Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-09-13, 11:53   #11
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Slythia, przypominam, że czasem trafia się, że trzeba zapierdalać nie wiadomo jak daleko co nie zajmuje mało czasu, pozatym dodam coś "Wojownik" nie wiem, czy przed takim 30-40 lvlem da rade wykonac wszystkie misje sam, a ze względu na ilość graczy altaronu ciężko o kogoś do pomocy...
Jednym słowem "ZJEBALIŚCIE"
Od czego masz karawany? Przecież*można z nich korzystać, dzięki czemu nawet osada drwali jest stosunkowo blisko. Nie wiem jak jest na serwerze pvp, jednak na non jeśli jakiś początkujący gracz (czy po prostu z niskim poziomem) potrzebował pomocy w którymś z obozów to otrzymywał ją niemalże natychmiast.

W dodatku, także dla graczy z niskim poziomem dodałam do oferty Rojena gruczoły. Będzie więc wybór - albo pójdziesz do Dymitra i masz troszkę*więcej miedzi, albo sprzedasz je w mieście.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 24-09-13 o 11:58
Slythia jest nieaktywny  
Stare 24-09-13, 12:04   #12
MianDa
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 16
Domyślnie

Cytat:
Od czego masz karawany? Przecież*można z nich korzystać, dzięki czemu nawet osada drwali jest stosunkowo blisko.
A czy karawany czasem nie kosztują ?

Co z tego że nimi szybciej, jak potem nie ma kasy na podstswowe itemki czy te kilka mikstur albo nowy czar ?
MianDa jest nieaktywny  
Stare 24-09-13, 12:11   #13
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Jak już pisaliśmy to dopiero początek zmian. I można śmiało stwierdzić że najgorsze już za nami, po prostu utrudnienia rozgrywki trzeba zastosować na samym początku, aby uniknąć sytuacji gdy ludzie zdążą zdobyć poziomy 300+. W kolejnej łatce postaramy się ułatwić rozgrywkę dla początkujących graczy.
Majkul jest nieaktywny  
Stare 24-09-13, 12:19   #14
marcino
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 41
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majkul Zobacz post
Jak już pisaliśmy to dopiero początek zmian. I można śmiało stwierdzić że najgorsze już za nami, po prostu utrudnienia rozgrywki trzeba zastosować na samym początku, aby uniknąć sytuacji gdy ludzie zdążą zdobyć poziomy 300+. W kolejnej łatce postaramy się ułatwić rozgrywkę dla początkujących graczy.
Ale stage Exp moglby byc wpradzony to bylo by bardzo dobre rozwiazanie
co dany lvl stopniowo utrudniac gre .
marcino jest nieaktywny  
Stare 24-09-13, 12:26   #15
MianDa
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 16
Domyślnie

Cytat:
Jak już pisaliśmy to dopiero początek zmian. I można śmiało stwierdzić że najgorsze już za nami, po prostu utrudnienia rozgrywki trzeba zastosować na samym początku, aby uniknąć sytuacji gdy ludzie zdążą zdobyć poziomy 300+. W kolejnej łatce postaramy się ułatwić rozgrywkę dla początkujących graczy.
A kiedy ta łatka ?

Początkujący znikną bardzo szybko, bo nie żal im będzie zostawić postaci na którą poświęcili zaledwie parę godzin.

Czemu stage exp nie jest wg administracji dobrym pomysłem ? To tylko kwestia ustalenia odpowiednich progów.
MianDa jest nieaktywny  
Stare 24-09-13, 12:56   #16
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majkul Zobacz post
Jak już pisaliśmy to dopiero początek zmian. I można śmiało stwierdzić że najgorsze już za nami, po prostu utrudnienia rozgrywki trzeba zastosować na samym początku, aby uniknąć sytuacji gdy ludzie zdążą zdobyć poziomy 300+. W kolejnej łatce postaramy się ułatwić rozgrywkę dla początkujących graczy.
Nie jestem pewien, hmm, ale chyba mi się wydaje, że CHYBA już za późno na takie zmiany, bo kurwa są już lvle 250+ więc aktualnie dużo im nie brakuje. Dlatego najlepsze rozwiązanie, jeb ciach -30% expa dla wszystkich, a najlepiej przywrócenie starego systemu i wzmocnienie mobków. Za przeproszeniem, co za idiota wymyslił -30% expa? Chciałbym wiedzieć

cewix jest nieaktywny  
Stare 24-09-13, 21:17   #17
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Hej.

A ja chciałbym wiedzieć ,kto chciał utrudnienie gry ? :D

Rycerz* Zwiadowcy ? Gdybyscie z rycerza nie zrobili hybrydy maga (rycerz elementalista). To nie byłoby 300 poziomów.
Irvizz ile robisz expa/h? Najlepsi zawsze beda najlepsi i bedzie im łatwo.
Ale nie każdy jest naj... .
Początek ,racja rzeczywiscie jest dosc trudny.

Czekam na zmiany nekromanty :) bo teraz nie mam ochoty tym szitem grać .

Pozdrawiam "pvp" moze u was na wojnie zawsze on był najlepszy . Hihi :D

Juju Rose,Wild Rose ^^
Legolas jest nieaktywny  
Stare 24-09-13, 21:20   #18
pezet
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał Legolas Zobacz post
Hej.

A ja chciałbym wiedzieć ,kto chciał utrudnienie gry ? :D

Rycerz* Zwiadowcy ? Gdybyscie z rycerza nie zrobili hybrydy maga (rycerz elementalista). To nie byłoby 300 poziomów.
Irvizz ile robisz expa/h? Najlepsi zawsze beda najlepsi i bedzie im łatwo.
Ale nie każdy jest naj... .
Początek ,racja rzeczywiscie jest dosc trudny.

Czekam na zmiany nekromanty :) bo teraz nie mam ochoty tym szitem grać .

Pozdrawiam "pvp" moze u was na wojnie zawsze on był najlepszy . Hihi :D

Juju Rose,Wild Rose ^^
Jak słucham, że mag nekro to shit to potwierdza się moje zdanie o niektórych graczach z npvp, podkreślam niektórych bo nie chce wrzucić wszystkich do jednego worka, sam tam grałem :p
pezet jest nieaktywny  
Stare 25-09-13, 00:35   #19
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Cytat:
Napisał MianDa Zobacz post
Za namową Omegabobsona wrzucam to co propozycji:

Nie to że płaczę bo nie dogonie hlevelów, bo to akurat mam gdzieś, ale obniżenie wszystkim loota o 30% dokopuje nowym graczom, a hlevelom mającym góry talarów tyle co nic. Zwłaszcza że hlevele i tak często chodzą w grupach na expa a niskie levele głównie solują, a co za tym idzie loot gorszy będą mieć głównie nowi gracze. Początek w porównaniu do innych gier tibiopodobnych tutaj wcale nie jest taki łatwy. Tutaj było w sam raz. A teraz nowym magom choćby będzie bardzo trudno zdobyć kase na czary, promocje i questy (choćby grabarz, każdy kto robił wie ile trzeba wydać kasy).

Czy nie było by lepszym rozwiązaniem wprowadzenie stage expa i stage loota ? Coś na zasadzie:

1-50 = 100% expa i loota z przed tej łatki
51-100 = 80 lub 90% grupowo max do 100%
101-150= 60 lub 75% grupowo max do 90%
151+ = 50% grupowo powiększone max do 75% ?

Wtedy nowi dęba mieli w porządku start a wyższe levele trudniej jak chcieli.

Względnie zamiast kombinować przy expie/loocie lepiej sprawić żeby potworki byly ogólnie silniejsze. Taki sam exp a na przykład 10 czy 20% większe HP i damage. Albo nie zwiększać siły wszystkich potworków tylko tych najlepszych.

Ważne żeby nie zniechęcać nowych graczy.

Moja propozycja sprawia że nowi mają dobry start i mogą spokojnie wbić ten średni poziom (co dla administracji jest też dobre bo kto mało kto kupuje SS na niskim levelu) a z czasem gra staje się trudniejsza. Stopniowo. A nie pizg - od razu na wejście kop w d*pę.

Prawda jest taka że jest dziesiątki i setki OTS-ów na które pójdą nowi gracze kiedy będą tutaj mieli te utrudnienia. Bo gdzie indziej będzie im łatwiej. A łatwiejszy start to podstawa. Jak ktoś już wbije ten 50+ level to dopiero wtedy rozgląda się za wyzwaniami i trudnością. Ale low levele nie chcą trudno mieć. Chcą się rozwinąć, odłożyć trochę kasy. I do tej pory tak było. Trudność do levela 40-50 była idealna.
Kolego- masz 39 lvl i śladowe ilości włosów lonowych. Powtarzasz to co piszą wszyscy inni w innych tematach.
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 25-09-13, 00:39   #20
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał pezet Zobacz post
Jak słucham, że mag nekro to shit to potwierdza się moje zdanie o niektórych graczach z npvp, podkreślam niektórych bo nie chce wrzucić wszystkich do jednego worka, sam tam grałem :p
Ale czego oczekujesz od gościa, który nawet zdań formułować nie potrafi?
Juju jeśli to czytasz, to weź sobie to do serca, bo czytanie Twoich wypowiedzi na forum, jest strasznie męczące.


@topic
To dopiero początek wielkich zmian. Trzeba cierpliwie poczekać na rozwój wydarzeń. Jestem przekonany, że niedługo wszyscy będą zadowoleni.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin