Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-10-15, 13:11   #111
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
żarówka

Artezon wtf? Co ma znaczyć "chętnie rozwiąże klan daylight,"że śmiesz pisać o takim czymś. kim ty kurwa jesteś żeby takie coś pisać? Sam mówiłeś ,że nie uważasz się za lidera tego klanu to jak śmiesz pisać o takid czymś !!!
Beata nie leć już w chuja , zaczełaś się bić jak wbiłaś topke i 160 poziom . Wcześniej uciekałaś jak się coś działo albo wychodzilaś nob charem . Posiadasz najsłabsze umiejętności pvp na tym serwerze , serwera nie przejełaś , wbilaś na gotowe a wiesz wszystko najlepiej
Weźcie już przestańcie odstawiać szopke .
Widzimy sie na polu bitwy !
Przestańcie już czarować mądrościami tu jak i na vc

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 20-10-15 o 13:16
Trixis jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 13:15   #112
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Ja mam noobchara? :O
Uciekałam? Hm czytasz co piszę? Gdybym mogła, to bym w ogóle nie brała udziału w wojnie. Więc nie chciało mi się tracić lvli na 50, bo wolę grać rpg. Tyle. Jak wiedziałam, że mi za dużo nie grozi to wtedy 'oddałam im za swoje'.
Ty tutaj widzisz tylko wojne, ja nie tylko. Taka jest różnica między nami.
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 13:18   #113
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Łobuz

Akurat o bezmózgowiu kiboli wiem dość dobrze, bo mieszkam w jednym z niewielu miast gdzie nie wszyscy mają zgodę o nieużywaniu sprzętu podczas ustawek. Poza tym, po co mam przychodzić do nich na stadion i pytać się czemu się drą, to ich miejsce, ich zasady, nie szanuję ich tylko z tego powodu, że wynoszą je na ulice miast, szukając zaczepki u przypadkowych ludzi.

Swoją drogą, wcześniej czy później mam nadzieję w Polsce ktoś zalegalizuje dostęp do broni palnej, ale dla osób poczytalnych i niekaranych, ciekaw jestem gdzie wtedy będzie ogromna agresja kiboli, kiedy będą świadomi, że ich przypadkowy cel (nie mówię o innym kibolu, tylko przpadkowym przechodniu) na ich pięści odpowie strzałem?
ezzak jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 13:19   #114
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Exoreniuss, nie przypominam sobie, byś grał w czasach, gdy miałem SG. Jak na osobę, z którą łączy mnie jedynie tyle, że lałem Cię z sd, masz zaskakująco dużo do powiedzenia o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Twoje wypowiedzi wskazują też, że pomyliłeś gry i szkoda Twojego czasu.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 13:24   #115
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Artezon wtf? Co ma znaczyć "chętnie rozwiąże klan daylight,"że śmiesz pisać o takim czymś. kim ty kurwa jesteś żeby takie coś pisać? Sam mówiłeś ,że nie uważasz się za lidera tego klanu to jak śmiesz pisać o takid czymś !!!
Beata nie leć już w chuja , zaczełaś się bić jak wbiłaś topke i 160 poziom . Wcześniej uciekałaś jak się coś działo albo wychodzilaś nob charem . Posiadasz najsłabsze umiejętności pvp na tym serwerze , serwera nie przejełaś , wbilaś na gotowe a wiesz wszystko najlepiej
Weźcie już przestańcie odstawiać szopke .
Widzimy sie na polu bitwy !
Przestańcie już czarować mądrościami tu jak i na vc
Jestem inicjatorem tego pomysłu na forum, popartego przez Ciebie, po czym zmieniłeś zdanie.

Jestem osobą na którą głosowałeś, żeby Cie reprezentowała, a następnie się wypiąłeś.

Fakt nie czuję się liderem, nigdy nim nie byłem, ale potrafię wyjść z inicjatywą i bronić swoich racji.

A kim Ty jesteś, bo w oczy mówisz jedno, myślisz drugie, krzyczy desperacko jak tygrys na Twoim ręku, luzu trochę, wiem, że twierdzisz, że Ci faja nie zmięknie ale przynajmiej zluzuj gacie.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 13:29   #116
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Posiadasz najsłabsze umiejętności pvp na tym serwerze , serwera nie przejełaś , wbilaś na gotowe a wiesz wszystko najlepiej
Weźcie już przestańcie odstawiać szopke .
Widzimy sie na polu bitwy !
Przestańcie już czarować mądrościami tu jak i na vc
Słabe te Twoje ego, skoro musisz je podreperować cisnąć po dziewczynie. Przypomninam, że to Ty zaczynałeś w Never Ending - gildi neutralnej. Ja odkąd pamiętam, byłam w Collegium. Takie małe przypomnienie. Bez spin.
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 13:33   #117
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Widzę, że odpowiednio wymierzyłem uderzenie w przysłowiowy stół :)
ezzak jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 13:46   #118
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Artezon nie rozśmieszaj ludzi z tym że ktoś na Ciebie głosował by Cie poprzeć w tym chorym planie bo to nie było głosowanie tylko lizanie się a większość po prostu nie chciała tego komentować i wolała wstrzymać się od głosowania by nie roześmiać się na maksa na cały kanał ha ha :D . To że masz za sobą ludzi którzy liżą ci buty to sobie stado ich miej bo my nie potrzebujemy kociej wiary która w tyłek wchodzi by się podlizywać.
Bass1 jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 13:47   #119
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

a ja myslalem ze morgian ma posrany beret.. (bez urazy Sławuś XD)
makozul jest nieaktywny  
Stare 20-10-15, 13:49   #120
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Rzućcie chusteczki bo ryczę ze śmiechu
Bass1 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin