Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-06-11, 00:48   #1
Rozowa Landrynka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie Pierwsza godzina wytrzymałości

Witam, gram w Altaron około godzinki, maksymalnie dwóch dziennie. Kupiłem konto szlacheckie ponieważ było napisane że przez pierwszą godzinę wytrzymałości dostawać będę 150% doświadczenia. To był jedyny powód dla którego wydałem na nie pieniądze. Dzięki temu miałbym jakąś szanse aby nie zostawać zbytnio w tyle poziomem za innymi graczami. Jednak zauważyłem że są z tym ogromne problemy. Raz czekałem ponad 2 dni aby stamina się naładowała i nie naładowała się nawet w połowie (naładowało się około 16 minut) Bardzo często po prostu po przelogowaniu się wytrzymałość nagle tajemniczo zmniejszała się o 30 minut. Z tego co wyczytałem to nie ja jeden borykam się z takimi problemami. W związku z tym bardzo proszę o zamrożenie mojego konta premium do czasu rozwiązania tej usterki.


pozdrawiam
Rozowa Landrynka jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 00:50   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Znajdź mi informację na stronie, że ss daje premium staminę.

Poza tym - https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1555
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 01:07   #3
Rozowa Landrynka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Znajdź mi informację na stronie, że ss daje premium staminę.
Być może było napisane i ktoś tę informacje zedytował być może nie. W każdym razie przed kupnem szczegółowo dopytywałem się czy opcja z dodatkowym doświadczeniem przy pierwszej godzinie staminy działa tak samo jak w prawdziwej tibi i dostałem odpowiedź od mistrza gry że tak właśnie jest.
Było to dla mnie priorytetem przy kupowaniu SS z powodu że nie mam zbyt wielu czasu na grę.

Dlatego proszę ponownie o zamrożenie mi SS do czasu rozwiązania tej usterki lub rozwiązania tego problemu w jakikolwiek inny sposób.


pozdrawiam
Rozowa Landrynka jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 01:09   #4
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Na stronie nie ma słowa o tym, że szlachcic dostaje ową staminę. To jest taki mały 'bonus' od nas, którego jednak w umowie nie było.

Poza tym, dałam link do tematu, w którym wyraźnie napisałam, że stamina jest najprawdopodobniej naprawiona. Sama nie mam możliwości sprawdzić, więc proszę o to graczy.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 01:17   #5
Rozowa Landrynka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Na stronie nie ma słowa o tym, że szlachcic dostaje ową staminę. To jest taki mały 'bonus' od nas, którego jednak w umowie nie było.
jak przed chwilą napisałem pytałem się mistrza gry przed zakupem SS czy dodatkowa stamina działa tak samo jak w tibi i dostałem pozytywną odpowiedź więc POWINNA być mi zagwarantowana

Cytat:
Poza tym, dałam link do tematu, w którym wyraźnie napisałam, że stamina jest najprawdopodobniej naprawiona. Sama nie mam możliwości sprawdzić, więc proszę o to graczy.
stamina nie jest naprawiona bo od 20 godzin mojego nie expienia urosła mi o 8 minut.
Rozowa Landrynka jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 01:21   #6
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Tyle, że błąd nie polegał na jej rośnięciu... Owszem, działa jak w Tibii, ale rośnie nieco wolniej.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 02:03   #7
Rozowa Landrynka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Jejku, jak ja nie lubię takiego zachowania jak twoje slythia
Oboje wiemy o co chodzi.
Kupiłem SS w konkretnym celu.
Zapewniano mi że stamina działa tak samo jak w tibi.
Teraz Ty próbujesz mi powiedzieć że nie ma żadnego problemu bo ona tylko wolniej rośnie i jest spoko.
Nie zaproponowano mi żadnej rekompensaty a mój pomysł co do zamrożenia dni SS do czasu naprawienia usterki został zignorowany.
Czuje się oszukany.
Czuje się że macie mnie kompletnie w dupie.
Na pewno nie kupię więcej konta szlacheckiego bo nie lubię gdy się mnie oszukuje i leci ze mną w kulki.

tyle ode mnie
Można zamknąć temat.
Rozowa Landrynka jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 02:11   #8
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Przeczytaj regulamin na który się zgodziłeś przy zakupie statusu szlacheckiego, dopiero później proś o jakąś rekompensatę.

Nie, nie wiem o co chodzi. Zasada działania staminy jest taka sama - premium ma bonus, zwykła nie, krytyczna ma mało expa. Proste, logiczne. Mogę się założyć, że nie spytałeś się o czas regeneracji, który usterką NIE jest. Tak było, tak jest, tak będzie. Przecież nawet w rl premium stamina regeneruje się bardzo wolno.

Usterka najpewniej była, owszem. Lecz z jakiej racji mam ci zamrażać ss skoro została naprawiona... z dzisiejszym zapisem gry? Do jakiego czasu mam ci zamrozić tego ss? Dzisiaj rano?

Nie chodzi o to, że mamy kogoś 'w dupie'. Po prostu w tym przypadku nie mam żadnych podstaw by uczynić to, czego chcesz. Pominę fakt, że stamina jest bonusem, nie jest oferowana automatycznie wraz ze statusem szlacheckim (na liście jej przecież nie ma), oraz że nie przeczytałeś regulaminu na który się zgodziłeś.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 07:05   #9
Zembolx
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie

Mi stamina jak jestem wylogowany ani nie rośnie ani nie maleje teraz xD
Zembolx jest nieaktywny  
Stare 22-06-11, 07:34   #10
snooze
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 26
Domyślnie

Mi też stamina nie rośnie od 2 dni i już mam 30h staminy bo ani 1min mi nie urosła...Problemy z staminą były i są. W ciągu 10h przez które nie grałem ani 1min mi nie urosła staminy...Proszę o naprawienie tego błędu...


PS

Proszę o odpowiedz na temat "kupna domku" który napisałem i nie otrzymałem odpowiedzi...Napisałem drugi post i to samo może w końcu mi odpowiecie??...
snooze jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin