Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie (NowaGra)

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-06-14, 22:27   #11
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Pomysł super, widzę tylko jeden problem- po miesiącu wszyscy będą w jednym klanie :>
Wątpię też by GTW (grupa trzymająca władzę) z Collegium przyjmowało każdego bo chce mieć bonus, od 3 lat jest jedna praktycznie niezmieniona ekipa, jedynie jednostki odchodzą/dochodzą, obecnie Never Ending po utracie lidera zasłużyło najwidoczniej.
Walles jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 22:57   #12
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Tak, już od dawna to ma miejsce.


Też w chwili obecnej tak jest. [...]
Widzę, że jesteś znawcą obu serverów, jeśli wiesz, że rzekomo "wszyscy są" w Collegium . A wystarczy wejść na stronę Altaron.pl i wejść w zakładkę klany. Mam nadzieję, że pomogłem, i nie będziesz już pierdolił głupot na forum .
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 23:41   #13
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Widzę, że jesteś znawcą obu serverów, jeśli wiesz, że rzekomo "wszyscy są" w Collegium . A wystarczy wejść na stronę Altaron.pl i wejść w zakładkę klany. Mam nadzieję, że pomogłem, i nie będziesz już pierdolił głupot na forum .
Kup maść na ból dupy, bo byś się zdziwił ^^
A to, że jest kilka podklanów jednego głównego (sam do takiego należę), może być wyznacznikiem do umocnienia pierwotnego.
Selbo kogoś Ty przyjął
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 14-06-14 o 00:10
Mcree jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 23:53   #14
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ej dobra, to nie jest temat o tym kto do jakiego klanu należy, ani o tym który klan na serwie jest główny, a które to tylko pod-klany. Temat jest o propozycji rozwinięcia tego systemu, więc proszę mi tu nie robić offtopa
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 01:22   #15
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
król

Offtopic - Przepraszam za dygresję, ale uważam, że należy...

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Widzę, że jesteś znawcą obu serverów, jeśli wiesz, że rzekomo "wszyscy są" w Collegium . A wystarczy wejść na stronę Altaron.pl i wejść w zakładkę klany. Mam nadzieję, że pomogłem, i nie będziesz już pierdolił głupot na forum .
Obrosłeś nieco w piórka koleszko i myślę, że trafiłeś pod zły adres. I poza tym głupoty padły z Twojej strony

@topic

Propozycja jest interesująca i konkretna. Uważam, że warto ją wprowadzić (nie jest konieczna całkowita forma przedstawionej propozycji). Natomiast co do samego kierunku zmian skoncentrowanych na poszerzeniu pozycji klanów na serwerach jest wartym rozpatrzenia wg mnie.
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza

Ostatnio edytowane przez dobryziomek ; 14-06-14 o 01:33
dobryziomek jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 05:56   #16
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Wątpię też by GTW (grupa trzymająca władzę) z Collegium przyjmowało każdego bo chce mieć bonus, od 3 lat jest jedna praktycznie niezmieniona ekipa, jedynie jednostki odchodzą/dochodzą, obecnie Never Ending po utracie lidera zasłużyło najwidoczniej.



Off top no ale...


Z tego co ja pamiętam, a od początku tej wojny jestem w temacie to:

Never Enging było gildią neutralną, i nikomu się w nic nie wpierdalało, słuchało się zasad exoritów którzy mieli w głowach najebane masłem wymieszane z dżemem polane czekoladą, czyli w skrócie nie dobrze. W pewnym momencie zaczeły się robić dymy, dlaczego?! Ano bo administracja zrobiła update w którym zjebała parę kwestii, Wietrzyk Maestro się zdenerwował na update, i zaczął ganiać Prosza i Bubska. Wtedy Dostaliśmy propozycję (przynajmniej ja) od Zao i Fardona żeby spróbować powalczyć o serwer i dokopać tym Dratewkom szewczykom wietrzystych mastachuff. Zgodziliśmy się bez problemu, i wygraliśmy wspolnymi siłami.


Uwaga!


Nie było tak, że NEnding sie rozpadło, po prostu doszliśmy do wniosku że w razie war moda lepiej być w jednej gildi.


Na temat latania tylko Collegium po serwerze powiem tyle, bo niektórzy mogą się oburzyć po co w ogóle zabieram głos w sprawie gildi która jest od początku serwera, a ja dopiero w niej 3 miesiące ale... Od zakończenia wojny z starą epoką mezoiku skład ten się nie zmienia, nie ma dochodzących do gildi, mało tego, realni znajomi walczących mają problem dostać zaproszenie.
A ludzi na serwerze ciągle przybywa :)

Tak ja to widzę.



Toppic!


Pomysł dobry, tylko czy realny.



Wybaczcie ale muszę zamykam :)
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 07:25   #17
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

no fajna sprawa , troche jak w innych grach przegladarowych ale pomysl na +
MaciejB jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 12:25   #18
cwirek
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 30
Domyślnie

Zajebisty pomysł :)
Ja bym dodał właśnie ulepszanie gildi- ze każdy członek gildii musi zebrac ileś tam itemow i talarów. Na początku w gildi by była określona ilość członków, i im wyższy lvl tym więcej osób leader może zaprosić do gildii i trudniejsze zadania wykonywać.
Naprawdę ten pomysł ma potencjał - ale zajebiście czasochłonne : D
cwirek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin