Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-06-12, 03:46   #51
Cvl122
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Podpinam się do tych życzeń ! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Lai !
Cvl122 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-12, 08:10   #52
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

O no to bardzo gratuluję i szczęścia na nowej drodze życia! Mam nadzieję, że "wytworzysz" tam kiedyś z żoną małych Altarończyków :D
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-12, 08:36   #53
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Laiu, niech Ci się tam dobrze wiedzie z żonką;)


Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
O no to bardzo gratuluję i szczęścia na nowej drodze życia! Mam nadzieję, że "wytworzysz" tam kiedyś z żoną małych Altarończyków :D
zenada
Tisaya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-12, 09:43   #54
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

NIE POPEŁNIAJ BŁĘDU!!! NIE BIERZ ŚLUBU!!! :D
A tak na serio to wszystkiego najlepszego , zdrowia, szczęścia i pomyślności i godnego dziedzica w Altaronie ;D
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 01:03   #55
Andreas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 21
Domyślnie

Bez waszej motywacji by się to nie udało. Wróciłem żeby znów móc pogadać z takimi wariatami jak Wy ! exp jest tylko dodatkiem żeby zająć ręce :)
__________________
'na celowniku punkt G życia - Sex Pistols'
Andreas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-12, 01:43   #56
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Takie odrabianie nie robi na nas wrażenia.
Gwander wbił 5 lvli w sylwestra,pow pow pow,zaskoczeni?!
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-12, 23:15   #57
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Z latem nadeszły zmiany. Matka natura zaskakiwała na każdym kroku a niestrudzeni wędrowcy odkrywali co chwile kolejne nowości w magicznym świecie Altaronu.
Krążyły jednak pogłoski, że wroga armia najeźdźców knuje coś w swoich nowo wykopanych... okopach.
Rohinam wraz Gawenem mieli już jednak plan! Z pomocą nowo przybyłych ochotników z Archipelagu Licor postanowili dowiedzieć się o planach Abitańczyków.
Misje jednak były wyczerpujące. Wymagały wiele wyrzeczeń. Wielu dzielnych magów, zwiadowców lub rycerzy poległo podczas wypełniania kolejnych, zawikłanych zadań.
Ich trud jednak został nagrodzony! Nadzieja na lepsze jutro rozżarzyła się w sercach Altarończyków.
Czy to jednak koniec? Zdaje mi się, że dopiero początek!

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ss.JPG
Wyświetleń:	706
Rozmiar:	95.6 KB
ID:	1146  
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-04-13, 21:56   #58
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

W ten wiosenny czas, gdy na naszych oczach gra zmienia się na serwerze testowym, drużyny na serwerze PVP znów się przetasowały a wojna choć jest - to dość niemrawa, naszła mnie chęć na wspominek czasów, które już za nami.

Jako iż Collegium od zawsze uczestniczyło w większym bądź niniejszym stopniu, w każdej możliwej wojnie, swoje dzisiejsze retrospekcje poświecę jedynie temu zagadnieniu - walce.
Nie do wiary, że już 2 lata minęły od pierwszych potyczek! Śmiesznie było: doświadczenie za zabijanie graczy, brak umiejętności w walce u większości "zawodników", wybieganie 15 poziomym bohaterem i śmierć na polu walki kilka razy z rzędu... No tak, to przecież śmierci i utrata wielu umiejętności sprawiły, że skasowałem swoją pierwszą postać - Sel'bo, którą nie chwaląc się, wyszedłem jako drugi z Archipelagu Licor (wyprzedził mnie Siwyus o kilka minut, pozdrawiam!), a którą przez krótką chwilę byłem najwyższym poziomem w grze (13? 14? :P).
Następnie zaczęły się potyczki już bardziej zorganizowane. Wojny klanów. Kto? Z kim? Po co? Nie pamiętam. Na pewno włączyliśmy ramię w ramie z klanem Fallen Angels.
Wspomnieć oczywiście muszę o jednej z większej wojnie - wojnie z Planem B. No tak, Wtedy doszli do nas ludzie z Sin'Selema i się zaczęło! Wtedy też wielu z dotychczasowym bardziej rozpoznawalnych graczy wybiło się i stało... starymi wyjadaczami.

Kolejna ważna i chyba najdłuższa w dziejach wojna - z Exorit. Oh tak, działo się wiele. Tu też zaczynają się pierwsze nagrania z potyczek, o których chyba warto coś napisać:.

Collegium vs Exorit I by Thudaron

Pokazane chyba najbardziej standardowe akcje podczas tej wojny. No i epickie już "LECA" ;).

Collegium vs Exorit IV by Thudaron

O tym też wspomnieć muszę. Po prostu poprawia mi humor. Może to ta muzyka? No i to co wyprawia Lai haha!

Altaron_Exorit vs Collegium & Sunblade_07 by Furya

Tu z kolei ukazana jedna z największych otwartych walk. Walczyło wtedy ponad 60 osób. Apogeum wojny.

Collegium vs Exorit - Protest by Thudaron

Przez wielu uważany za najlepszy film. Trudno się z tym nie zgodzić :).

Altaron - Collegium/Sunblade vs Exorit 11.08.12r. by Selbo

No i coś z mojej wytwórni filmowej. Wrzucam ten, bo mam do niego pewny... sentyment.


Na YT jest kilkadziesiąt filmów z wojen (i nie tylko). Osobiście często, gdy chwilowo zajęcia brak włączam któryś i wspominam. Bo mimo iż to tylko gra, to niesie ze sobą wiele emocji, przeżyć, historii i nauki. Więc i Was, zachęcam do pielęgnowania tej naszej wspólnej historii. Może pamiętacie coś więcej niż ja?

Ostatnio edytowane przez Obles ; 25-04-13 o 22:10
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-04-13, 22:39   #59
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Pamiętne czasy ahh.. pamiętam jak byłem całkiem nowy, moja pierwsza postać Portalak pech chciał że miałem okrutne problemy z wbiciem większego levelu niż 50. hmm 49 ded, 49 ded. 49 ded :) Chłopaki z Collegium mnie przyjęli i jakoś to poszło, dziś cieszymy się z dwu letniej historii tego serwera a ja nie pamiętam jak szybko to zleciało. Chciałbym pozdrowić wszystkich starych wyjadaczy którzy grają jak i tych którzy skończyli swoją przygodę
Ryzy, Trianos, Mervakis, Colens, Keavira, Nill, Zao, Zurvi, Eaz oraz Ciebie Selbo :) przepraszam tych o których zapomniałem a pamiętają naszą wspólną grę. Trzymajcie się !

PS. Pamiętacie jak ogarnialiśmy któregoś warots :)) Collegium The Best!
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-04-13, 06:50   #60
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Pamietam jak ponad rok temu dolączyłem do Sin'Selmy pewnym charem. Świetne uczucie :).
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin