sprawę, że krytykując WSZYSTKO nie mobilizujecie ludzi pracujących nad projektem do wzmożonej pracy ? Co nie zrobią to tylko doszukujecie się jakiegoś punktu na temat, którego możecie się "spełnić" krytycznie.

Cytat:
Napisał KUSZNIK Zobacz post
i dobrze że nie wierzysz, pewnie bedzie jak z lataniem smokiem na Ankardię, ułamek sekundy i nawet nie wiesz że leciałeś
Chcesz latać smokiem ? Pograj w WoWa.

Cytat:
Napisał Tomurek Zobacz post
Wow Zapowiedź Zapowiedzi już kilka tygodni temu mówiliście że up zbliża sie wielkimi krokami teraz, znowu chyba projekt ma złamaną jedną nogę albo poprostu jej nie ma ;)
Wniosłeś coś do projektu poza krytyką ? No i poza kradzieżą znajomków ? (słyszałem co zrobiłeś)
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 14:10   #14
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

Cytat:
Napisał arkon Zobacz post
hejtero nie dogodzisz. zawsze będą hejtować z byle powodu. Rozumiem jak coś naprawdę jest złe, ale nagrody? zapowiedź? D:
Dokładnie, mnie się podobają "częste" zapowiedzi wtedy widać że coś nadchodzi :D że coś/ktoś pracuje nad grą...

lepiej poczekać dłużej na UP niż mieć go wcześniej a potem poprawki za poprawkami... jak to bywało u konkurencji
sawyerknw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 15:34   #15
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Nie przejdę obok tego nic nie napisawszy.

Cytat:
Napisał Tomurek Zobacz post
hejtuje bo tak jak event był gówniany znaczy nagrody tak i te zapowiedzi misji i super hiper dialogów npc będe chodził od npc do npc i słuchał jego opowieści robiąc przy tym flap flap Super czekałem na to ;d resp sekty swiatla/mroku jedynie fajny reszta nie robi wrazenia.
Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że grasz w grę, która walczy o miano RPG? Dialogi, historia i fabuła są w Altaronie jednym z priorytetów, ale jak widać Ty (nie tylko Ty...) tego nie rozumiesz. Zdaje się, że jesteś zbyt ograniczony, by zrozumieć ten mały drobiazg.

Dziwi mnie to, że skretyniali gracze nie odpuścili sobie rozgrywki po wykonaniu pierwszej lepszej misji.
Bo jaki sens jest grać w grę, od której oczekujesz zupełnie czegoś innego niż ci gwarantuje?
Dobrze Ci radzę - odpuść sobie teraz, zaraz, bo Projekt będzie wymagał od graczy coraz więcej myślenia, a zdaje się, że z tym u Ciebie ciężko.

No, to teraz możesz pisać swoje wyzwiska w moim kierunku. Będą takie uargumentowane, że już mi się gęsia skórka robi ze strachu. C'mon!

//Poza tym nie ma jak to oceniać całości po zobaczeniu kilku zdjęć i kilkunastu zdań. Wiem, że jesteś światowej klasy specem od tworzenia gier i Twoja dedukcja jest na poziomie Sherlocka Holmesa. Zresztą mnie to już nie dziwi. Od lat jest w kółko to samo. Doszedłem tylko do wniosku, że niektórzy się niczego nie uczą a zamiast z wiekiem mądrzeć - głupieją. Giń, przepadnij!

Ostatnio edytowane przez Obles ; 12-04-14 o 15:39
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 15:39   #16
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Selbo na prezydenta!
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 15:40   #17
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Selbo na prezydenta! x2
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 15:43   #18
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To teraz ten moment kiedy jako grupa trzymająca władzę wjeżdżamy i masakrujemy malkontenckie lewactwo? Odpuść Selbix, po upku i tak będzie płacz, ale to będzie płacz spowodowany niezaradnością jednostek. :D
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 19:20   #19
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że grasz w grę, która walczy o miano RPG? Dialogi, historia i fabuła są w Altaronie jednym z priorytetów, ale jak widać Ty (nie tylko Ty...) tego nie rozumiesz. Zdaje się, że jesteś zbyt ograniczony, by zrozumieć ten mały drobiazg.
Walczy. To jest dobre określenie. Bardzo dobre. Ta gra musi walczyć o takie miano, bo do tej pory ten aspekt trochę posysał, szczerze powiedziawszy. Skupienie było na mechanice, grafice, setce rzeczy, ale zdecydowanie nie na fabule, Selbo. Coraz więcej myślenia? A teraz wymaga cokolwiek myślenia niby? Dosłownie garść misji, które nie polegają na tępym przebiciu się z punktu A do B i przetrwaniu nawału potworów.
A najbardziej mnie bawi chyba to, że jak gracz powie coś złego, to "Uuu, hejter, uuu, nic mu nie pasuje, uuu, marudzi na wszystko". Nieważne, że to może być konstruktywna krytyka, że dawał setki propozycji, ale ostatecznie i tak wszystko odbijało się od podejścia administracji. ;)
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 19:24   #20
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Ja śmieje się z hejterów, którzy naprawdę nie krytykują konstruktywnie... przykład : o Tobie nic nie pisałem. Biorąc pod uwagę wypowiedzi np.: Tomurka... płakać się chce.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin