Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-06-14, 00:30   #1
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie Punkty nauki z misji

Hej, nie uważacie, że z misji jest za mało punktów nauki w stosunku do lvla?
Skoro gra ma polegać na misjach, nie na expieniu, to powinniście zwiększyć ilość PN z misji, bo nie dość, że misji jest nie dużo to też nie dużo dostajemy, za 1lvl dostajemy 7pn, moim 99lvlem zdobyłem za sam poziom 993PN, za misje które nim wykonałem dostałem może z 300, a wykonałem NAPRAWDĘ dużo, bo zapewne przynajmniej 80% wszystkich.
Powiecie "Ale za misje dostajesz też expa" no niby tak, ale dostajemy go tylko co kot napłakał.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-14, 09:22   #2
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Ja myślę, że teraz jest ok. No może nie do końca, ale większa liczba pnów spowodowałaby po prostu łatwość wbijania umiejętności. A teraz przynajmniej 240 lvl biega robi misje, ponieważ ciągle mu jeszcze czegoś brakuje w umiejętności i to jest wg mnie fajne. Skoro Altaron nie ma być łatwa grą to niech tak zostanie. Jasne kto by nie chciał wymaksować postaci na 60 lvlu... ale po co? By skończyć grać bo juz się wszystko osiągnęło? Chyba nie o to w tym chodzi :)
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-14, 09:29   #3
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Chodzi o to, że ja nie lubie expić i chciałbym się bardziej rozwijać przy pomocy misji, a poza tym chyba nie zawsze będzie limit do 200? Zapewne kiedyś to odblokują, bo czemu nie, tylko do tego będzie potrzebny nowy silnik, a na to dłuugo poczekamy.
A nawet jakby ilość pn za misje miała zostać taka sama, to przydałoby się wprowadzić o wiele więcej zadań nawet takich pomniejszych, aktualnie nie ma co się oszukiwać misji jest mało, a te które wprowadzają są dopiero na wyższy lvl, a ja chciałbym zobaczyć jeszcze jakieś misje na nie duży lvl w których trzeba myśleć(coś jak grabarz) i inne fajne
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 05:15   #4
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Bump motherfuckers
Odświeżam, bo czemu nie? :D
Prawie, że nikt się tu nie wypowiedział
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 05:50   #5
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
@Bump motherfuckers
Odświeżam, bo czemu nie? :D
Prawie, że nikt się tu nie wypowiedział
Jest dobrze jak jest teraz, jak nie lubisz expic to ta gra nie jest dla ciebie chlopie
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 06:10   #6
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@up
Co ty pierdolisz?
Administracja sama gada o tym, że lvl ma być tylko liczbą a zabijanie mobów tylko dodatkiem, a aktualnie wszystko temu przeczy, no poza tym, że od 300lvla zwiększa się znacznie wymagany exp na lvl i dostajemy jedynie 4pn.
A skoro dla ciebie monotonne expienie jest fajniejsze niż robienie misji to jest coś z tobą nie tak. Wiem, że jest kilka osób o podobnym zdaniu do twojego i to jest dziwne
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 06:32   #7
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
@up
Co ty pierdolisz?
Administracja sama gada o tym, że lvl ma być tylko liczbą a zabijanie mobów tylko dodatkiem, a aktualnie wszystko temu przeczy, no poza tym, że od 300lvla zwiększa się znacznie wymagany exp na lvl i dostajemy jedynie 4pn.
A skoro dla ciebie monotonne expienie jest fajniejsze niż robienie misji to jest coś z tobą nie tak. Wiem, że jest kilka osób o podobnym zdaniu do twojego i to jest dziwne
sam pierdolisz trzy po trzy ilości pn są dobre chcesz mieć większy skill-skille wbijaj lvle, albo czekaj aż ci nowe zadania dodadzą czyli w ciągu 2 lat spodziewaj się zadań w ilości 5 questów, pozdrawiam.

Idź sobie pograj w wowa tam masz milion questów do zrobienia dla takiego rpgowca jak ty, to będzie PRZYGODA

A to co pisze administracja to już powinieneś się nauczyć że to są bajki żeby mydlić oczy graczom, wystarczy że lvl daje hp, mane , prędkość postaci i pny za które wbijamy skille by być silniejszymi i to już przeczy tej teorii że to tylko liczba.Musieli by to wszystko zabrać a nie zabiorą :)

Ostatnio edytowane przez bilsom ; 02-08-14 o 06:40
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 06:38   #8
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

to altaron ma być RPG, ale expienia ma nie być? będzie tylko skillowanie 24/7 przed depo ?
dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 06:49   #9
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

nie trzeba będzie skilować ani expać będzie nooo 50 dziennych misji, logujesz się robisz je i wylogowujesz się i tak codziennie, codziennie, codziennie, codziennie, codziennie uzbierasz 10 000 tys pn wymaksujesz skille i jesteś happy
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-08-14, 14:18   #10
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Tak te misjie w wowie takie piękne
Idź tam, zabij 5 tego i wróć, idź tam przynieś mi to i to i wróć, normalnie boskie
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin