Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-04-14, 02:56   #1
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie Czy Altaron nadal żyje?

Pytanie może brzmieć dziwnie, ale widzę, że forum podumierało przez ostatnie miesiące (lata) i się zastanawiam ile jeszcze osób gra, czy nadal warto sobie czasem usiąść i pograć z nadzieją nie grania samemu.

Niech ktoś, kto gra regularnie się wypowie, z góry dziękuję.
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-04-14, 03:12   #2
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Hmm dziwne.. bo według mnie forum jest aktywne cały czas. Wbijaj na grę a się pozytywnie zdziwisz ile osób gra :) oczywiście mówię o serwerze PvP.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-04-14, 03:17   #3
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Głównie monitoruję działy z pomysłami i wchodząc raz na parę miesięcy nie widzę prawie żadnych zmian. Możliwe, że popełniłem błąd patrząc na niewłaściwe działy
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-04-14, 09:40   #4
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Altaron ciagle idzie w dobrym kierunku, zapraszamy na server PVP jak i N-PVP.
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-04-14, 11:19   #5
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Jestem graczem non-pvp i musze Ci powiedziec, ze gra troche ludzi.. ale zadko widuje sie ich w Neolith. Zapewne siedza na Ankardii jak i w Bakalelu. :-) Na npvp gra sie w miare komfortowo, jest z kim popisac i graja naprawde sympatyczni ludzie. :-) Jezeli sam zdecydujesz sie na gre na npvp to pisz do mnie. Z chcecia pomoge na miare moich mozliwosci. :-)

Pozdrawiam, RubSon.
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-04-14, 12:12   #6
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Gra sporo ludzi jak na projekt bez reklamy, który funkcjonuje już 3 lata. Więcej osób gra na PVP, ale różnice nie są ogromne.
Z pewnością widywałoby się więcej ludzi, gdyby obecny "bonus łóżkowy" działał jak należy. Teraz nie ma czasu na stanie pod depozytem, bo albo bonus ucieka, albo trzeba go już ładować od nowa.
Zapraszam do gry.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-04-14, 15:21   #7
brunonbane3
 
Avatar brunonbane3
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Skąd: Kraków
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dreat Zobacz post
Pytanie może brzmieć dziwnie, ale widzę, że forum podumierało przez ostatnie miesiące (lata) i się zastanawiam ile jeszcze osób gra, czy nadal warto sobie czasem usiąść i pograć z nadzieją nie grania samemu.

Niech ktoś, kto gra regularnie się wypowie, z góry dziękuję.
Mnie osobiście urzekła magia tej gry i przyznam szczerze, że jej skąpe zaludnienie jest (jak dla mnie) WIELKIM plusem.

Gram raczej indywidualnie (choć poznałem kilka świetnych osób!) i jest to dla mnie świetna rozrywka - poznawanie nieznanych mi terenów i historii świata Altaronu, choćby na własną rękę.

Swojego czasu podobne wrażenia miałem grając w Tibię, jednak świat, w którym każdy zna każdy jego element, rozwiązanie każdego problemu jest opisane w żałośnie nieklimatyczny sposób, każde miejsce jest wypchane po brzegi ludźmi straszącymi w szczeniacki sposób swoimi high-lvlowymi pro-kolegami, botami i miejscami, które się widziało już 20 razy, jest... zwyczajnie niepociągający.

Zatem apeluję, żeby nie nabawiać się niepotrzebnej fobii myślami "Altaron jest martwy"... społeczność Altaronu z pewnością istnieje, jest zwyczajnie kameralna i cicha (czyli taka, jaką uwielbiam) .
brunonbane3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-04-14, 15:31   #8
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
Domyślnie

Ja własnie wróciłem po przerwie i powiem, że gra całkiem sporo osób (gram na serwerze PvP). Wieczorami w dni robocze w samym depo (Neolith) widuje tak mniej więcej 15-20 osób. Zmiany zapowiadają się obiecująco.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-14, 13:19   #9
Stary Uzdrowiciel
 
Avatar Stary Uzdrowiciel
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 14
Domyślnie

Na PvP jest zludzenie optyczne O co mi chodzi ? ^^
Nie urazajac niektorych ale tez nie walic sciemy, wiele osob na serwerze PvP stoi w dp i grzeje pz. Jedyni np. czlonkowie gilldi pilnuja "miasta", inny za to boja sie wyjsc by nie pasc... tak ciemna prawda

Na Non-PvP ludzie chodza gdzie chca, kiedy chca, wyprozniaja sie gdzie chca Ale watek jest taki ze nikt nie musi grzac pz tylko legalnie poswiecaja swoj czas na hunty

Nie twierdze tez ze na swiecie PVP gra tyle samo osob co na NO-PVP (1:1) Nie!
Na non-pvp jest malo osob to fak ale jak juz wyzej wspomnialem duze znaczenia ma roznica optyczna.
Stary Uzdrowiciel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-05-14, 14:20   #10
mwrobie
 
Avatar mwrobie
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 81
Domyślnie

Osób gra mało i nie ma co ściemniać że gra dużo(albo że dobrze że gra mało osób). Jednak gra wystarczającą graczy aby nie być samemu. To co zawsze widać to napływ po każdym update, wtedy gra najwięcej.
__________________
Sygnatura gracza wicked"14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ...."
Tron-admin w altaronie przypadek?Spragniony prawdziwej poezji? Kliknij tutaj!
mwrobie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin