Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-07-15, 09:44   #21
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Ziomek wbiłeś 180 poziom i mówisz, że masz słaby DMG?
Balans jest dziwny, bo teraz wszystkie profesje mają jakieś blokady. Blokują się SD, pociski, broń, kusza, łuk. Nie zrobicie w ten sposób nigdy balansu, robiąc sztuczne blokady. Bo do 120 poziomu będzie niszczył Zwiadowca, od 120 będzie niszczył Mag, a od 200 pogrom siać będzie rycerz. Wzory które porobiliście nie mają najmniejszego sensu, DMG powinien rosnąć liniowo, za każdym wbitym mlvlem, skillem, siłą, zręcznością, a nie tak jak jest w tym przypadku. Z początku rośnie chuj wie jak, potem wykładniczo, potem w ogóle.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 10:01   #22
Natchnienie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 16
Domyślnie

Co do zwiada.. Jakoś nie narzekam na exp solo, spokojnie 700k / h wyciągałem kilkadziesiąt lvli wcześniej, kasy tez nie brakuje.. na samo skillowanie wydałem ponad 100t, niedawno miałem wydatek rzędu grubo ponad 100t, dodać do tego jakieś 150t na testy z ulepszeniami, a i tak kasy sporo w banku i loocie jeszcze :)
Jedyna uciążliwość, to targanie bełtów na expa, czasami trzeba kilometrami taszczyc bp z potkami i bełtami np na starsze czerwone smoki solo(lecz obkupienie zwraca sie z samych sakiewek, więc warto), albo idąc na profany kilka razy dzwignie przestawiać by to przenieść, bądź przez teleport na przeszłości, a tak to pięknie się gra. Myślę że trzeba po prostu umieć i lubić.
I wcale nie muszę czekać na rycka by iść na piaskowe, pomimo kosmicznego expa, nie przepadam za nimi. Exp wpada również na "przygodach" w drużynie i tego wam chyba najbardziej brakuje. Co niektórzy chcą tylko wyciągać jak największe expy / h zatracając inne aspekty gry. A to że ktoś sobie wybierze rycka, bo chce iść na łatwizne i wbijać większe expy chodząc samemu, to jego indywidualny problem i może aspołeczność, a nie Twój narzekający graczu.

W każdym razie, po tych kilkunastu postach w tym temacie, to widać przykrą ciemną mase.
W grupie raźniej, łatwiej i przyjemniej, po prostu miejcie w dupie egoistów co chcą sami ciągle expić.

Do Paweł Wąchamajty - nawet jeśli z Twoich wieloletnich wyliczeń, wychodzi że rycek 800k / h, zwiad ?, a mag 600k /h, w jakimkolwiek tam przedziale lvlowym, którym sobie wymysliłeś, nawet jeśli tak jest, to w czym masz problem??? Graj tym czym lubisz, albo tym co Ci najbardziej odpowiada. Jeszcze jedno.. Zwiadowca będzie niszczył do 120 lvl? Zdarza mi się zabić rekina i czerwonego smoka na hape odes kpiro, starszego smoka na 2 kpiro. Człowieku skąd tyś się urwał i skąd masz taką mizerną wiedze na temat Altaronu i skąd ten brak samodzielności? Nie radzisz sobie, nie masz kolegów do grania, to zmień gre czy coś innego wymyśl.

Ostatnio edytowane przez Natchnienie ; 06-07-15 o 10:18
Natchnienie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 10:15   #23
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Po chuj balans, przecież Ci którzy chcą wbijać lvl robią rycka, a Ci którzy chcą grać swoimi ulubionymi postaciami, mają możliwość grania nimi (to "wystarczające"). Po co walczyć o balans. To wywnioskowałem z twojej wypowiedzi.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 10:27   #24
Natchnienie
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 16
Domyślnie

Balans jest taki, że każdy jest graczem i ma swój umysł do przetrwania / radzenia sobie + znajomych. Jeśli czujesz się poniżej, to znaczy że źle idziesz, może kiepscy znajomi albo chaos w głowie, który doprowadza do narzekania.

<????????????>
Natchnienie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 10:49   #25
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Jest tutaj tyle żalu wylanego, że nawet nie wiem od czego zacząć i o czym pisać....
Proponuje wbić 250lvl+ i wtedy można ocenić czy jest balanzerino

Cytat:
Napisał Natchnienie Zobacz post
W każdym razie, po tych kilkunastu postach w tym temacie, to widać przykrą ciemną mase.
W grupie raźniej, łatwiej i przyjemniej, po prostu miejcie w dupie egoistów co chcą sami ciągle expić.
+1

Exp 700k/h bez bonusa to już jest dużo, nie wiem czego wy oczekujecie od tej gry (jeżeli ktoś ma mniej to proponuje podbić lvl/skille albo zmienić grę).
p/zmusić administracje do dodawania nowych rodzajów mobów albo expowisk).


Tak jak pisałem, powiększyć spawn szkwałów i wodników!
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 11:17   #26
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Inbass, chodzi o to, że skoro 700 k/h jest dużo, to jak nazwać 1kk /h knightem solo ?
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 11:25   #27
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Naucz się grać Eremce, też gram magiem solo wyciągam więcej niż śmieszne 1kk/h przy tym zarabiam, tylko ty masz problem bo nie umiesz grać. Rycerz nie ma aur, mag ma.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 11:40   #28
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Właściwie, to można by nazwać to brakiem balansu - kiedy 180 poziom można wbijać godzinę solo, a czas wbijania poziomów właściwie nie rośnie liniowo.

Rozsądniej by było, gdyby to było max 700-800k/h w drużynie, przy 500 solo.
A ilość potworów na respie zmniejszała się wraz z częstotliwością ich zabijania danego dnia (dane jawne exportowane na stronę), bo wtedy ludzie chodziliby na różne respy, a nie ciągle na te same.

Ale cóż, to nie przejdzie. Przecież ilość poziomów jest najważniejsza.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 11:52   #29
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Tak jak pisałem, powiększyć spawn szkwałów i wodników![/QUOTE]

Dokładnie Altaron gra drużynowa to niech expowiska przystosuja do gry w drużynie to samo praojce <kiedyś demony -6 demonów na respie 2 lata czekania na powiększenie respa>
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 11:55   #30
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Niby juz okres w zwiadzie 'kolego rycerz, pomoz!' mam za soba, ale cena solowego expa dalej mnie przeraza. Panie Altrelu, nie napisałem na temat tego, że Pana posty są kłamstwem, umiem czytać ze zrozumieniem, mimo wszystko jeżeli po Pana postach dostaję komentarze in-game od graczy, których pierwszy raz na oczy widzę "A Altrel napisał nawet, że wcale tak nie jest! mylisz się!" to mnie krew zalewa. Okres kiedy grałem rycerzem na początku servera wspominałem bardzo miło. Wracając, chciałem po prostu zaznaczyć raz, a dobrze, że Altrel pisze na temat tego, że "można", ale nie dodaje mniej rozgarniętym "zrobisz tak w większości miejsc i zarobisz tysiące".
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin