Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-03-22, 12:42   #1
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie Licor

Czy na starcie nowego servera jest możliwość wprowadzenia expa X2 z misji na początkowej lokacji? Myślę, że wiele osób byłoby zadowolonych z takiego rozwiązania.
Walant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 13:53   #2
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Mądrego to aż dobrze poczytać :)
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 15:21   #3
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Usunąć te misje z Licoru żeby te płaczki wreszcie ruszyły dupe i troche pozwiedzały te wysepki i wyuczyły sobie jakieś nawyki rpg.
Ponadto to nie uczciwe że licor można skipnąć sobie pare przedmiotów wymaganych do misji, wystarczy jeden stały wyspiarz w drużynie żeby zalać otsa noobcharami jeśli sytuacja wojenna tego by wymagała.
A jak sie komuś nie chce grać, albo nie ma czasu na gre to niech nie gra.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 15:28   #4
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Usunąć te misje z Licoru żeby te płaczki wreszcie ruszyły dupe i troche pozwiedzały te wysepki i wyuczyły sobie jakieś nawyki rpg.
Ponadto to nie uczciwe że licor można skipnąć sobie pare przedmiotów wymaganych do misji, wystarczy jeden stały wyspiarz w drużynie żeby zalać otsa noobcharami jeśli sytuacja wojenna tego by wymagała.
A jak sie komuś nie chce grać, albo nie ma czasu na gre to niech nie gra.

Po co coś takiego pisać jak nie grasz nawet na serwerze od 2017?

Licor to jest samouczek, który powinien po pierwszym przejściu być możliwy do skipnięcia całkowicie.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 16:00   #5
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Usunąć te misje z Licoru żeby te płaczki wreszcie ruszyły dupe i troche pozwiedzały te wysepki i wyuczyły sobie jakieś nawyki rpg.
Ponadto to nie uczciwe że licor można skipnąć sobie pare przedmiotów wymaganych do misji, wystarczy jeden stały wyspiarz w drużynie żeby zalać otsa noobcharami jeśli sytuacja wojenna tego by wymagała.
A jak sie komuś nie chce grać, albo nie ma czasu na gre to niech nie gra.
niezle chlop co nie gra na otsie nawet i nigdy skulla nie odpalil cos gada o wojnie i noob charach


jebnij sie penisem w czolo
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 16:48   #6
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Po co coś takiego pisać jak nie grasz nawet na serwerze od 2017?

Licor to jest samouczek, który powinien po pierwszym przejściu być możliwy do skipnięcia całkowicie.
Jak nie gram jak gram, co Ty Duch Święty jesteś?

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
niezle chlop co nie gra na otsie nawet i nigdy skulla nie odpalil cos gada o wojnie i noob charach


jebnij sie penisem w czolo
Ty chyba do siebie samego adresujesz tego posta, człowiek co z Tibi uczynił swój sens życia, a Licoru nie potrafi przejść.
Zresztą nie przypominam sobie żebyśmy sie znali, żebyś miał takie konotacje o mnie wyciągać.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 18:16   #7
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Jak nie gram jak gram, co Ty Duch Święty jesteś?



Ty chyba do siebie samego adresujesz tego posta, człowiek co z Tibi uczynił swój sens życia, a Licoru nie potrafi przejść.
Zresztą nie przypominam sobie żebyśmy sie znali, żebyś miał takie konotacje o mnie wyciągać.
to przedstaw sie bo pierdolisz na tym forum takie glupoty od dluzszego czasu ze az uszy wiedna najlepiej ci idzie wypowiadanie sie na temat rzeczy o ktorych nie masz pojecia i nawet w nich nie uczestniczysz
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 18:36   #8
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
to przedstaw sie bo pierdolisz na tym forum takie glupoty od dluzszego czasu ze az uszy wiedna najlepiej ci idzie wypowiadanie sie na temat rzeczy o ktorych nie masz pojecia i nawet w nich nie uczestniczysz
ale sie teraz zesrałeś
chłop któremu zależy pograć miesiąc i sie z tym nie kryje, bedzie sie wypowiadał na temat tempa rozgrywki, trzymajcie mnie ludzie.

Ps. dwie moje ostatnie wypowiedzi na forum o ile pamietam, to raz przyznałem Ci racje, a druga to gdy mówiłem +/- to samo co Ty, więc chyba zapomniałeś meliski zaparzyć.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 20:08   #9
Walant
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 96
Domyślnie

Powiedz mi Neilran w jakim celu jest potrzebny ci ten Licor? Większość graczy zna go już na pamięć, wie w jakiej kolejności wykonywać misję itp. Większość nowych graczy wchodzących, ma/zna osobę która gra/grała w Altaron i po prostu pyta w jaki sposób przejść samouczek. Jest on potrzebny, ale nie na tyle żeby nie można było go przyśpieszyć.
Walant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-03-22, 20:16   #10
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Większość graczy wg mojej wiedzy nie zna nawet 1/4 powierzchni archipelagu. Kluczowe miejsca oprócz npc to spot z niedźwiedziem/wilkiem i jakaś miejscówka gdzie można pozabijać pare lisów/robaków.

Szczerze to mam to w dupie jak sie wam rozgrywka prowadzi i tak większość tutaj pogra 2 miesiące i da quita, bo są po prostu znudzeni a na to nie ma lekarstwa. Co gorsze jednostki przy okazji sie spłączą że Altaron to kupa itp.

Prawda jest chyba taka że jednym sie Altaron znudził, inni mają za dużo zajęć, a nowych graczy chyba Tibia i Otsy zbyt wielu nie przyciągają.

Ale jak widze że ktoś tutaj sie domaga rzeczy równoznacznej z tp'kiem na maina to mam ochote napisać co myśle o tym jak rozgrywka szanującego sie mmorpg powinna wyglądać.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 29-03-22 o 20:25
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin