Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-03-14, 16:23   #11
Wuda
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 2
Domyślnie

Przechadzając się ulicami Neolithu w samo południe kiedy słońce było najwyżej na niebie ujrzałem fatalnie ubranego gracza, jako że sam lubię się ubrać ładnie i schludnie postanowiłem zrobić coś i z tym jegomościem....



I po krótkiej chwili nareszcie wyglądał jak człowiek, choć dość mrooooocznyyy



P.S. Dzięki za certyfikat ale czuć tu fałszem.... Piotr Majewski inaczej pisze P

Coś mi w tym gościu nie pasowało.... Ciągle blady, dziwnie patrzy mi się na szyje a kiedy pytam o co chodzi odpowiada że lubi panów!? Postanowiłem go śledzić, 12 w nocy a on wymyka się z pokoju hotelowego i podąża na kraniec miasta do domu pewnej sympatycznej choć nie do końca świadomej staruszki, której za młodu pomagałem wyrzucać śmieci. Było dla mnie pewne że łaknął krwi. Dlaczego więc wybrał tak starą?? "przecież krew to nie wino" pomyślałem i postanowiłem pokazać mu gdzie może się pożywić...



Nie wiedziałem że jest tak głodny...
Po obfitym obiedzie zwiedziliśmy też troszkę okolicę, swoją drogą z wieży zawsze lepszy widok.



Po powrocie okazało się że wyświadczyliśmy przysługę jakiemuś wojskowemu pionkowi. Swoją drogą też nie był całkiem normalny. Czemu śpi w namiocie kiedy obok ma piękną twierdzę??
Wuda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-14, 21:19   #12
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Dzięki za dzisiejszą pomoc Lovelasik. Niestety ktoś się wygadał, że to ja gram tą postacią, więc Vrax (grimjow) z okrutnym bólem dupy teraz pewnie będzie mnie ubijał przy każdym wyjściu z depo. Było wesoło :D Dzięki i pomagaj dalej! Taka pomoc to na wagę złota!
Pozdrawiam.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-14, 19:16   #13
Wuda
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 2
Domyślnie

Przygoda jak najbardziej przyjemna, jeśli będziesz jeszcze kiedyś w potrzebie śmiało pisz.
Wuda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin