Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-12-14, 22:18   #21
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał arkon Zobacz post
@kagrenak

Mem wyżej opisuje idealnie twoją wiedzę na temat gry. Są rzeczy ważne i mniej ważne, jednak by zrobić tą ważną rzecz trzeba pokonać kilka przeszkód, więc proszę was o spokój. Jeśli macie sentyment to powrócicie tutaj, jednak Ci którzy grają na pewno będą mieli lepiej. Więc potem nie płaczcie.

Oferowałem pomoc jako programista. Napisałem co mogę zrobić w czym itp jako wolontariat. Administracja zlała mnie moczem ;) no ale to było jakieś 1,5 roku temu.
Po za tym, takie olanie projektu nie jest mało profesjonalne ? Powiedz mi w czym się mylę :]
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-14, 02:51   #22
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

@Kagrenak
Po prostu odrzuciliśmy wtedy twoją ofertę, a ty robisz z tego wielką aferę. To, że ktoś oferuje im pomoc nie gwarantuje od razu przepustki do prac nad serwerem, proste. Mieliśmy powody żeby cię nie wpuszczać do projektu i dlatego twoja propozycja została odrzucona. Tak samo jak kilku chętnych na stanowisko administratora strony czy też mappera musiało obejść się smakiem bo po prostu nie spełniali wymagań, ich pomoc nie była potrzebna, albo byli po prostu trudnymi ludźmi.

Sam proces rekrutacji nowych osób nie jest prosty i trzeba uważać przy wtajemniczaniu nowych (zwłasza tych zganiętnych z jakiegoś forum) osób w poufne informacje, a przede wszystkim pliki. Jeśli administracja robi coś dobrze to na pewno to że uważa w takich sprawach, szczególnie od momentu kiedy stery przejął pregusia. I bardzo dobrze.

@arkon
Skoro już tak kolejny raz z rzędu dajesz po sobie poznać co ty to nie wiesz na temat postępujących prac nad grą - to może oświecisz nas, ciemny, brodzący w błocie lud, abyśmy nie byli tak bardzo za tobą w tej kwestii? Geezus.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-14, 03:14   #23
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Panie Taborecie, chciałbym... ale nie powiem wam nic, ponieważ trzeba uważać przy wtajemniczaniu nowych osób, a zwłaszcza tych zgarniętych z forum.
Wróć z emerytury, to może sam się dowiesz. :>

/zamykam
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-01-15, 01:58   #24
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czorny3303 Zobacz post
Z ostatniej chwili




MG pracujący nad nowym silnikiem.
Haha, mustafa ty gnoju :D

Nowy silnik, reklama :D
Podziwiam ludzi za wiarę :D
Prędzej sadysta odzyska plecak od lenoba, a ja zrobię runę ognia z ormem, po raz drugi!!
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin