Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przedstawioną propozycją?
Tak 64 66.67%
Nie 32 33.33%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-10-17, 23:26   #61
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Ale ta ankieta nie ma serio żadnego znaczenia. Można robić dowolne ankiety, które i tak nic nie wniosą. Gwarantuję Ci, że gdyby zapytano dowolną społeczność o to czy chcą dostawać kasę za free i przejść na emeryturę w wieku 20 lat, to znakomita większość była by za. Administracja informowała już wielokrotnie o tym, że server nonpvp nie będzie rozwijany.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 17-10-17, 00:03   #62
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Ormo dobra..
c770832 jest nieaktywny  
Stare 17-10-17, 01:35   #63
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

@Ormo

Bez obrazy, ale Twoje porównanie jest z d..y. To nie jest kwestia czy ktoś komuś coś da. Chodzi o wsparcie serwera.

Zgadzam się, że w tym momencie wątek jest wyczerpany. Kto miał zagłosować to zagłosował.

Wyników nie mam zamiarów naciągać, ze względu na brak argumentów niektórych graczy serwera pvp (nie bo nie itp.) Jednak wyraźnie widać, że za wsparciem jest wiele osób.

Ankieta pokazała również ciekawą rzecz, być może ktoś zwrócił na to uwagę. Mianowicie to, że jednak na serwera Non-pvp gra spore grono osób skoro tyle głosów jest na ,,tak". Oczywiście zdaje sobie sprawę, że to nie tylko gracze npvp, ale jednak :)
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 17-10-17, 06:56   #64
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
W 2011 to d byles i g widziałeś.... na Kościane się chodziło po hajs i była tam zawsze kolejka. Myślę, że temat został wyczerpany i nadaje się do zamknięcia.
Od 60 lvla zwiadem tylko kościane non stop, profit koło 15talarów w godzinke.
Zresztą w 2011 roku, to chyba nie dało się mieć waste nigdzie.

p.s. Co by offtopu nie robić to moje zdanie w temacie nonpvp to mam to w dupie
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 17-10-17, 08:07   #65
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Ja również liczę jednak na przychylność administracji w kwestii wsparcia, jeśli do niej nie dojdzie to piekiełko zwane serwerem pvp "od graczy dla graczy" będzie tętnić (umierać) własnym życiem, do grudnia coraz bliżej a graczy coraz mniej a i moja noga na pvp nie postanie, życzę wszystkim miłego dnia :)
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 17-10-17, 08:43   #66
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Śmieszy mnie trochę fakt, że gracze cPVP mają zmieniać się dla graczy nPVP, a gracze nPVP nie mają zamiaru zmienić się dla graczy z cPVP.
Mówicie że nie da sie poexpic na serwerze pvp, mimo że pewnie nawet nie próbowaliście.
Mój głos poszedł na nie.
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny  
Stare 17-10-17, 09:07   #67
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Wytłumacz mi jak gracze cPVP zmieniają się dla graczy nPVP? nie ogarniam tego. Grałem na pvp jak ty jeszcze nie miałeś założonego konta i jak wyglądała moja rozrywka i chęć poznania gry? odpowiedź brzmi dwojako tj. albo byłem wyganiany z respów albo na nich ginąłem od nudzących się graczy oczywiście nigdy solo po mnie nie przychodzili i gra się kończyła średnio na 100 poziomie, po sławnym resecie przeszedłem na nPVP za namową kolegi i to był bardzo dobry wybór ponieważ zacząłem w końcu poznawać grę, tereny i expowiska których wcześniej na oczy nie widziałem.
Co do obecnego stanu gry na cPVP nie będę się wypowiadał bo mnie to zwyczajnie nie interesuję tylko wyraziłem swoją opinię w poście wyżej że graczy coraz mniej a nie rozwijając nPVP nie zyskacie tych że graczy w swoich szeregach w swoim kurwidołku
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 17-10-17, 09:09   #68
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Dobrze, temat został przewałkowany. Zasygnalizowany Administracji. Zamykam i kolejne symetryczne tematy powtarzające się w najbliższym czasie również będę zamykał.
Catthon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin