Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-11, 18:34   #31
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

a weźcie mnie i podpiszcie;) TAK
Acolt jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:38   #32
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sosna Zobacz post
@sivor my wiemy o co prosimy i nic nie upadnie bo to nie tibia... Bota się raportuje i po problemie. I nie nazywaj ludzi pokojowo nastawionych panienkami bo tylko się ośmieszasz sry... Taka prawda
Pokojowo nastawionych? TO JEST gra... I ośmieszacie to się wy bo ludzie się tu męczyli 4 lata żeby pvp było jak trzeba żeby nie było samego pk to jest zmniejszona ilość fragow do MINIMALNEGO moim zdaniem to jeszcze nowy server. AA i jestem SIWOR nie sivor. Zresztą ja już swoje zdanie powiedziałem... i nie zamierzam się kłócić wyraziłem co chciałem jak kogoś uraziłem przepraszam poprostu tak uważam ;>

Pozdrawiam.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:46   #33
Pomocnik
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

O co wy ludzie prosicie ? o jeszcze wiecej zlodziejstwa i noobostwa wy chyba nie wiecie co to jest pvp i co tam dzieci neo moga robic. Teraz myślicie ze będzie spoko nikt was nie bedzie ubijal, wiec bedzie okej. Ale sie mylicie bo sie zacznie wbijanie na respa , blokowanie , kradniecie lota, i sobie z tym nie dacie rady nawet i bedziecie plakac zeby ukarano zlodzieji itp.
Pomocnik jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:53   #34
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

boże... Chyba każdy z nas miał do czynienia z serverem non pvp wiemy co tam jest. Ja w altarona miałem grać tylko przechodnio a tu proszę... Wciągnęło ostro :) doceniam pracę ekipy i to bardzo wiec nie najeźdzajcie na to że nie szanujemy pracy... Proszę administrację o uspokojenie tematu. Decyzja czy server będzie czy nie nie należy do żadnej ze stron a do ekipy mistrzów gry.

@down masz absolutną rację :) dlatego powstał ten temat a nie żeby flame'ować :(

Ostatnio edytowane przez Sosna ; 05-05-11 o 19:09
Sosna jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 19:06   #35
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sosna Zobacz post
boże... Chyba każdy z nas miał do czynienia z serverem non pvp wiemy co tam jest. Ja w altarona miałem grać tylko przechodnio a tu proszę... Wciągnęło ostro :) doceniam pracę ekipy i to bardzo wiec nie najeźdzajcie na to że nie szanujemy pracy... Proszę administrację o uspokojenie tematu. Decyzja czy server będzie czy nie nie należy do żadnej ze stron a do ekipy mistrzów gry.
Ale najpierw administracja musi się dowiedzieć o tym, że istnieją chętni do grania na serwerze Non-PvP.
Tron jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 19:20   #36
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Nie.
Nie ma sensu robić 2 serwerów na tym etapie gry, gdyż gra za mało osób.
Aż do znudzenia powtarzam, że to gra MMORPG! Powinniście poznawać ludzi, zbierać się w drużyny, robić klany! Z ekipą 15 zgranych osób zabicie kilku "pkerów", którzy Was gnębią to nie problem.
Wg. mnie zrobienie npvp i granie na nim jest tylko usprawiedliwianiem na to, że nie możecie sobie poradzić w tym systemie pvp, który jest. Nie bądźcie oportunistami tylko spróbujcie grać na pvp - zapewniam że jest to wiele ciekawsze.
Obles jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 19:25   #37
Ugaki
 
Avatar Ugaki
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wrexham
Postów: 5
Domyślnie

jestem za! z wielka chęcią pograłbym sobie na serwerze npvp
Ugaki jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 19:28   #38
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

do tej chwili nie jestem gnębiony choć pewnie to się zmieni teraz haha. Radzę sobie i mam dość spory lvl mimo że gram mało. Na forum piszę gdyż net w tel to błogosławieństwo ^^ jest mało ludzi? Kilka tysięcy kont... Rzeczywiście mało... Panowie ogarzy mistrzowie wojny proszę nie zakłócać równowagi tematu :/ i czytać dokładnie o co w nim chodzi a nie wyjeżdżać z tekstami npvp jest zUo chcemy was zabijać...

@down No cóż albo nie czytają albo nie rozumieją ewentualnie hejtują i robią flame'a :/ nic na to nie poradzimy jest wolność słowa :)

Ostatnio edytowane przez Sosna ; 05-05-11 o 19:39
Sosna jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 19:34   #39
NerVvuS
 
Avatar NerVvuS
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Człuchów
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do NerVvuS Wyślij wiadomość poprzez Skype? do NerVvuS
Domyślnie

Ale ludzie są bezmózgowcami... jak czytam komentarze to myślę sobie że chyba nie czytają 1 posta w którym jest wszystko wypisane albo czytają ale nic z tego nie rozumieją i dają komentarze bo wyczytali tam że niby chcemy zlikwidować PvP na tym serwerze. 8)8)8)
NerVvuS jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 20:11   #40
Evenix
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Też jestem ZA, ale będę tam grał tylko jeśli można będzie przenieść postać, jeśli nie to będe grał tak jak jest teraz. Na PvP jeszcze nikt mnie nie zabił ale na pewno się to kiedyś stanie :P
__________________
"Warto uchodzić za uczciwego, by w kluczowym momencie oszukać" - Bardzo mądry cytat z książki której tytułu nie pamiętam :)
Evenix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin