Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-04-14, 02:08   #1
GlorVit
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 21
Domyślnie Gdzie znaleźć szeregowych krasnali?

Mam 22 lvl, staty 70/74 rycek 1h. Bije krasnali z zadania (1000), później trzeba ubić zdaje się 500 szeregowych. No i mam pytanie - gdzie jest ich więcej? Na głównym poziomie obozowiska występują 3 + 2 na górze w domku. Zszedłem na te niższe poziomy, labirynt dość rozległy ale głównie same chłopy. Szeregowców też chyba 3 lub 4 spotkałem. Nadmienię, że o mało zawału nie dostałem zwiedzając ten labirynt.
Nie zapuszczałem się niżej, kilka razy się zapuściłem w innych lokalizacjach i w trybie ekspresowym znalazłem się w mieście.
Co jest tam niżej? Jak widzę bez liny się nie obejdzie. Sprawdziłem jak bije oficer na poziomie wyższym na południu lokacji, jeśli spotkam takiego daleko od schodów to będzie mój koniec.
Dzięki za odpowiedzi.
GlorVit jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-04-14, 02:19   #2
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

jak masz labirynt z krasnalami to schodzisz na -1 i masz sporo szeregowców, nie schodź na -2 bo tam już oficery i zapewne deska. Na tym poziomie o którym mówię jest chyba 47 szeregowców, ostatnio robiłem misje :)

edyta:
postaram się lepiej wyjaśnić..

Będąc na krasnalach kierujesz się do tego domku na północny wschód, w nim masz zejście do podziemi z krasnalami, gdy się na nich znajdziesz kierujesz się cały czas na północ aż trafisz na dziurę, wchodzisz w nią i masz pełno szeregowców + kilka krasnali. Niżej już nie schodzisz no chyba że potrzebny Ci tp do temple.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-04-14, 11:43   #3
GlorVit
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 21
Domyślnie

Dzięki za info. Zrobię 1k krasnali, wbije 23 lvl i dopiero zejde.
P.s a oficerów od kiedy można bic? Chodzi mi o lvl i trening
GlorVit jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-04-14, 14:25   #4
brunonbane3
 
Avatar brunonbane3
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Kraków
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał GlorVit Zobacz post
Dzięki za info. Zrobię 1k krasnali, wbije 23 lvl i dopiero zejde.
P.s a oficerów od kiedy można bic? Chodzi mi o lvl i trening
Osobiście gram zwiadowcą, więc sprawę mam ułatwioną - ale z tego co widzę, krasnale szeregowcy to przeciwnicy, którzy potrafią spuścić łomot z zwarciu ZNACZNIE intensywniej niż szlamy czy minotaury.

Z dobrym ekwipunkiem na obecny poziom myślę, że dasz radę już teraz (tym bardziej, że masz ładne skille ), kwestia tylko tego, żebyś nadążał z regenerowaniem życia i starał się trzymać tylko jednego szeregowca na sobie.
brunonbane3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-14, 12:09   #5
Stary Uzdrowiciel
 
Avatar Stary Uzdrowiciel
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 14
Domyślnie

Jesli chcesz robic taska z szeregowcami to nie polecam na tak niskim poziomie poniewaz tak jak Katarina' napomniala waste na pewno bedzie nieuniknione Ja bym zaczekal troche wbil wiekszy poziom i dopiero wtedy dla rozrywki probowal sil No chyba ze jednak bedzie Ci to odpowiadac i waste nie odbije sie na twoim portfelu to wtedy czemu nie odrazu lvl szybciej wpadnie o i exp z taska takze bedzie niczego sobie
Stary Uzdrowiciel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 21:24   #6
GlorVit
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 21
Domyślnie

Zapomniałem poprosić o zamknięcie tematu.
Szeregowców bije bez problemu. Faktycznie, gdy zbierze się ich 3 lub 4 to mikstury many lecą ale raczej trudno tu być na "-".
Może skile mi pomagają, w każdym razie dobiłem do 26 lvl a z każdym lvl jest łatwiej. Obecnie rzadko sięgam po miksturki.
Dzięki za podpowiedzi. Już nieaktualne.

P.S. Strasznie monotonne to zadanie.
GlorVit jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 22:28   #7
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Cytat:
Napisał GlorVit Zobacz post
P.S. Strasznie monotonne to zadanie.
Tak apropos tego zadania zapraszam do wypowiedzenia się tutaj https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10574 oczywiście jeżeli masz ochotę. Pozdrawiam.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin