Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-07-22, 18:38   #1
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie Cain Teram.

Propozycja z discorda aby cain teram trwał 10minut + 1 sekunda za każdy lvl, obecnie jest to bardzo niewygodny czar, mimo bardzo dobrego boosta dla postaci jest on bardzo krótki a koszt many skaluje się w nieskończoność z poziomem postaci.

Przy okazji dodać kwadrat statusu do kryta o tutaj, ikonka wykrzynika jako "krytyka" byłaby w sam raz, obecnie w stanie gracza przez wiele roznych bonusów często się chowa i bez rozwiniętego w pełni okienka nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy czar przestał działać.



Zmiany QoL.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-22, 18:47   #2
kuczma
 
Avatar kuczma
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Postów: 30
Domyślnie

popieram...
kuczma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-22, 19:26   #3
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Plus jeden byczku
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-22, 22:04   #4
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Propozycja z discorda aby cain teram trwał 10minut + 1 sekunda za każdy lvl, obecnie jest to bardzo niewygodny czar, mimo bardzo dobrego boosta dla postaci jest on bardzo krótki a koszt many skaluje się w nieskończoność z poziomem postaci.

Przy okazji dodać kwadrat statusu do kryta o tutaj, ikonka wykrzynika jako "krytyka" byłaby w sam raz, obecnie w stanie gracza przez wiele roznych bonusów często się chowa i bez rozwiniętego w pełni okienka nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy czar przestał działać.
No wiec tak, przyrost many co lvl nie skaluje sie w nieskonczonosc, jest blokada na 600 many czy cos kolo tego, ewentualnie moze w jakis niestandardowy sposob sie skaluje, mi od dawna zapewne ponad 150+ lvli pobiera bodajze tyle samo many a dawno juz nie uzywalem na niskich lvlach (ponizej 200) to nie pamietam.

Jest to czar bez ktorego gra zwiadowca nie istnieje, a przynajmniej na wiekszych lvlach, przykladowo 100+. Zeby gra zwiadem miala sens trzeba go uzywac podczas zadawania obrazen. Zanim go dodano, gra przeszla gruntowna przebudowe w latach 2017-2018 i zwiadowca bez tego czaru byl najgorsza profesja do gry. Niewygodny moze byc dla nizszych lvli, ja tam zawsze mam go odpalonego jak tylko bije cokolwiek silniejszego niz jakies smieciowe potworki.

Na pewno do zmiany jest max % w party, bylo max 5%, jest max 10%, ja sam mam 15%, jest to tak upierdliwe z tym party na bossach, nie rozumiem po co to jest, bez pt masz 15% a idziesz w pt i bijesz mniej gdzie ryc i mag nie maja takich ograniczen, mozna to obejsc podczas bicia bossa tylko dlaczego trzeba kombinowac, upierdliwe i tyle. Tak samo jak pisali po co brac zwiada na th jak ryc i mag wystarczaja.

Dla mnie dziwne jest tez to ze czar wogole ma jakies skalowanie many/lvl. Na wiekszym lvlu sie na to juz nie patrzy bo jak napisalem powyzej, ciagle zabiera mi ~600 many, mysle ze czar raczej nie wymaga zmian (poza tym % w party) i skupilbym sie na innych zmianach/poprawkach. Ale jak juz chcecie cos zmieniac to dodam cos od siebie:

- czas trwania 3 min jest w porzadku ale mozna dac stale 300-400 many na uzycie
- 10 min to zdecydowanie za dlugo, mozna dac 5-6 min i 400-500 many na uzycie
- jakis mix tego co jest obecnie z powyzszymi opcjami w przypadku dodania sekundy do czasu trwania w zaleznosci od lvl lub mlvl (do przemyslenia)

A osobiscie widze to tak ze zwiadowca powinien miec wiecej % na kryt bazowo a sam czar powinien kosztowac mniej many niz w powyzszych propozycjach i adekwatnie mniej % do kryta dodawac (ale tak by finalnie byly takie same maksymalne wartosci jak sa obecnie). Nad taka zmiana jednak pomyslalbym dopiero po booscie rycerzy.

I tutaj wpadlo mi ciekawe rozwiazanie. Podwoic przyrost % na kryta z kazdym poziomem zrecznosci a skupienie daje max 5% do kryta. Wowczas mamy 10% na krytyk posiadajac 201 zrecznosc, jest boost dla rycerzy, gra zwiadem na mniejszych poziomach ulegnie polepszeniu, na wiekszych praktycznie niewiele sie zmienia. Mysle ze mozna by to podpiac jako propozycje. Do przemyslenia.

A co do okienka w pasku stanu gracza, jestem za, mysle ze wystarcza mi na liscie stanu gracza ale uwazam ze w pasku juz dawno powinno wejsc.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-22, 17:58   #5
g34yt43hg4h645hyu
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 11
Domyślnie

Za.
Kryt tez nie powinien sie blokowac bedac w pt na 10%
g34yt43hg4h645hyu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin