Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-11-15, 16:59   #21
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19960314 Zobacz post
Tak, tysiące ryb, które trzeba podnosić. Pojedyńczo. I wsadzać do plecaka, co zajmuje 2x więcej czasu niż samo łowienie.
Można też nosić ze sobą palenisko i 'sprzątać' bez wrzucania do plecaka.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 17:23   #22
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Proszę Pana, zmieniony został ten jeden konkretny NPC - Waldemar, inni od 2 lat mają ceny 12-15 miedziaków za szprotkę, ten nie był zmieniony tylko z tego względu, że ktoś go przypadkowo pominął.
No dobrze Proszę Pana, Możliwe że faktycznie dostosowano cenę do pozostałych NPC.
ALE czyż 12 miedzi za szt to nie lichwa ?

Cześć osób ma normalnie życie i widzi że to co robicie jest nieosiągalne dla nich bo [ mają czas na gre max 1-2h dziennie] ileż można zrobic grając w ten sposob ?
No a 2 częśc nie ma życia Tylko Altaron ale tej opcji nie biorę pod uwagę.

Patrząc na to widać że cena nie jest dostosowana tylko strzelona od czapy.

Narodził się w głowie pomysł z zadaniem.

Fantastycznie by było zrobić zadania u nowego npc
Który za wykonanie dla niego zadań udostępniał by nam taniej nie które produkty idąc tym tropem można by zrobić możliwość kupownia pewnych składników od npc których nie mają w ofercie dla zwykłych klientów. Np po wykonaniu zadań mozńa by w obozie drwali (przykładowo) kupować miody czy inne rzeczy. Myslę że pomysł można by dopracować i iśc w kierunku rozwoju alchemi ponieważ to jest jedna z fajniejszych rzeczy na Altaronie.
I Chwała wam za ten system !(alchemi oczyiwscie)

No ale moim zdaniem były by to zadania dzienne i trudne bo handlarz życzyłby sobie kła smoka za możliwość handlu z nim Gdzie było by to czasowe 1 dzien i max ilość kupionych składników to np 500 szt.

Brzmi to logicznie uważam aczkolwiek to na razie pomysł beta! ;]
Ps.
Uważam że fantastyczne jest to iż jest możliwość grania rpg tutaj konkretnie ta łatka. Robienie innych czynności niż expienie przynosi expa. TO fantastyczne ponieważ każdy może sie odnaleźć. Jedni wolą isc na expa inni, wolą iść na ryby czy kopalnie itp i w tę stronę powinno to zmierzać.

Sorry za błędy.
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 17:59   #23
kaczkaspa
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 51
Domyślnie

Administracja zrobiła coś w kierunku zręczności ale nadal płacz.
Weź się człowieku ogarnij i nie zwracaj im głowy takimi rzeczami.
kaczkaspa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 18:41   #24
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Ja jestem za tym, by usunąć steki i mięsa ze sklepów, do skillowania zostawić wam szprotki. Wtedy ludzie zbieraliby mięsa do misji :P
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 18:54   #25
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Można też nosić ze sobą palenisko i 'sprzątać' bez wrzucania do plecaka.
Jakie palenisko? Piecyk?
__________________
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-15, 19:38   #26
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Albo piecyk, albo palenisko, które można ukraść bandytom.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-15, 23:41   #27
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

jak widze jak ktoś pisze "wbicie zręczności to nie problem, 4h dziennie przez 10 dni i masz" to myśle jak bardzo ktoś musi być zdesperowany, osobiście próbowałem z całych sił wbić zręczność rycerzem, czasem robiłem to NAWET 2h dziennie, i powiem wam, że to była katorga po pewnym czasie nie dawałem już rady i po 30 minutach łowienia odpuszczałem to sobie, jak taka gra ma być przyjemna, to jest rpg, to jest ta cała wasza świetna zabawa? To jest niby trudne? Nie nie sądze to jest po prostu masochizm
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-15, 00:10   #28
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
jak widze jak ktoś pisze "wbicie zręczności to nie problem, 4h dziennie przez 10 dni i masz" to myśle jak bardzo ktoś musi być zdesperowany, osobiście próbowałem z całych sił wbić zręczność rycerzem, czasem robiłem to NAWET 2h dziennie, i powiem wam, że to była katorga po pewnym czasie nie dawałem już rady i po 30 minutach łowienia odpuszczałem to sobie, jak taka gra ma być przyjemna, to jest rpg, to jest ta cała wasza świetna zabawa? To jest niby trudne? Nie nie sądze to jest po prostu masochizm
Dokładnie.. wyjebać całkowicie umiejętności, póki są skille zawsze będzie to wyścig szczurów, kto więcej, kto szybciej, kto lepiej.

Lub odpalić jakiś system płatnych skili przykładowo jeden skill kosztować będzie talara i skili takich kupić by było można max 50 żeby dla zamożnych umilić grę, każdy lubi jak więcej uderzy niż gracz x.


PS. sam straciłem tydzień na wytrenowanie siły i 2h - porażka...
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-15, 08:46   #29
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
jak widze jak ktoś pisze "wbicie zręczności to nie problem, 4h dziennie przez 10 dni i masz" to myśle jak bardzo ktoś musi być zdesperowany, osobiście próbowałem z całych sił wbić zręczność rycerzem, czasem robiłem to NAWET 2h dziennie, i powiem wam, że to była katorga po pewnym czasie nie dawałem już rady i po 30 minutach łowienia odpuszczałem to sobie, jak taka gra ma być przyjemna, to jest rpg, to jest ta cała wasza świetna zabawa? To jest niby trudne? Nie nie sądze to jest po prostu masochizm
No własnie Ci którzy nie mają życia tak piszą 4h dziennie... no nie każdy dysponuje takim czasem.
Dlatego nadal twierdzę że 12 miedziaków za sztukę szproteczki to jest LICHWA!!!
STRAJK!
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-11-15, 01:27   #30
Andreas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dather Zobacz post
No własnie Ci którzy nie mają życia tak piszą 4h dziennie... no nie każdy dysponuje takim czasem.
Dlatego nadal twierdzę że 12 miedziaków za sztukę szproteczki to jest LICHWA!!!
STRAJK!
Przecież kuźwa od zarania dziejów było tak, że ten kto poświęca danej grze więcej czasu, ma więcej korzyści, lepsze skille, wyższy lvl itp. Kogo człowieku obchodzą tutaj Twoje wysrywy na temat pracy zawodowej. Grasz jak masz czas i podporządkowujesz się zasadom. Jak Ci nie pasi to albo nie graj albo wypłacz się komuś bliskiemu. Tak kuźwa ustalono i tak do cholery jest.

"Nie mają życia/nie każdy dysponuje takim czasem" No i co? masz zamiar komuś cisnąć od nolife'ów bo musisz zapierdalać w robo? Się kurwa zwolnij! Nie możesz bo utrzymujesz się sam (tak jak ja)? to złap się chłopie za jaja, zaciśnij zęby, stul pysk, i graj wg zasad które panują!

Żałosny jesteś człowieku...
__________________
'na celowniku punkt G życia - Sex Pistols'
Andreas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin