Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-09-13, 20:40   #11
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
żeby nie zginęło w wypłakiwanych postach tych pojebów.

PS. Nie grają ale na forum 8h dziennie siedzą i przeglądają co się dzieje, do gry logują 10x dziennie, pacc każdy ma zamówiony w razie zapewne jakiejś akcji.. haha pierdoleni hipokryci, najlepsze to będzie gdy wejdzie nowy silnik choćby za 5 lat a oni smutni że odeszli przez bande głąbów.
idź człowieku wystaw baniak za okno i go przewietrz trochę bo jesteś żałosny
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-13, 20:43   #12
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
idź człowieku wystaw baniak za okno i go przewietrz trochę bo jesteś żałosny
dobrze panie co tylko sobie życzysz
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-13, 21:09   #13
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
pytanie

Czy Ty Casual potrafisz napisać coś merytorycznego? Bo w Twoich postach nie doszukałem się takowych wypowiedzi. Dużo graczy, którzy nie grają, zaglądają na forum bo najzwyczajniej w świecie poświęcili coś tej grze wolny czas czy też pieniądze. "Bo mają statusy, bo kampią na forum" jeśli gracz kupuje status to nie tak jak Ty na 3 dni...i nie bój się nie kampimy na forum żeby zapierdolić massloga i zdjąć Casuala -.-. Zresztą co Ciebie to obchodzi masz wolne respy to jedziesz z koksem. Rozmowę zostaw innym, którzy faktycznie mogą coś wnieść do dyskusji a nie tylko same obelgi i krzyki.


@topic

Oregane

1 Administracja powinna być uczciwa i trzeba zakładać że jest. Ostatnio zaszły zmiany możesz zajrzeć do tematu : https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6996. Przeczytaj sobie kilka postów bo naprawdę warto. Zmiany w tej dziedzinie na pewno wyjda na plus jeśli chodzi o sam projekt.

2. Gra jest warta poświęcenia czasu ponieważ jest na swój sposób oryginalna i ciekawa. Uprzedzam Ciebie tylko że mogą w niej niedługo zajść kolejne zmiany zapowiedziane przez administrację.

3. Polecam poradniki co prawda wszystkie są sprzed zmian, ale na pewno kilka stałych punktów w Altaronie jest gdzie na pewno zarobisz. Wybacz że nie pomogę Ci osobiście, ale nigdy jakoś nie byłem zwolennikiem free-items itp. Zobaczysz jak sam coś osiągniesz będziesz miał większą satysfakcję z gry :)

Pozdrawiam i powodzenia :)
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-13, 21:32   #14
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Rzeczywiście tak dużo wnosicie swoim płaczem pisząc jak tu jest źle i strasznie i milion razy powtarzając że nie gracie. Kto już was zna to wie ocb.. ale nowym trzeba przekazać :)

peace szkoda zaśmiecać temat gadką z wami.

PS. Morgian pisz ze swojego konta haha, Ryży nie jest zadowolony oddamiem ci konta :D
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-13, 21:45   #15
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
zdziwiony

Matko z dzieckiem! :o .Czy Ty w ogóle przeczytałeś co napisałem. Czy Ty w ogóle czytasz ze zrozumieniem? Czy Ty coś czytasz oprócz tego co piszę do Ciebie Urban albo kolega z "teamu"? Odpowiedz sam sobie, mi nie musisz

Tak jak wspomniałem wyżej są wolne respy więc nie marnuj czasu na posty. Teraz jesteś w najstarszej gildii w historii Altaronu więc na pewno będziesz godnie reprezentował jej wartość.
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-13, 21:48   #16
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kubush Zobacz post
Matko z dzieckiem! :o .Czy Ty w ogóle przeczytałeś co napisałem. Czy Ty w ogóle czytasz ze zrozumieniem? Czy Ty coś czytasz oprócz tego co piszę do Ciebie Urban albo kolega z "teamu"? Odpowiedz sam sobie, mi nie musisz

Tak jak wspomniałem wyżej są wolne respy więc nie marnuj czasu na posty. Teraz jesteś w najstarszej gildii w historii Altaronu więc na pewno będziesz godnie reprezentował jej wartość.
Właśnie pokazałeś jak wiele wiesz, w Collegium jestem odkąd wbiłem 30 lvl a było to 25 kwietnia 2011 roku. pozdrawiam i bez odbioru pajacu.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-13, 22:03   #17
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
smutny Płaczek numer jeden

Czyli jednak czytasz to co piszą ludzie ( łał ,brawa!!!) a co do Twojej "należności" do Collegium nie będe się wypowiadał. A Twoje posty dalej trzymają ten sam poziom więc co tutaj dużo mówić.
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-13, 22:05   #18
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

cry baby cry!

the end

można skasować moje posty jak i tego półgłupka.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-13, 17:39   #19
Oregane
 
Avatar Oregane
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 6
Domyślnie

Przepraszam, że nie logowalem się, i nie odpisywalem. Mam ostatnio mało czasu jak i problemy z internetem - Nie bójcie się, zapał nie minął.
Oregane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-13, 22:02   #20
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

Zapał minie za 2 tygodnie ;)
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin