Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-12-13, 18:00   #1
Zimowy konkurs - etap II
Slythia Slythia jest nieaktywny 03-12-13, 18:00

Czas na kolejną część konkursu!

Cytat:
Napisał Wicked
I oto drugi z konkursów. Do boju, Altarończykianie!
  1. Na każdego uczestnika przypada JEDNA praca. Czemu? Ponieważ nie chcę zalewu byle jakich prac, wysłanych z nadzieją, że któraś może będzie dobra. Wybierzcie najlepszą, dopracujcie i wysyłajcie!
    Wszelkie prace możecie składać w tym temacie, lecz... lecz jeżeli obawiacie się plagiatu, możecie kierować ją na maila rekhyd@gmail.com lub do mnie na PW forumowe. Przy rozstrzygnięciu postaram się wtedy i tak wrzucić wszystkie prace. :)
  2. Jak oceniamy. Najważniejszy jest pomysł i starania. To, że ktoś nie umie malować - nie dyskwalifikuje go wcale. Tak samo w drugą stronę. To, że ktoś umie obsługiwać 100 programów graficznych, nie oznacza, że z miejsca wygrał.
  3. Na każdy konkurs jest równo 24 godziny. Po 24 godzinach zamykam konkurs, a następnie wstawiam kolejny. Ogłoszenie zwycięzców (lub zwycięzcy) będzie następować przy każdym kolejnym konkursie (wyniki pierwszego konkursu przy pojawieniu się trzeciego, etc, etc). Nie wiem ile będzie prac, dlatego wolę zarezerwować zapas czasu, aby móc sprawiedliwie skonsultować wszystko i ocenić.
  4. Nagrody. O nagrodach nie mówię, znowu, nic. Chcę tylko zapewnić was, drodzy czytelnicy, że jest o co walczyć. Nie będą to potępione zbroje +15, ale mam ambitny zamiar sprawić, aby każdy się poczuł doceniony, wyróżniony i nie oszukany.
  5. Technika, jak wcześniej pisałem, obowiązuje dowolna. Paint, screeny, wycinanki, skany, robienie zdjęć telefonem, nagrywanie filmików. Co tylko się wam marzy i potrzeba. Jedynie plagiat nie będzie tolerowany, a prócz tego istna dowolność formy. Jak komuś nie pasuje graficzna, może pisać. A jak ktoś umie, to nawet i śpiewać. Czemu tak? Chcę, aby każdy mógł wziąć udział, niezależnie od tego jakie uzdolnienia posiada.
ADNOTACJA: prace pisemne powinny się łapać do kategorii poezji, opowiadań, dobrze przemyślanych i rozpisanych szczegółowo propozycji, które wykraczają poza standardowe podejście do tematu (vide wasze "chcę śnieg zimą".)
A także drobna poprawka przy czasie trwania/ogłaszania wyników, ponieważ wcześniej było to zamotane i wychodziło na to, że wyniki ogłaszałbym dokładnie z chwilą zamknięcia konkursu. :)

TEMAT NA DZIŚ:
Jedna rzecz, jaką byś wprowadził/a do gry, gdybyś dostał/a okazję.

(uprzedzę od razu, chodzi o konkretne rzeczy, pojedyncze, a nie "wprowadziłbym mnustwo questuw")

I przypomnienie. TO JEST KONKURS, A NIE KONCERT ŻYCZEŃ. Oczekuje się kreatywności, pomysłów nietuzinkowych i odrobiny humoru. Smutno mi było, gdy czytałem dziesiąty raz, że ktoś chce śnieg zimą. (Oczywiście to takie nietypowe i nikt nie wpadł na to)
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

 
Avatar Slythia
Slythia
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Odwiedzin: 6304
Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-13, 18:33   #2
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie

A więc, ja bym wprowadził śnieg latem! A co, nikt na to jeszcze nie wpadł, jestem kreatywny. :p
Xerion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-13, 18:55   #3
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Broniąc Królestwa Altaronu przed Abitańskimi najeźdźcami, wprowadził bym Króla, bo czym jest królestwo bez swego króla, jego rodziny, wojsk oraz poddanych? Król ten miałby potężny zamek, dostać mogliby się do niego tylko wybrańcy poprzez wykonanie dużej ilości trudnych misji. W zamku u odpowiednich ludzi można by kupować i sprzedawać różne potrzebne, bądź i te niepotrzebne przedmioty. A od samego potężnego króla uczyć się nowych przydatnych czarów.
Ser jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-13, 19:38   #4
sebcio12
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 57
Domyślnie

A kto powiedział że króla nie ma? Poczytaj książki w bibliotece
Śnieg latem też jest ;d Expilem na imirsonach latem i też był śnieg :D

A tak pozatym 24h to mało... zastnawia mnie ile jest zainteresowanych
sebcio12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-13, 19:50   #5
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Misje poboczne do których link jest tutaj
Uhh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-13, 20:44   #6
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Jeśli miałbym wybierać jedną rzecz, która bym z chęcią wprowadził do gry, to zdecydowanie byłby to ten mistyczny nowy klient!
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-13, 23:06   #7
Lila
 
Avatar Lila
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 109
Domyślnie

Wprowadziłabym wierzchowce, ponieważ urozmaiciłoby to grę, dając przy tym kupę zabawy.
Lila jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-12-13, 23:51   #8
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Taaaak wierzchowce!

https://forum.altaron.pl/showthread....ighlight=konie
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-12-13, 00:03   #9
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Altaron z inna wersja jezyczna,angielska. Nie trzeba tlumaczyc dlaczego :)
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-12-13, 01:35   #10
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Wyszedł między ludzi ze swoim jestestwem, ze swoim marnym wizerunkiem. Śmierdział gorzałą, potem i piwem i piwo ściekało mu po długiej, zaniedbanej brodzie. Wyjął z juków przedziwny instrument o trójkątnym kształcie.
"Priwiet!" Zakrzyknął.
Wszyscy zamarli. Nikt jeszcze nie widział w tym lokalu tak pijanej osoby. No i nikt nie widział jeszcze w tych stronach wolnego krasnoluda.
Nim ktokolwiek zdążył cokolwiek powiedzieć, w eterze zawisły dźwięki nieznanego nikomu instrumentu. Nim ktokolwiek się odezwał, rozbrzmiał głos nowoprzybyłego:
"Nie uczy historia, że wielkie zwycięstwo
zawsze jednocześnie jest dla kogoś klęską.
Z okazji klęsk naszych krzyczymy o krwi,
Ale krwawiliśmy zawsze tylko my..."
Śpiewał długo jeszcze zanim padł z przemęczenia i przepicia. Albo to ludzie tylko sądzili, że był przepity. Wszak krasnoludy słynęły zawsze z twardych głów. Tak, czy owak, w Altaronie chętnie zobaczyłbym nowy instrument, jakim jest bałałajka. Jak wszystkie rasy mają swoją kulturę, muzykę, literaturę, czy poezję, tak nie widziałem nigdy muzykalnego krasnoluda, a wkońcu krasnoludy są tu kreowane na rosyjskiej kulturze. (Jak i poprzednią propozycję, tak i tę opieram na niegdyś poruszanych przeze mnie wątkach, to jednak starałem się wziąć do siebie myśl: to nie koncert życzeń. Chciałeś epicko - poetyckiego przedstawienia swojej wizji, służę w przyszłości. Nie dziś. Przy kolejnych tematach. Mimo wszystko dajesz mało czasu do myślenia.
Jak każda firma organizująca jakikolwiek konkurs myśli o wykorzystaniu najlepszych prac, daje więc sensowny czas na przemyślenie tematu, tak tu tego nie ma. Raz, raz i następna kategoria, jak na weselu, czy festynie. Owszem, jest z tym sporo zabawy, zwłaszcza dla uczestników, ale niewiele pożytku dla organizatorów. Zwłaszcza, że trzeba za to rozdać nagrody, a pożytek z prac mógłby być większy, gdyby więcej osób na ogłoszenie o konkursie trafiło (1 dzień?), więcej czasu było na przemyślenie tematu (1 dzień?) no i gdyby konkurs skierowany był do większej liczby odbiorców. (Pracujemy, wracamy około 17-18; rano mamy czas przypomnieć sobie temat. Przed powrotem z pracy można sformułować jakąś myśl, a niech będzie, niech przebije nas i wygra szkolna młodzież. Nie mam nic do młodzieży, może i jest bardziej kreatywna. Może.)
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Tym tępym jesteś Ty...
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin