Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-06-14, 17:54   #11
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

@Eletrix, Mcree... Płacz od jego strony jest nieunikniony. :)

@topic
Osobiście polecam Ci brnięcie w stronę Duala, ale jeżeli on Cię nie zachwyca to oczywiście możesz zrobić 2h. Resetu nie rób bo będzie to głupota. Po prostu skilluj 2h, to będzie najlepsze rozwiązanie. :)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 18:18   #12
zalman94
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

jak dla mnie dales ciala z tymi PNami...
jak juz wczesniej mowilem, (na przykladzie 2h) pomiedzy skillem 100 a skilem 130 jest zajebiscie duza roznica (2x wieksze hity). jestes rycerzem powinien naparzac w skill swojej broni, sily, nastepnie zreki, chyba, ze pragniesz zostac tym nieszczesnym dualem.
zalman94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 18:18   #13
NinjaArabStrateg
 
Avatar NinjaArabStrateg
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
Domyślnie

Lol, adri.
Jak z duala masz rekord 100, a z 1h masz rekord 200 - TO Z DUALA BIJESZ WIĘCEJ! No cóż - ale dual jest dla tych co myślą...
NinjaArabStrateg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 18:22   #14
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

@Arab
Moze on nie umie dodawac ? :-)

@Topic
To jest twoj chyba fafnasty temat narzekania na duala. Biorac pod uwage twoj lvl i doswiadczenie w grze to przeszedles moze 10% Altaronu :-) dobij do 60-70% to bedzie ciekawiej.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 18:26   #15
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Omg, ludzie proszę o spokuj. Ja tylko sie zapytałem, czy opyla mi się w tym momęcie przerzucić na 2h tym charem, duala w to nie mieszajmy, poprostu tak jakby go nie było. Przypominam, że pytanie dotyczyło tego, że grając 2 h dodałem 266 pnów w zręczność co owocowało awansem ze 152 na 160. Pytam czy to była dobra decyzja jak na woja 2h?

Dla waszej nędznej wiadomości pan up i pan 2x up, umiem dodawać, co z tego, że hit za 100, który wejdzie raz na 20 minut, a takto hity po 10-40 z czego odes rago żałosne 100 dmg, już większy dmg mam samą 1 bronią, nawet 3-5x w ciągu minuty. Ale pytanie dotyczy czego innego, skończcie już z tym "dupalem".

Ostatnio edytowane przez Adrondil ; 10-06-14 o 18:36
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 18:29   #16
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Zręczność dodaje jedynie częstotliwość zadawanych krytyków, więc raczej zmarnowałeś PNy z tego względu że na Wojku najważniejsza jest SIŁA oraz skill zależny czy grasz 1h czy 2h.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 18:46   #17
NinjaArabStrateg
 
Avatar NinjaArabStrateg
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
Domyślnie

Wracając do pytania - przerzucając się na 2h zmarujesz całe 266 PNów, bo zręczność NIC ci nie da.

Resetując umiejętności - stracisz ogromny i obecnie niesamowicie trudny do osiągnięcia 160 poziom zręczności. Nie wyrzucałbym tego w błoto. A nóż, kiedyś zapragniesz wrócić do duala. Na przykład jak ogarnięci gracze zaczną zdobywać poziomy i pokażą moc i siłę duala.

Reasumując - chcesz 2h, to zrób nową postać. A tą sobie kitraj 'na lepsze czasy'.

@up
Siła nikomu nie jest potrzebna - w praktyce służy wyłącznie do spełnienia wymagań przedmiotow. Może się przydać zwiadowi powyżej 170 dista
NinjaArabStrateg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 18:54   #18
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

@Ninja, a czasami siła co każde 10 skilla nie podnosi dmg o 1%? :) Bo z tego co pamiętam to tak jest. Więc tak od 100+ skilla się przydaje. :D

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 18:56   #19
NinjaArabStrateg
 
Avatar NinjaArabStrateg
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 54
Domyślnie

Cytat:
Napisał RubSon Zobacz post
@Ninja, a czasami siła co każde 10 skilla nie podnosi dmg o 1%? :) Bo z tego co pamiętam to tak jest. Więc tak od 100+ skilla się przydaje. :D

Pozdrawiam,
RubSon
Niestety nie. Polecam ponowną lekturę mojego poradnika =] Jest tam to opisane. Ale jeśli jest niezrozumiałe - bardzo proszę o sugestie
NinjaArabStrateg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-06-14, 19:07   #20
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

@Ninja, ale gdzieś było napisane przez Administracje, że siła zwiększa dmg... inaczej od tak by mi się to nie wkręciło. :) Ale mogło mi się też coś źle przeczytać. Dlatego zaraz dokładnie poszukam. A Twój poradnik czytałem. :)

Pozdrawiam,
RubSon

@edit
Nie mogę znaleźć dowodu na to związane z siłą... ale jestem święcie przekonany, że jest tak jak mówię. Kłócić się jednak nie będę. :)

Ostatnio edytowane przez RubSon ; 10-06-14 o 19:16
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin