Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-07-11, 14:34   #31
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

No Siwyus wydało się teraz beda mnie gnoić bo mam 13 lat :(
Luop jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 15:06   #32
Acolt
 
Avatar Acolt
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 35
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Acolt
Domyślnie

wyjaśni mi ktoś, bo nie rozumiem... O co te gość sie rzuca?
ja nie liże dupy Planowi, nie wchodze im w parade i hunta nie mam... Nie znam wszystkich ale kilku jest na prawde spoko gości... Raz mnie zabili- olałem. Potem sie sprawa szybko wyjaśniła.
Gracz i PlanB dwa bratani i do hunta i do szklanki:P
__________________
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą."
A. Sapkowski
Acolt jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 15:10   #33
slawek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 20
Domyślnie

Liżesz Dupe ->Gracz i PlanB dwa bratani i do hunta i do szklanki:P i Nara...
slawek jest nieaktywny  
Stare 17-07-11, 15:13   #34
Kosiarzumysłów
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 0
Domyślnie

słownictwo.
Kosiarzumysłów jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 07:56   #35
malpaa
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 34
Domyślnie

Ale tak naprawdę Noon byś się przyznał do tego swojego wieku wkońcu 13-la:ptku!! Tak jak każdy z planu B ja mam 11 wioseł!!:) śmiechy czechy ;)
malpaa jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 08:03   #36
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Opozycja strony rządzącej (szybki test na inteligencję, do kogo kieruję to pytanie) - powiedzcie mi w jakiej sprawie i kiedy to było, jak Destiny lizało dupę dla Planu B lub reszty?
Rzecznik prasowy 'Destiny"
dedereq jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 10:09   #37
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

No kurwa Noon ja nie mam siły już do Ciebie baranie głupi. Pierwszy raz padłem bo "pojebały się hotkeye" komuś. Tak na pewno. Jak napisałem do eremce że gram to mnie zabili odrazu po tym więc co ty pierdolisz że mam nie wyparzony język? Drugi raz padłem i już chociaż mi napisaliście że mam hunta;). I wtedy zacząłem już mówić co ja o was myślę ;) , jedyna osoba co u was coś rozumie to chyba Sadysta. Ja miałem hunta już podobno od samego początku jak mój nick poznaliście (ded od Zly on) więc chłopie nie mów że chcieliście dać się wyexpić bo to są BREDNIE.
ZAMKNIJCIE TEN TEMAT...
Ludzie nie piszcie już o Planie B , po prostu przestańcie grać , znudzi im się ta gra w końcu.
makmej jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 10:59   #38
Felt Down
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 11
Domyślnie

Dla mnie ten temat jest głupi. Nie kminie o co sie rzucacie. Plan B jak kazda inna gildia ktora by miala wladze robi co chce. Jak chcecie cos zrobic to ubijajcie ich nawet robiac masslogi na respach u nich. Nikt nie kaze wam grac. Mi sie znudzilo to break zrobilem. Bede chcial grac to bede. Noon, jeszcze jedna uwaga. Bo mowisz ze bedziecie bronic Collegium i Sunblade. OK, ale jesli jakis gracz by sobie przejebał ewidentnie i by go tyrały osoby to wszyscy byscie za nim poszli? To cos tu jest nie tak IMO. Chyba, ze panowała by zasada jak u Was, ze takie osoby leca z gildii i sa zdane na samych siebie. Bo jak czasem loguje i widze jak podbiega taki typek mowi do wszystkich hunted pod dp i ich napierdala za przeproszeniem, deklarujac sie ze ma pro od Sunblade czy od kogo tam jeszcze nie jest fair. Jesli taki gracz idzie pkowac powinien sie liczyc z tym ze ktos go moze ujebac, a nie wszyscy trzesa portkami bo zaraz rush wleci w nich z 40 osob.
Felt Down jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 11:48   #39
baster
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Zamknąć temat!

Bym zapomniał jebać Plan b!
baster jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 14:47   #40
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
No kurwa Noon ja nie mam siły już do Ciebie baranie głupi. Pierwszy raz padłem bo "pojebały się hotkeye" komuś. Tak na pewno. Jak napisałem do eremce że gram to mnie zabili odrazu po tym więc co ty pierdolisz że mam nie wyparzony język? Drugi raz padłem i już chociaż mi napisaliście że mam hunta;). I wtedy zacząłem już mówić co ja o was myślę ;) , jedyna osoba co u was coś rozumie to chyba Sadysta. Ja miałem hunta już podobno od samego początku jak mój nick poznaliście (ded od Zly on) więc chłopie nie mów że chcieliście dać się wyexpić bo to są BREDNIE.
ZAMKNIJCIE TEN TEMAT...
Ludzie nie piszcie już o Planie B , po prostu przestańcie grać , znudzi im się ta gra w końcu.
Fasol odpowiem ci krótko nigdy nie byłeś free, ustalone było msg do planu b a on podejmuje decyzje. I nigdy ty nie byles free bo ludzia zaszedles za skore dlatego padles.
Luop jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin