Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-03-15, 22:50   #81
SasKe
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 17
Domyślnie

#Garok, rozdałem ale już nie pamiętam na jakim poziomie. Jakos szczególnej uwagi na to nie zwróciłem. Byla to spontaniczna decyzja.

#Walles, dzieki za mile słowa!

Część III - Decyzja podjęta! Tam gdzie promienie słońca nie dochodzą... podziemia pełne Widzowi, Obserwatorów i Nadzorców.

Podjąłem już decyzje na kolejne wyprawy! Okazuje się ze Obserwatory są niezawodne :) idzie jakos powoli... ale wiem ze z czasem bedzie szybciej!

















SasKe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-03-15, 23:47   #82
SasKe
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 17
Domyślnie

Część IV - Tam gdzie promienie słońca nie dochodzą... podziemia pełne Widzowi, Obserwatorów i Nadzorców.

Wyruszając na kolejny wypad, oczekiwałem ze poczuje się tak jak kiedyś. Lecz jednak tak nie było... widać ze przez te dwa lata przerwy, Altaron Team zdecydował zamieszać w plecakach Nadzorców i Obserwatorów ponieważ za bardzo nie zostałem wynagrodzony za ryzyko









Nawet nie widzialem kiedy...





























SasKe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-03-15, 11:56   #83
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Naprawdę dajesz radę na tych nadzorcach ^^^?
__________________
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-03-15, 12:23   #84
Krejzol
 
Avatar Krejzol
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Janów Lubelski
Postów: 39
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Krejzol
Domyślnie

Na prawdę fajnie się ogląda te wszystkie Twoje screeny :) Miejmy nadzieję że Ci się nie znudzi gra :) Powodzonka! ^^
__________________
"Płacz na treningu, śmiej się po wygranej walce."
~Antoni Gołubiew
Krejzol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-03-15, 15:43   #85
SasKe
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 17
Domyślnie

#Marancza, dla chcącego nic trudnego ;) ogólnie polecam te dziwne stwory osobom które atakuje z odległości.
#Krejzol, dzięki za mile słowa które pala mnie do dalszej i jeszcze bardziej ciekawszej gry.

Zacznijmy może wszystko z innej strony... podzielę erg i to co tobie na różne sezony.
_____

Sezon I, część I. "Tajemnica Alchemii, prośba Tiany."



Alchemik Rei'matheo: Wzywałaś mnie?
Tiana: Oh, Rei'Rin! <podskoczyła lekko do góry.>
Alchemik Rei'matheo: Rei'Rin? czemu mnie tak śmiesznie nazywasz?
Tiana: Ah wybacz, jeszcze ci nie powiedziałam. <zaczęła szperać w dokumentach, po chwili wyjęła kartkę z pieczątka.>
Tiana: Zostałeś oficjalnie alchemikiem a każdy nowy alchemik u nas dostaje przydomek. <Po chwili przekazała dokument chłopakowi.>
Alchemik Rei'matheo: Rei'Rin... nie wiem czemu, ale kojarzy mi się to z pewnym Alchemikiem z bajek które mi mama kiedyś czytała na dobranoc.
Tiana: <Prychnęła lekko pod nosem się śmiejąc.>
Alchemik Rei'matheo: I co w tym śmiesznego?
Tiana: Nie nic! Przepraszam, przepraszam! <zaczęła wymachiwać rękoma>
Tiana: Szukałam ciebie a tak naprawdę to ten stary grabarz mnie ciebie polecił, ponieważ skończyły się nam zapasy Kwasu Siarkowego a są one nam bardzo potrzebne w naszym sklepie. Co raz więcej ludzi się o nie dopytuje a skończyły się nam już wszystkie składniki w magazynie. Wiec szukałam osoby, która by się tym mogła zając. A ponieważ jesteś początkującym alchemikiem, stwierdziłam ze osoba taka jak ty na pewno się do tego nadaje! Tym bardziej ze ostatnio sprawdzasz niebezpieczne podziemia tych dziwnych stworów z wielkimi oczami i mackami... <powiedziała pod koniec z lekkim obrzydzeniem>
Alchemik Rei'matheo: Fakt, ja również potrzebuje kwasu siarkowego.
Tiana: No widzisz, to jeszcze lepiej się składa. Daje ci tutaj listę składników która nie jest szczególnie jakoś wielka. Składniki te znajdziesz w rożnych miejscach, zacznij może polowanie na Impy jak i Żywiołaki Ognia... na twoim aktualnym poziomie dasz sobie rade...




Alchemik Rei'matheo: <W tym momencie, przypomniało mi się pewne miejsce gdzie widziałem zwłoki jednego Impa! było to gdzieś w pewnych górach gdzie musiałem wykonać pewne zadanie dla Gildii Łuczników.>
Tiana: Słuchasz mnie?!
Alchemik Rei'matheo: Tak! Tak! Przepraszam, coś mi się przypomniało.
Tiana: Przygotuj się bardzo dobrze na ta wyprawę, zaopatrz się w smocze amulety i pierścienie życia, na pewno to wszystko ci ułatwi. A z tego co pamiętam, to udało ci się kilka takich przedmiotów zdobyć... wykorzystaj je bardzo mądrze, a teraz ruszaj i wróć żywy.


SasKe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-03-15, 17:36   #86
SasKe
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 17
Domyślnie

Sezon I, część II. "Tajemnica Alchemii, prośba Tiany."

No i wyruszyłem! Chociaż jakoś nudno w cholerę było na tych Impach jakoś nie zwracałem szczególnej uwagi pod czas tej wyprawy. To pisałem na fb i jednym okiem patrzyłem tylko czy nie padnie. Po prostu zniechęcił mnie drop i chyba sam resp, ze jest taki mały i nieciekawy. Zszedłem na -3 ale wolałem nie ryzykować... ale poziom -2 mógłby być bardziej rozbudowany siarki leciały... no leciały, ale i tak z tego była jedna wielka siara. Podsumowując tę wyprawę - było nudno.




























SasKe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-17, 18:08   #87
SasKe
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 17
Domyślnie

Krasnoludów carskich stacja - I

No i wracam do gry, w nowej odsłonie Rycerza. Niestety z tego co widzę stare zdjęcia już dawno zniknęły, wielka szkoda bo było by co po wspominać. Postaram się trzymać ten sam klimat jak kiedyś.
ps. kupie fajnego tasaka z bonusami.




SasKe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-17, 19:04   #88
Pinio
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 5
Domyślnie

powodzenia ziomek
Pinio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-17, 19:30   #89
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

powodzenia tak w sprawie zdjęc z imgura jeszcze mi nie wygasło żadne polecam
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-10-17, 19:37   #90
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

GL,

Dobijaj lvl około 70-80 to pójdziemy na profany bo sam na npvp się przeprowadzam :D.

I też polecam imgura, odkąd się nauczyłem na niego wrzucać to wszystkie moje screeny stoją twardo i się trzymają.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin