Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-10-17, 01:59   #21
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Lul, tego jeszcze nie było w altaronach, że mag najlepsza profa xd. Na poprzedniej edycji był płacz że jest najgorszą. Nie zauważyłem, żeby dodano magowi coś istotnego, czy może się mylę?

Łatwo jest magiem do tego 60lvla, na poprzedniej edycji też było. Ale od 60 zaczynają się schody. Za to zwiadem pamiętam, że oj musiałem się przemęczyć do tego 60. Potem dorwałem jastrzębia i już wyciskałem 300k/h. Na 80lvl 600k/h. Na 120lvl z krukiem 1.1kk/h

Oczywiście teraz nie będzie się tak szybko expić, ale nadal zwiadki i rycki będą expić szybciej bo szybciej pójdą solować lepsze moby, ze względu na większą ilość hp i o niebo lepszą przeżywalność.

Topka jest jaka jest, bo w topce są ludzie, którzy po prostu dużo grają i na tej edycji grają magami. Gramy magami poniewaz taki mieliśmy plan, combo sd robi wrażenie :) No i oczywiscie wiedzieliśmy, że gfb są przesadzone na niskich lvl.

@edit W sumie po topce widzę, że już rycki przeganiają magów.

Także autorze tematu, graj magiem albo się przemęcz i ciesz się z rezultatów.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 06:54   #22
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Nic nie dodali magowi , za to zabrali innym profesją, w dodatku dość sporo.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 11:02   #23
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Enson Zobacz post
5. jest duzo ludzi na serwerze ktorzy maja znajomosci wiadome jak na kazdym serwie. no i wchodzi taki 20 mag na respa do kogos co ma wyzszy o wiele lvl np 70~ i pisze ten low lvl do niego ze ma wyjsc bo padnie. mapa jakas duza nie jest i nie ma mozliwosci takich duzych na roznorodnosc expow zeby zarobic kase czy lvl podbic. idac taka polityka na serwerze i wyrzucanie ludzi z respow bo ma sie znajomego co zaraz wpadnie czy cos i bedzie PA na low lvl to jeszcze 2-3 tygodnie i ten serwer padnie i bedzie grala jedna ekipa na serwerze liczaca 20 osob a nowi gracze zrobia rage quit bo beda mieli dosyc takiego grania

Mowcie co chcecie ale w taki sposob serwer dlugo nie pociagnie a duzo graczy przyszlo tu z nadzieja ze ta edycja bedzie sie trzymac na tyle dlugo zeby mozna bylo pograc dluzej a nie miec zajawke na serwer na tydzien..
I co z tego ze ja jestem nowy i nie gralem na poprzednich edycjach, a moze wlasnie przez to ze jestem nowy i zauwazam takie rzeczy na serwerze (nie tylko ja bo jest wiecej takich osob a poporstu nie wypowiadaja sie na ten temat) to powinniscie zwrocic uwage na to.

I jeszcze kwestia UPDATE'A. Jezeli bedzie mozliwosc wprowadzenia mapy wczesniej to byloby lepsze rozwiazanie zeby ludzie sie miescili na mapie i respach
Widzisz jak tłumaczyłem to Selbowi to odpisał że sieje zamęt i KŁAMIE !!! ze wcale tak nie będzie... cóż... właśnie to jest beznadziejne pvp i beznadziejne grzebanie w tym co jest zamiast dodanie nowych lokalizacji i rozwijanie serwera poprzez eventy... chocby i krucjaty gdzie codziennie od 18- do 20 jest pvp i walcza ze soba 2 miasta...

Kolego Wyżej ja grałem na poprzednich edycjach i niestety administracja słucha tylko tych swoich ludzi ba i jeszcze Ci powie że nic nie robiłeś albo się nie udzielałeś. W każdym razie życzę Ci abyś wygrał z nimi tą walkę mnie się nie udało.


Ps. A teraz najlepsze dla nich Twój post to płacz bo ktoś wygonił Cię z respa. Ich myslenie jest jak w gimnazjum jeżeli chodzi o rozgrywkę w tej grze.
Powinien powstać oddzielny projekt Altaron NON-PVP jako córka I Ja chętnie go poprowadzę! Zobaczymy kto ile graczy będzie miał <hehe><zaciera ręce>
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 11:41   #24
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
Dather
Proszę o wypowiedzi w temacie, kolejne zbaczanie z tematu, zwłaszcza w takim kierunku, będzie kończyło się punktowanymi ostrzeżeniami.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 12:15   #25
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Hape odes kpiro to już powinna być jatka na ptasznikach/mysmeniach. Dodaj do tego sójkę/sępa i nie wyobrażam sobie takich małych expów.
sójka - leci tylko z potworów na przeszłości
sęp - również leci z ciężko dostępnych potworów + do tego trzeba aż 110 lvl!

Zostaje tylko syfiasty jastrząb dla niezbyt dobrych bełtów i puginały, przy których jest waste w opór.

I te śmieszne blokady skilli. 30 lvl - 80 dysta; 60 lvl - 88 dysta. Nóż się w kieszeni otwiera, dopiero na 70+ lvla będę mieć ~100 dysta.
__________________
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 12:36   #26
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marancza Zobacz post
sójka - leci tylko z potworów na przeszłości
sęp - również leci z ciężko dostępnych potworów + do tego trzeba aż 110 lvl!

Zostaje tylko syfiasty jastrząb dla niezbyt dobrych bełtów i puginały, przy których jest waste w opór.

I te śmieszne blokady skilli. 30 lvl - 80 dysta; 60 lvl - 88 dysta. Nóż się w kieszeni otwiera, dopiero na 70+ lvla będę mieć ~100 dysta.
Sorki, przestałem grać zwiadowcą niedługo po wprowadzeniu nowych kusz i jeszcze mi się plączą. Chodziło o jastrzębia.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin