Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-06-11, 22:23   #11
Szotu8
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Angry

dołanczam do pytania ! dlaczego w ciagu 19 godzin nie urosła mi ani minuta wytrzymałosci ??? tez kupiłem SS po to by miec exp 150% !! po nic innego mi nie było potrzebne ! czuje sie oszukany ! Kupiłem to wymagam . A i od razu mowie nie chce słyszec odpowiedzi typu "stamina rosnie tylko powoli" bo nie rosnie ! albo "czytaj regulamin" bo to jest zwykłe oszustwo !!!! domagam sie tylu dni darmowego SS ile stamina nie rosła ! mi juz trzeci dzien nie rosnie wogule ! Chcecie by ludzie grali w tą gre ?? to naprawcie błedy ! I nie wmawiajcie ze jest dobrze ! na tibii jakos nie było tego problemu było drozej ale bezbłednie i nikt nie miał zarzaleń.:\:\:\ Oczekuje sensownej odpowiedzi a nie takiej jak czytałem wyzej.. Miłego wieczoru..:\:\:\
Szotu8 jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 22:25   #12
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Przeczytaj newsa.

Dlaczego tekst 'przeczytaj regulamin' jest oszustem? Wg mnie jest wyjaśnieniem, że niedziałająca stamina oszustwem nie jest.

Przykładowo to, że od paru dni dostaję przed uczelnią darmową colę nie oznacza, że jak jutro jej nie będzie to mogę biec ze skargą do coca-coli...

w ogóle*
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 22:36   #13
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szotu8 Zobacz post
dołanczam do pytania ! dlaczego w ciagu 19 godzin nie urosła mi ani minuta wytrzymałosci ??? tez kupiłem SS po to by miec exp 150% !! po nic innego mi nie było potrzebne ! czuje sie oszukany ! Kupiłem to wymagam . A i od razu mowie nie chce słyszec odpowiedzi typu "stamina rosnie tylko powoli" bo nie rosnie ! albo "czytaj regulamin" bo to jest zwykłe oszustwo !!!! domagam sie tylu dni darmowego SS ile stamina nie rosła ! mi juz trzeci dzien nie rosnie wogule ! Chcecie by ludzie grali w tą gre ?? to naprawcie błedy ! I nie wmawiajcie ze jest dobrze ! na tibii jakos nie było tego problemu było drozej ale bezbłednie i nikt nie miał zarzaleń.:\:\:\ Oczekuje sensownej odpowiedzi a nie takiej jak czytałem wyzej.. Miłego wieczoru..:\:\:\
Tylko zauważ nigdzie nie jest napisane, że jak kupimy status Szlachecki to dostaniemy 150% przez godzinę. Takie udogodnienie nie jest w ofercie statusu Szlacheckiego, więc przymknij się w końcu i ciesz się, że ta stamina w ogolę jest, równie dobrze mogłoby jej nie być, a ty byś miał gówno do gadania.
Tron jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 22:38   #14
Szotu8
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Domyślnie

to pierdole taką gre . straciliscie własnie jednego gracza i mysle ze nie tylko jednego.. daje max rok i Altaron upadnie. BB wracam do Tibii
Szotu8 jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 22:39   #15
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szotu8 Zobacz post
to pierdole taką gre . straciliscie własnie jednego gracza i mysle ze nie tylko jednego.. daje max rok i Altaron upadnie. BB wracam do Tibii
Fajnie. Straciliśmy gracza przez to, że błąd jest już naprawiony i czeka na restart serwera. Dobre :D.

Wiem, jestem wredna, lecz ile razy można tłumaczyć jedną, banalną rzecz?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 22:46   #16
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

HAHAHA 2 dni stamina nie działa, w sumie jest jej 42h to co Ty expiłeś po 20h na dzień, że jej już nie masz? Mi 42h starczają jak gram normalnie nawet na tydzień gdybym był online 24/7 i expił po 5h co mi się bardzo rzadko zdarza.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 22:55   #17
Szotu8
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Angry

a tak apropo to w newsach nic nie ma. Ja niewiem jak wy sobie to wyobrazacie ... zarabiacie na graczach na tym ze kupują SS . Powinniscie byc mili i naprawiac takie błedy. Nie wyobrazam sobie gdybyś miała jakis sklep.. ktos by kupił (dajmy na to Paluszki solone 500g) a po otwarciu było by 100g i nie solone. poszedlby do kasjerki wyjasnic sprawe a ta by mu wjezdzala ze ma czytac regulamin i ze ją to nie obchodzi. .. do tworcow tibii i pracowników brakuje wam bardzo wiele.. oni by sobie nie pozwolili nawet na taki błąd:\
Szotu8 jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 22:58   #18
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

No mają niewiele, CipSoft traktuje to jako interes i zatrudnia ludzi, tutaj MG pracują z własnej woli i nie mają z tego żadnych pieniędzy, nie są to profesjonalni programiści z doświadczeniem lecz starają się robić co mogą. I akurat tutaj administracja słucha graczy a na tibii ma ich głęboko w du***.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 22:58   #19
Szotu8
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 3
Angry

Ciekawe czy sami utrzymacie tą gre.. jesli wiekszosc graczy odejdzie. mowie daje max rok i Altaronu nie bedzie
Szotu8 jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 22:59   #20
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Tylko ty nie kupiłeś staminy, zrozum to wreszcie.

Pozwól, że będę miła i pokażę ci tego newsa:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1560
Cytat:
Niestety, dla zachowania równowagi okazało się, że nie mogę poradzić sobie ze zmęczeniem, które dopadło mnie po polowaniu. Próby odpoczynku a nawet parogodzinnego snu nic nie dały. Nie tylko ja mam ten problem. Czyżby pogoda tak źle na nas wszystkich wpływała? Jestem pewna, że jutro wszystko wróci do normy.
Zmęczenie = stamina. Jeśli nadal nie rozumiesz sensu tej opowiastki to niżej w postach wszystko wyjaśniłam, na przykład tutaj - https://forum.altaron.pl/showpost.ph...2&postcount=27

Cóż jeszcze tak złego uczyniłam? CipSoftem być nie zamierzam, nigdy.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin