Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Przeniesienie postaci z SPVP na CPVP odbędzie się wg następujących parametrów:
Przeniesienie EXP 100%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 11 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje i złota rybka 45 43.27%
Przeniesienie EXP 50%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 11 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje i złota rybka 14 13.46%
Przeniesienie EXP 100%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 10 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje 7 6.73%
Przeniesienie EXP 50%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 10 pn x lvl, talar x lvl. zostają misje 7 6.73%
Żadna z powyższych 31 29.81%
Głosujących: 104. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-01-22, 14:22   #61
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
no ale np itemy ktore sa potem nie do zdobycia sa przenoszone mimo to (np hateforge) sa tez patch'e ktore calkowicie niszcza jakis op build na ktory ludzie wydali setki godzin grindu (lub setki $$$ jak robia RMT) to jest normalne w grach


Tak samo wiele gier odpala nowe servery (ktore czesto maja wiekszy xp/drop rate zeby zachecic ludzi do rozpoczecia kariery w gierce) a potem gdy te servery wymieraja sa laczone z innymi czesto starszymi serverami a czesto wlasnie to starszy zdechly server jest laczony z nowym


Jedynie moglbym sie przyczepic do tego ze nie byly okreslone jasno zasady przenoszenia postaci (ostatnie przenoszenie z non-pvp po prostu zamordowalo wiekszosc charow i rownie dobrze mozna bylo zaczynac od zera) Wystartowal ten spvp 2x w chuj ludzi wbilo na altaron bo kogar + promocja servera zamiast wykorzystac to i garsc osob ktore maja ochote grac dalej (co widac po ankiecie) zostawic przy altaronie to jakies cyrki sa odpierdalane bo to nie fair xDD


Zapowiedziany jest nowy server 1x komu sie bedzie chcialo grac na cpvp z 400lvlami? No predzej komus kto wskoczy na 200lvlu na cpvp chociaz i tak to huj bedzie bo podejrzewam ze ten 1x global predzej czy pozniej zostanie polaczony z cpvp jezeli nie w 2024 to w 2026 o ile altaron przetrwa (a cos mnie strzyka w chuju ze i do 2030 dociagnie)

Jeden z wiekszych problemow altaronu jest to ze ludzie patrza pod siebie zeby im jak najlepiej bylo zeby tez im nic nie zabrano/znerfiono nikt nie mysli w szerszej perspektywie ale zaraz wyskoczy jakis dzban i pomysli ze chce sobie zostawic 300 rycerza na cpvp no ta o niczym nie marze tylko logowac codziennie na 3 online i wbijac dwa lvle essa widzowie

No jak myslicie dolaczy czerwiec altaronski do grona osob nie logujacych od ponad 2 lat? no prawdopodobnie tak - chyba ze bedzie dalej altaron aktualizowany ale to still wbicie 2 tyg ogranie patcha i x-log bo nie jest to typ gry ktory preferuje na dluzsza mete
Zgadzam się z tobą kompletnie, że postacie z npvp zostały kompletnie zgwałcone i nie powinno już nigdy być takich zasad przenoszenia.

Moim zdaniem 3 miesięczny serwer z ratami 2x to jest za duże ułatwienie do przeniesienia na normalny serwer, tym bardziej że serwer ma naturę testowego i wiemy, jak jest pokutnik.tv itd.

Każdego zdanie w tym temacie szanuję i administracja po przeczytaniu naszej dyskusji po porostu podejmie decyzje. Sam uważam przenosiny 50-60% expa + ticki skilli / 2 za najlepsze rozwiązanie.
Waka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 14:34   #62
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waka Zobacz post

Moim zdaniem 3 miesięczny serwer z ratami 2x to jest za duże ułatwienie do przeniesienia na normalny serwer, tym bardziej że serwer ma naturę testowego i wiemy, jak jest pokutnik.tv itd.
przeciez gwander najlepszego expa kreci solo na praojcach do tego legionisci tez sa top expem czy jakies bagienne wiec AZ TAK abusowane nie jest jak np studnia reload dzieki ktorej ludzie mogli wbic absurdalne skille recznie w pelni afk ja np zeby zmaxowac ryca musialbym z 400lvl wjebac a ze studnia to pewnie juz teraz bym mial maxa
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 14:57   #63
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Jak ja na tym cpvp bez wojny, z wolnymi respami, dostępnymi wszystkimi setami i op broniami, nieskończoną ilośćią talarów (bo bym se kupił kilka statusów), wbiłbym 300lvl w te póltora miesiąca, a wy o coś tam się spinacie.

Normalnie na pustym serwerku zaniósłbym se mbp of mbp of mbp maga na respa i siedział od ss do ssa xD

Tylko tak zakładam, nie grałbym na tej zdechlicy nawet gdyby mi płacono średnią pensję. Ofc co innego po przenoszeniu, zależy na jakich warunkach, i to czy będzie z kim się bić.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 14:59   #64
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waka Zobacz post
Zgadzam się z tobą kompletnie, że postacie z npvp zostały kompletnie zgwałcone i nie powinno już nigdy być takich zasad przenoszenia.

Moim zdaniem 3 miesięczny serwer z ratami 2x to jest za duże ułatwienie do przeniesienia na normalny serwer, tym bardziej że serwer ma naturę testowego i wiemy, jak jest pokutnik.tv itd.

Każdego zdanie w tym temacie szanuję i administracja po przeczytaniu naszej dyskusji po porostu podejmie decyzje. Sam uważam przenosiny 50-60% expa + ticki skilli / 2 za najlepsze rozwiązanie.
Tylko że tamto non pvp z którego przeniesiono postacie na obecny cpvp miało inny system eq inny system run itp, te runki typu "z gothica", oraz po 3 sloty w eq. Do tego było tam po prostu dużo łatwiej od samego początku niż na obecnym cpvp, broken tabelka i jak wspomniałem po 3 sloty do ulepszania eq, oraz jeszcze chyba wiecej bonusu dało sie wbić w każdy slot.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 15:10   #65
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Tylko że tamto non pvp z którego przeniesiono postacie na obecny cpvp miało inny system eq inny system run itp, te runki typu "z gothica", oraz po 3 sloty w eq. Do tego było tam po prostu dużo łatwiej od samego początku niż na obecnym cpvp, broken tabelka i jak wspomniałem po 3 sloty do ulepszania eq, oraz jeszcze chyba wiecej bonusu dało sie wbić w każdy slot.
36% sety i 16% aura goes brrrr
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-01-22, 15:53   #66
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

o dziwo expilo sie wolniej z tymi op setami i aura +tabelka bo kazdy resp byl zamykany moze im oddamy xp i skille z szacunkiem do ich poswieconego czasu?
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-22, 17:54   #67
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

nie brać jeńców, zerować skille i ekwipunek :D
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-22, 11:54   #68
michal900
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 9
Domyślnie Witam.

Gram na cPVP nickiem Sathera, wróciłem do gry po 2 latach dzięki Profesorkowi, który odpalał streama z sezonowego i mnie naszła nostalgia i chęć powrotu do gry. Sam swoją przygodę rozpocząłem z bratem w 2017 roku. Jako że pracuje i mam tylko czas grać w godzinach rannych postanowiłem wznowić rozgrywkę na cPVP gdzie miałem już 120 lvl, misje porobione, dostępy jak przeszłość i takie tam. Nie mam czasu żeby grać wieczorami z ekipą robić th, praktycznie zawsze expiłem sobie solo bo lubiałem tak sobie latać :P Dlatego też, wiedząc o tym nie chciałem zaczynać gry od nowa, od nowa wbijać zrękee po rybki czy wbijać lvl i takie tam, wyścig szczurów nie dla mnie. Chciałem sobie wrócić popykać. A tu nagle info że serwery będą łączone.... Moje zdanie jest takie: zaznaczyłem żadna z powyższych, ponieważ z mojej perspektywy będzie to nie fair gdzie mając 60 misji u Kamila po złotą rybkę muszę jeszcze ją robić kolejne 210dni XD (tak wiem zaraz się znajdą tacy co powiedzą to idź zrób postać na sezonowym i w 30dni masz rybkę) okej ale nie chce mi się łowić tych ryb gdzie na cPVP mam już połowione i sobie dziennie oddaje misje. Rozumiem z drugiej zaś strony że chcecie łączyć serwery żeby więcej ludzi grało ale szczerze, jak postawicie nowy server zamiast tego sezonowego to ludzie tam pójdą grać i nici z Waszych planów (może się mylę). W każdym razie przykład z rybką to jeden z wielu dla których zaznaczyłem opcję żadne z powyższych. Dodam tylko tyle, że moim zdaniem Altaron od lat to jeden z najlepszych OTSów jaki powstał. Pamiętam jak dwa lata temu uzupełniałem wiki o daily dla nekro zwiada gdzie szukać grobów itp, teraz również uzupełniałem dane o Urbana itp, po prostu bardzo podoba mi się ten projekt i czuję się jego częścią. Mam nadzieję że wybierając dowolną opcję, zrobicie to sprawiedliwie. Pozdrawiam, Sathera

Ostatnio edytowane przez michal900 ; 08-02-22 o 12:08
michal900 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-02-22, 10:18   #69
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Zostaje nieco ponad miesiąc do końca serwera.
Pewnie większość graczy oprócz łatki chciałoby wiedzieć na co się szykować, przy okazji osoby, które czekają na przeniesienie postaci, chcą wiedzieć ile będzie trwało przenoszenie oraz na jakich warunkach.
Bo jednak koniec serwera 20 marca, fajnie by było gdyby tak się to zgrało, że już 21 albo 22 byłyby te postacie na starym cpvp.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-02-22, 16:30   #70
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

To jest już koniec, i Żadnej łatki nie będzie. Administracja przez tydzień nie jest wstanie wypowiedzieć się pod jakimkolwiek postem i odpowiedzieć na jakiekolwiek zgłoszenie... Przez miesiąc wyskrobali tylko post że coś się dzieje i temat zamknięty na 2 tygodnie. Obstawiam że 13 lutego wrzuca post, że już na dniach będzie wielka łatka ale ciężkie pracę trwają i jeszcze z 2 tygodnie
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin