Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-08-11, 07:21   #21
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Czyli kurwa dalej twierdzicie, ze bomby NIE POWINNY być osłabione? Siwyus and Bachusa...?
dedereq jest nieaktywny  
Stare 11-08-11, 08:22   #22
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Ja tez tak twierdze ze bomby nie powinny byc zmniejszone gdyz ja jako palek ktory nie ma tyle hp i 1 sorc moze mnie zlozyc jak dobrze ogarnia, tez musze miec sie czym bronic. Bo tak palek co ma ? Odes kprio? Pfff Sd? po 200 na 26 m lvl. Bomby nie sa przesadzone poprsotu mag jest postacia co ma duzo many i ja sie powinno wykorzystywac sa od tego ringi a nie biegac na battle na kozaka bez utamki i mordowac all :P
Luop jest nieaktywny  
Stare 11-08-11, 10:08   #23
jamaniak
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzychu2 Zobacz post
P Rycerz też jak rzuci silną bombę to może jak mag z ue rs-a wbić, bo silna bomba jest obszarowa ^^ .
No jeszcze kurwa lepiej, lecę w 5 na rycka wąskie przejście i bum wszyscy śpimy. Skoro woj bije więcej niż mag to poco komu mag?
jamaniak jest nieaktywny  
Stare 11-08-11, 10:18   #24
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

Żeby zrobić bombę trzeba być alchemikiem. Osłabienie bomb po obecnym update, kiedy kostka pali w 99% przypadków, czyni alchemika zupełnie nieprzydatnym, gdyż te ciekawsze mikstury i tak nie działają (np. mikstura fechtunku), a przynajmniej nie każdemu.
Ponadto, jeszcze mi się nie zdarzyło uderzyć z bomby za 500. Tzn na początku jak był bug, to wchodziły takie hity, ale później chyba to zmniejszyli, bo więcej takiego nie zobaczyłem, a używam bomb dość często.

Na 130+ lvl z dużej bomby zdarza mi się walnąć za 460, ale to jak człowiek jest goły, bez eq. Gdy ktoś ma full eq, to zauważyłem, że hity są znacznie mniejsze, coś koło 350-360 max (chyba, że to tylko zbieg okoliczności).

Nie patrz na to, że kina za tyle rzuca, bo Ty też możesz za tyle rzucić. Zazdrość to zła cecha :P Lub po prostu noś eq, a nie że goły latasz i płaczesz.

60 lvl innemu 60 lvlowi jest nierówny. Jak Ty będziesz goły, lub w byle czym, a inny mag będzie w full eq, to on będzie dostawał małe hity od mobów (w porównaniu do Twoich), a Ty bardzo duże i też będziesz płakać, że moby są za silne, bo Cie mocno biją?

Bijąc na 120+ lvlu 60 maga master kosiarke (czy jakoś tak) z dużych bomb zjeżdżałem go ledwo do żółtego, więc dmg jest dobry. Po prostu noś eq adekwatne do Twojego lvla.

Edit:
Ponadto nie widzę żebyś padł tym swoim magiem w ostatnim czasie, więc skąd ta pewność, że Cie składa na hita. Dlatego, że kogoś uderzył za tyle ile Ty masz hp? Nie rozśmieszaj mnie :P
xahiv jest nieaktywny  
Stare 11-08-11, 10:24   #25
Krzychu2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał jamaniak Zobacz post
No jeszcze kurwa lepiej, lecę w 5 na rycka wąskie przejście i bum wszyscy śpimy. Skoro woj bije więcej niż mag to poco komu mag?
Nie wiesz to się nie odzywaj!!! Jak dla Ciebie hity po 1000 + są większe od 400 to gratuluję :D
Krzychu2 jest nieaktywny  
Stare 11-08-11, 11:04   #26
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał dedereq Zobacz post
Czyli kurwa dalej twierdzicie, ze bomby NIE POWINNY być osłabione? Siwyus and Bachusa...?
Tak. I myślę, że powinien tu się pojawić jakiś mod i to zakończyć.
siwyus jest nieaktywny  
Stare 11-08-11, 11:39   #27
jamaniak
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Krzychu2 Zobacz post
Nie wiesz to się nie odzywaj!!! Jak dla Ciebie hity po 1000 + są większe od 400 to gratuluję :D

Ale ty mnie masz na hita a ja ciebie nie więc ....
jamaniak jest nieaktywny  
Stare 11-08-11, 15:47   #28
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

jarmark xd
bilsom jest nieaktywny  
Stare 11-08-11, 16:28   #29
Drakon
Grafik
 
Avatar Drakon
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 46
Domyślnie

wasze argumenty są tak dziecinne i banalne że aż głowa boli
"rycerz nie bije mocno bo to rycerz" no po prostu smiech na sali, na prawdę.
Mam wrażenie że niektórzy to nic poza tibią w życiu nie widzieli.
__________________
Visit if you want:
http://madboy91.deviantart.com/
Drakon jest nieaktywny  
Stare 12-08-11, 14:17   #30
grzyb567
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 2
Domyślnie

Bomby nie powinny mieć mniejszego DMG, ale kolega wyżej nie zauważył że Altaron to nie jest Tibia.
grzyb567 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin