Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Komunikaty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-06-22, 19:38   #1
Ememems

Domyślnie Dźwięk w grze

Jestem za tym, żeby usunąć opcję wyłączenia dźwięku w grze i regulacji głośności. Dlaczego? Gra jest bardziej klimatyczna gdy dźwięk nawala po uszach i po godzinie masz już dość ciągłego ściszania lub wyłączania dźwięku. Dlatego proponuję usunięcie soundhacka i wprowadzenie czaru noxe soundano, który będzie wyłączał dźwięk na 10 minut i hape noxe soundano, który będzie wyłączał dźwięk na 20 minut i czaru soundas dori/rau, który będzie podgłaśniał/przyciszał dźwięk na 10 minut.
Stare 21-06-22, 21:05   #2
Exoreniuss

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Jestem za tym, żeby usunąć opcję wyłączenia dźwięku w grze i regulacji głośności. Dlaczego? Gra jest bardziej klimatyczna gdy dźwięk nawala po uszach i po godzinie masz już dość ciągłego ściszania lub wyłączania dźwięku. Dlatego proponuję usunięcie soundhacka i wprowadzenie czaru noxe soundano, który będzie wyłączał dźwięk na 10 minut i hape noxe soundano, który będzie wyłączał dźwięk na 20 minut i czaru soundas dori/rau, który będzie podgłaśniał/przyciszał dźwięk na 10 minut.
ale się grzybów musiałaś naw.....ć
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-22, 07:42   #3
mario

Domyślnie

Odbieranie możliwości wyboru to najgorsze co można zrobić...
Stare 22-06-22, 09:14   #4
xerber5831

Domyślnie

Kurła co za zjebany pomysł, ile to w ustawieniach wyłączyć dźwięk parę sekund, a ty jeszcze chcesz żeby dodali czar na muzykę może niech jeszcze zrobią czar żebyś mogła niebo zobaczyć
xerber5831 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-22, 09:52   #5
Ememems

Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Odbieranie możliwości wyboru to najgorsze co można zrobić...
No właśnie, dlaczego więc zabrali możliwość wyboru jeśli chodzi o lighthacka i usunęli go z klienta?

Cytat:
Napisał xerber5831 Zobacz post
Kurła co za zjebany pomysł, ile to w ustawieniach wyłączyć dźwięk parę sekund, a ty jeszcze chcesz żeby dodali czar na muzykę może niech jeszcze zrobią czar żebyś mogła niebo zobaczyć
Altaron powinien wykryć fakt, że dźwięk jest wyciszony lub ściszony systemowo, czyli ktoś ma soundhacka i wtedy ta osoba powinna z automatu dostać bana za cheatowanie.
Stare 22-06-22, 11:02   #6
Heralder
Pomocny

Domyślnie

Myślę, że warto się zastanowić, czy ten temat jest odpowiednim i skutecznym sposobem na przekonanie opinii publicznej do swoich racji w kwestii oświetlenia w grze. Skłaniałbym się ku refleksji, że są lepsze sposoby na manifestowanie swoich przekonań i trwam w przekonaniu, że mało kto potraktuje temat oraz autora poważnie.
Heralder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-22, 11:23   #7
Ememems

Domyślnie

Cytat:
Napisał Heralder Zobacz post
Myślę, że warto się zastanowić, czy ten temat jest odpowiednim i skutecznym sposobem na przekonanie opinii publicznej do swoich racji w kwestii oświetlenia w grze. Skłaniałbym się ku refleksji, że są lepsze sposoby na manifestowanie swoich przekonań i trwam w przekonaniu, że mało kto potraktuje temat oraz autora poważnie.
Masz jakiś inny pomysł? Bo mi się już skończyły. W jaki sposób mam pokazać, że jest to upierdliwe i uciążliwe? I to nie jest tylko mój problem, bo 75% ludności altaronu twierdzi, że to męczy oczy i powinno zostać zmienione. Możesz zobaczyć ankietę TUTAJ.
Stare 22-06-22, 12:12   #8
Rahilux

Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

wroc na zezenie
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-22, 16:46   #9
mexiunio

Domyślnie

usun konto
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-06-22, 18:09   #10
Xaderon

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Masz jakiś inny pomysł? Bo mi się już skończyły. W jaki sposób mam pokazać, że jest to upierdliwe i uciążliwe? I to nie jest tylko mój problem, bo 75% ludności altaronu twierdzi, że to męczy oczy i powinno zostać zmienione. Możesz zobaczyć ankietę TUTAJ.
Czy grasz na monitorze crt? Bo na takowym rzeczywiscie jest ciemno i ciezko cokolwiek dostrzec. Obecnie altaron jest na tyle jasny ze nawet bez uzywania hoxe eamo czy innych zrodel swiatla dosyc dobrze widac cale podziemia. Przypuszczam ze wiekszosc z tych 75% osob chce ulatwienia zeby nie rzucac non stop spella a nie dlatego ze to meczy oczy, choc oczywiscie moge sie mylic. Zapytam wiec po jakim czasie przed monitorem zaczynaja cie bolec oczy/meczyc wzrok? Od razu jak wbijasz do gry i wyterzasz wzrok w ciemnych zakamarkach czy po jakims czasie dopiero? Moze masz jakies problemy z oczami? Nie hejtuje, moze ktos ma problemy ze wzrokiem i dluzsze wpatrywanie sie w ciemnosc podziemi w grze sprawia mu problem. Niemniej mnie osobiscie nigdy oczy nie bolaly/meczyly wzroku od dlugiego wpatrywania sie w ciemnosci w grach a spedzam naprawde sporo czasu przed monitorem.

Co do tematu, no ...smieszne propozycje.
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania