Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-02-19, 23:27   #11
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

lurowanie: ugi i fanatyk akcja hydry

Cytat:
to wystarczy podlozyc sie kilka razy i przestanie zabijać bo nie będzie mial "fragow".
Teoria to fajna rzecz eremce, lecz praktyka pokazuje to że na przestrzeni kilku miesięcy jedna gildia doprowadziła do odejścia z 20-40 osób. Czego nie rozumiesz w tym że nikt nie chce umierać w kółko, jak też odejście jednej osoby z paczki często powoduje odejście wszystkich osób. Ogarnijcie coś z ta spawa bo nie przebijecie się ponad stan osobowy, gracze do mnie pisza że szanuja za prowadzenie gildi, że świetna inicjatywa ale "tyn idiota sie nie wytlumaczy", "sry ruda wroce jak sie wyjaśni" czy "jestem z wami tylko nie w gildi by te dzbany nie widzialy czy jestem online", dodatkowo akcje typu wyśmiewać konstruktywny sprzeciw to drugie ^^ bo sypną talarkami jak fryzowi, a zdrady to trzecie ^^ wiem że to element RPG, takim graczem jestem i zostane pewnie, ale widzę jak odchodza ludzie z powodu kilku osób które ewidentnie niszcza swoim zachowaniem serwer, czesto już i tak aktywnie na nim nie grajac.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 04-02-19 o 23:37
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 23:44   #12
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Halo halo żadnych hydr nie lurowałem jedynie pobiegłem was zabić
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 01:19   #13
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

15 osób chce postaci z sezonowego 15 osób chce usunąć topke bo im grać nie daje , a administracja chce wprowadzić update , który ma dam kopa w ilości graczy , zamiast się zajmować konkretami będzie płacz ludzi z sezonowego o postacie , a grajkowie RPG że ich bija . Niezmiernie podoba mi się stanowisko "Karmelki" i proponowalbym jej oddanie przywódca jako jedynemu dowodzacemu i skorygowania osób, które aktualnie są w gildi , która służyła poprzedniemu liderowi jako " zbieranina nobkow od których po cenie odkupowal i selal drozej" " ulatwienie th" chociaz gildia nie wiem co ulatwia w th...
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 01:30   #14
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

co ty czlowieku za herezje pleciesz xD kupowałem od ludzi itemy jak miałem 20-60 lvl, od tego czasu nie zajmowałem się pośrednictwem i skupem, przytaczasz rzeczy z poczatkow mojej gry by mnie zdyskredytowac, kiedy ty aktualnie latasz i ubijasz z kolegami nowych graczy. Lecz skoro przytaczamy rozmowy to może wypowierz się o swoich przechwalkach jak to administracje w konia robisz grajac na 2 pc laczac sie z 2 ip, czy tym jak tlumacyles ustawianie bota kolega z gildii oraz jak przerzucales rzeczy z nieaktywnych kolegow by sprzedac talary? I gdzie to sie ma do skupienia o 2k taniej itemu przy poczatku mojej kariery. Zanim podniesiesz kamień upewnij się że sam nie oberwiesz takowym.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 01:53   #15
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

ten Wasz placz w koncu doprowadzi do wyexpieniasetnych knightow i narzucenia Wam nadprogramowego abonamentu poza ss od 80 poziomu wzwyz.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 01:56   #16
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Eeeee tam lepiej banować za share account :v
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 02:00   #17
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

dobra, ide expic raszbeka, saim otra czy jak to tam szlo.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 02:01   #18
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Niezłe podpisywanie petycji pozdrawiam.
Po pierwsze gra jest prowadzona na serwerze PVP więc musisz się liczyć z random pk lub jak komuś podpadniesz to padasz sam to przeżyłem i można się dogadać tzw. pejmencik wyexpić się i wtedy stawiać opór i przynajmniej by coś się działo na serwerze.
Pozdrawiam serdecznie i polecam grać na real tibi optional pvp.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 02:08   #19
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Zapytajcie Catthona i Westa jak im się współpracowało z najtoksyczniejszą bandą altaronu. Widocznie musicie mieć w sobie coś, a raczej nie mieć czegoś, co oni mieli.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 02:09   #20
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Tu zwracam się do użytkowników forum, graczy oraz osób zainteresowanych sprawa o symboliczny podpis w formie pojedynczego postu w temacie, oraz do moderatorów forum o kasowanie spamu w tym temacie, do tego stworzę nowy o tej samej nazwie z dopiskiem dyskusja.
czytanie ze zrozumieniem boli osoby z drugiej strony barykady, szczególnie podpięte pod ta petycja.
Proszę o usuniecie postów(w tym tego mojego) bo utrudniaj zbieranie podpisów, do tego mamy drugi temat.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin